Neka sitnice koje mnogo znace...

Ne_umisljaj_da_te_muvam

Primećen član
Poruka
614
Ne znam je li bila tema ali evo da vas vidim koliko ste bas predani voznji i da li gledate samo na sebe ili na druge...

1. Nocu na otvorenom putu kada vam ide auto u susret da li odma gasite duga svijetla ili nastavljate.
Pitanje zbog degenrilka kojih ima kojima ne pomaze ni blicanje ni sviranje, jednostavno zaslijepe na sekund-dva-tri,sto moze biti pogubne po vas(ako odete van puta) ali i po njega (ako dobro ne odmjerite rastojanje do druge trake)
Moj primjer: Vozio sam put Danilovgrada jos zimi,starim putem,nigdje nikoga, svaki 3-4 i ne gasi duga, a jedan idiote ide sa oborenim kad na 10-ak metara mi upali duga (misli dobro je to,prosao je) , zaslijepljelo me nenormalno,da sam malo skrenuo sa puta,sreca bio je makadam neki...

2. Da li blicate vozilima u suprotnom smjeru kada ste upravo prosli pored policije na putu ili kada je neka opasnost na putu...
Ja licno blicam u narednih 2-3 km, zao mi ljudi... A sto se tice opasnosti na putu, vozio sam onom pravinom put Vranjine u petak, preko 120, kad vozilo blica nenormalno,mislim policija,kad iza krivine na ulazu u Vranjinu,sleper na sred puta upalio 4 zmigavca,obilaze ga sve.Fino bi se zakucao u nekoga tad :cool:

3.Da li na otvorenom putu stajete kada vidite da je neko ostao u kvaru ili samo produzite dalje....
Davno bijase kad stadoh na semafore u okolini Podgorice,nece da upali , sam u autu... Guram sam,opucam se ali dzaba,svi me obilaze ,sviraju... Posle dobrih 5-6 minuta stao je jedan Pasat,istrcao momak i gurali zajedno...
:)
 
1.Uvek,pa makar me konj sa suprotne strane zaslepeo ja necu da budem kao on.
2.U Srbiji da,u Norveskoj ne jer ni oni meni ne blicaju a i cisto sumnjam da bi znali sta znaci to blicanje tako da ne.
3.U Norveskoj nema potrebe,jer cim ti stane auto zoves servis da dodju kamionom po tebe tako da nista ne znaci onome sto si stao,samo pravis guzvu na putu.U Srbiji bih stao,mada jos nijednom mi se nije desilo da neko u blizini ima probleme sa kolima.
 
1. Gasim ali to nije bitno jer su mi kratka i dugacka svetla potpuno ista, fenjeri. Ovako samo stvaram naviku, ako mozda nekad vozim normalna kola :)
2. Ne bas, kad se setim blicam.
3. Ovde na lokalnim putevima sam par puta stajao, ali ipak zivim u malom gradu tako da znam kome sam stao, na otvorenom putu ne bih.
 
1. Meni blicaju kad imam upaljena kratka ... misle da su duga .... i upale duga ...

Pa ih onda ja iznenadim dugim :evil: :hahaha:

2. Blicam uglavnom ... isto mi je žao ljudi da plaćaju .... jer je to blicanje mene spasilo mnogo puta :)

3. Nisam nešto nailazio na takve slučajeve, ali stajem po gradu na pešački prelaz :mrgreen:
 
1. Сачекам да дођемо у фронтални правац да сконта да сам искључио дуга па да и он искључи, а ако их не искључи онда иде оно препуцавање, блица на кратко два пута, и онда опалим дуга па их још и дигнем на макс...

2. да, увек, и псујем оне који то мени не ураде... панчевоци :roll:

3. па стао сам пар пута, кад сам оно сигурица да не може да ме нападне и пребије и отме ауто... има свакаквог света данас нажаост...
 
1. Gasim, a ako ne reaguje na blicanje, uđem s dugim u njegovu traku... Tad svi gase...
2. Blicam ako sam u delu zemlje gde znam da će mi odgovoriti... (RU, ZR, SM :thumbdown:)
3. Nisam imao prilike, ali ne bih stao na otvorenom putu iz dva razloga:
-ovo što je Dovla napisao, ne znam ko je šta je i kakav je...
-prijatelj je stao nekom čoveku 1999 pred bombardovanje. I dan danas ga cimaju na Sud, jer se ovaj nateruje sa državom, iznova i iznova i iznova... Prijatelj se razmišlja da ubije skota. (:
 
1. Gasim, a ako ne reaguje na blicanje, uđem s dugim u njegovu traku... Tad svi gase...
2. Blicam ako sam u delu zemlje gde znam da će mi odgovoriti... (RU, ZR, SM :thumbdown:)
3. Nisam imao prilike, ali ne bih stao na otvorenom putu iz dva razloga:
-ovo što je Dovla napisao, ne znam ko je šta je i kakav je...
-prijatelj je stao nekom čoveku 1999 pred bombardovanje. I dan danas ga cimaju na Sud, jer se ovaj nateruje sa državom, iznova i iznova i iznova... Prijatelj se razmišlja da ubije skota. (:

:eek:
 
Ne znam je li bila tema ali evo da vas vidim koliko ste bas predani voznji i da li gledate samo na sebe ili na druge...

1. Nocu na otvorenom putu kada vam ide auto u susret da li odma gasite duga svijetla ili nastavljate.
Pitanje zbog degenrilka kojih ima kojima ne pomaze ni blicanje ni sviranje, jednostavno zaslijepe na sekund-dva-tri,sto moze biti pogubne po vas(ako odete van puta) ali i po njega (ako dobro ne odmjerite rastojanje do druge trake)
Moj primjer: Vozio sam put Danilovgrada jos zimi,starim putem,nigdje nikoga, svaki 3-4 i ne gasi duga, a jedan idiote ide sa oborenim kad na 10-ak metara mi upali duga (misli dobro je to,prosao je) , zaslijepljelo me nenormalno,da sam malo skrenuo sa puta,sreca bio je makadam neki...

Na auto putu duga svetla koristim samo kad se noću krećem ogromnim brzinama (što je sigurno,sigurno je).

2. Da li blicate vozilima u suprotnom smjeru kada ste upravo prosli pored policije na putu ili kada je neka opasnost na putu...
Ja licno blicam u narednih 2-3 km, zao mi ljudi... A sto se tice opasnosti na putu, vozio sam onom pravinom put Vranjine u petak, preko 120, kad vozilo blica nenormalno,mislim policija,kad iza krivine na ulazu u Vranjinu,sleper na sred puta upalio 4 zmigavca,obilaze ga sve.Fino bi se zakucao u nekoga tad :cool:

Uvek obavestim ljude,tako što im blicnem.Osim one koji prolete pored mene,njih i ne primetim ... i njima definitivno nema spasa. :D

3.Da li na otvorenom putu stajete kada vidite da je neko ostao u kvaru ili samo produzite dalje....
Davno bijase kad stadoh na semafore u okolini Podgorice,nece da upali , sam u autu... Guram sam,opucam se ali dzaba,svi me obilaze ,sviraju... Posle dobrih 5-6 minuta stao je jedan Pasat,istrcao momak i gurali zajedno...

Nikada nikom nisam stao,pogotovo na auto putu.Na autoputevima uvek se krećem velikim brzinama,pa sam retko u situaciji da uopšte primetim nekoga.A i kad bih primetio,ne bih stao,jer ne bih imao vremena a ni živaca da se maltretiram s nekim krševima po autoputu.

:)

.....
 
1. Gasim, a ako ne reaguje na blicanje, uđem s dugim u njegovu traku... Tad svi gase...
2. Blicam ako sam u delu zemlje gde znam da će mi odgovoriti... (RU, ZR, SM :thumbdown:)
3. Nisam imao prilike, ali ne bih stao na otvorenom putu iz dva razloga:
-ovo što je Dovla napisao, ne znam ko je šta je i kakav je...
-prijatelj je stao nekom čoveku 1999 pred bombardovanje. I dan danas ga cimaju na Sud, jer se ovaj nateruje sa državom, iznova i iznova i iznova... Prijatelj se razmišlja da ubije skota. (:

A šta mu je skot uradio ?
 
1. odmah ugasim ... ali avaj .. visok mi auto pa svi misle da su duga ... kad krenu mi blicaju ja im malo blicnem pa prestanu ..
2. kako kad ...
3. da... pitam dal treba struja, sto je redovno ili odbacim do pumpe u jednom pravcu pa nek nekog drugog za povratak nadje, ne jednom sam i preshlepao auto do pumpe prve.. pa odatle nek juri majstore..
 
Ne znam je li bila tema ali evo da vas vidim koliko ste bas predani voznji i da li gledate samo na sebe ili na druge...

1. Nocu na otvorenom putu kada vam ide auto u susret da li odma gasite duga svijetla ili nastavljate.
Pitanje zbog degenrilka kojih ima kojima ne pomaze ni blicanje ni sviranje, jednostavno zaslijepe na sekund-dva-tri,sto moze biti pogubne po vas(ako odete van puta) ali i po njega (ako dobro ne odmjerite rastojanje do druge trake)
Moj primjer: Vozio sam put Danilovgrada jos zimi,starim putem,nigdje nikoga, svaki 3-4 i ne gasi duga, a jedan idiote ide sa oborenim kad na 10-ak metara mi upali duga (misli dobro je to,prosao je) , zaslijepljelo me nenormalno,da sam malo skrenuo sa puta,sreca bio je makadam neki...

2. Da li blicate vozilima u suprotnom smjeru kada ste upravo prosli pored policije na putu ili kada je neka opasnost na putu...
Ja licno blicam u narednih 2-3 km, zao mi ljudi... A sto se tice opasnosti na putu, vozio sam onom pravinom put Vranjine u petak, preko 120, kad vozilo blica nenormalno,mislim policija,kad iza krivine na ulazu u Vranjinu,sleper na sred puta upalio 4 zmigavca,obilaze ga sve.Fino bi se zakucao u nekoga tad :cool:

3.Da li na otvorenom putu stajete kada vidite da je neko ostao u kvaru ili samo produzite dalje....
Davno bijase kad stadoh na semafore u okolini Podgorice,nece da upali , sam u autu... Guram sam,opucam se ali dzaba,svi me obilaze ,sviraju... Posle dobrih 5-6 minuta stao je jedan Pasat,istrcao momak i gurali zajedno...
:)

1. Gasim, jer ne bih volio niko meni to da uradi. E ako neko neće da ugasi, a ide put mene, upozna se sa xenonima i maglenkama odjednom i to na najjače, pa da vidiš kako gase :mrgreen:
2. Najčešće blicam, osim kad zaboravim. E sad, kako brzo prođem pored njih, ko vidi da blicam, ko ne vidi, ne znam.
3. Kako kad. Ako sam u nekoj žurbi ili nešto, ne stajem. Ako imam vremena a poznajem ovoga što je stao, stanem

1. Meni blicaju kad imam upaljena kratka ... misle da su duga .... i upale duga ...

Pa ih onda ja iznenadim dugim :evil: :hahaha:

2. Blicam uglavnom ... isto mi je žao ljudi da plaćaju .... jer je to blicanje mene spasilo mnogo puta :)

3. Nisam nešto nailazio na takve slučajeve, ali stajem po gradu na pešački prelaz :mrgreen:

1. E da, i meni to često urade, pa im ja upalim duga pa odma gase :hahaha:

1. Gasim, a ako ne reaguje na blicanje, uđem s dugim u njegovu traku... Tad svi gase...
2. Blicam ako sam u delu zemlje gde znam da će mi odgovoriti... (RU, ZR, SM :thumbdown:)
3. Nisam imao prilike, ali ne bih stao na otvorenom putu iz dva razloga:
-ovo što je Dovla napisao, ne znam ko je šta je i kakav je...
-prijatelj je stao nekom čoveku 1999 pred bombardovanje. I dan danas ga cimaju na Sud, jer se ovaj nateruje sa državom, iznova i iznova i iznova... Prijatelj se razmišlja da ubije skota. (:

I ja sam znao kad se iznerviram da, što bi naši rekli "vrcnem" put njega sa dugima. :mrgreen:


Pa dobro, i ja se krećem velikim brzinama, ali kad primijetim nekog poznatog, obično stanem
 
Poslednja izmena od moderatora:
zike brate, mnogo si napaljen na tu evropsku crnu goru .... smanji malo doživljaj :)

Ništa lično, bez uvrede ;)

@tema..
Imam jednog druga koji je vozio golfa2 iz `87, ali je napred imao duple farove ...e kad on upali duga .... k`o da ti je neko uperio u oci metalhalogeni reflektor od 400W :lol:
 
zike brate, mnogo si napaljen na tu evropsku crnu goru .... smanji malo doživljaj :)

Ništa lično, bez uvrede ;)

@tema..
Imam jednog druga koji je vozio golfa2 iz `87, ali je napred imao duple farove ...e kad on upali duga .... k`o da ti je neko uperio u oci metalhalogeni reflektor od 400W :lol:

Ma kakva uvreda... Samo mi nije jasno, što odjednom to prokomentarisa kad nije bilo riječi o tome? :D
 
Pa dobro, i ja se krećem velikim brzinama, ali kad primijetim nekog poznatog, obično stanem

Stao bih kad bi video nekog poznatog,ali su u mom slučaju šanse za to 0,1% ,jer bi pre video vanzemaljca,nego nekog meni poznatog da na auto-putu traži pomoć. ;)

Većina novijih automobila može se popraviti isključivo u ovlašćenom servisu,a od guranja istih samo mogu ruke i ledja da zabole.

Inače,nepoznatima ne stajem iz bezbednosnih razloga. Niko mi ne garantuje da me neće napuniti olovom kad mu se približim.
a094.gif

Zatim mi oduzeti sve pare što imam,a pošto vozim poprilično skupo auto za srpske uslove postoji mogućnost i da ga nakon što me izroka,oduzme. ;)

Ipak treba sagledati situaciju sa svih aspekata.Ipak je ovo Balkan. ;)
 

Back
Top