A sta nama, u stvari, fali?

Blue_Boy:
:?: Objasnite mi svi, molim vas, zasto se muskarac koji je osecajan, veran, vredan, nezan i uredan odmah proglasava homoseksualcem? :?:

:!:Hocu da zaplacem kada sam tuzan, hocu da volim do smrti, hocu da podjednako ucestvujem u kucnim poslovima, hocu da se devojka pored mene oseca kao boginja............. :!:

Pa, dobro, gde si ti čoveče? A ja se pitam da li takvi muškarci postoje...
A odgovor je statistika, na svakih hiljadu momaka nađe se jedan takav (blago srećnicama!) :wink:
 
Primerak???
Lele, kao laboratorijski misevi smo--cool dok mozemo da trpimo otrove kojima nas trpaju, a kad crknemo, pravo u plasticni kesu, pa na spaljivanje!
Ne, nemam devojku, zato sto se, na kraju, uvek, ispostavi da sam isuvise nezan, ili tako nesto...blah!
 
Blue, prijatelju najbolje ce ti biti izgleda da izadjes na ulicu..........odmahHH!........i isprebijas nekoliko ljudi zaredom, ne ne mora nekim posebnim sablonom ili redom da ides, samo udri dok ne dodju panduri...........
Onda......dve-tri u cuzi, i kada izadjes bices cvrst kao stena. Iiiiiiiiiii..... eto resenja tvog problema.
Znam, znam, jesam genije, hvala, nema na cemu. :twisted:
 
Ima mnogo vise od dva ovakva PRIMERKA u Beogradu, Srbiji, svetu. Mnogi su ispod maske takvi, samo je potrebno da se pravim recima ta maska skine. Neki znaju i sami da skinu tu masku, nekima je za to potrebna pomoc, neki je nikada ni ne stavljaju, ali je mnogi nikada ne skidaju. Cak ni pred ogledalom. Kada je sa one druge strane isto ON.
 
Blue_Boy:
Primerak???
Lele, kao laboratorijski misevi smo--cool dok mozemo da trpimo otrove kojima nas trpaju, a kad crknemo, pravo u plasticni kesu, pa na spaljivanje!
Ne, nemam devojku, zato sto se, na kraju, uvek, ispostavi da sam isuvise nezan, ili tako nesto...blah!
Ajde sad lepo, dragi moj Blue blago meni obecaj da vise ni sekunde neces da tracis na ova forum,nego pravac grad i da nadjes zenu svog zivota jer te ona tamo ceka.
I molim te NEMOJ (ovo je inace poruka svim muskarcima koji traze devojku) da se smoris ako ti prva koju nadjes ne odgovara jer imas jos sest komada na raspolaganju(ako je tacan odmos 7:1),a bogami i vise ako racunas ono sto dobijate zahvaljujuci pederima.
Ne mozes da me ubedis da ne postoji savrsena zena za tebe,mozda treba samo malo vise da se potrubis da je pronadjes.
Zasto uopste mislite da je to lak posao?
 
Ma daj, lako je naci devojku, treba samo da ih sarmiras i mazis i tepas im............pa kada okrenu glavu ti po istoj toljagom. :wink:
ma veruj pali obavezno, osim ako ne nose slem.....hmmm....o tome nisam razmisljao.mozda ako udaris malo jace....... :?:
 
Eeee, ako nose slem, onda.......
Sto se tice odnosa 7:1, to je tacan statisticki podatak. E, a ja sam vec 5 ispucao!
Salu na stranu, zahvaljujuci vama, malo se bolje osecam.
I izasao sam u grad...i popio korpu! :? To je No.5!
A, onda sam se setio stare kineske izreke--"Nikada nemoj da trcis za svojom srecom, jer ce ti se desiti da moras da sednes kraj puta i da je cekas!"Ovo se da prevesti i na Srpski--"Nemoj juriti za zenama i autobusima--uvek naidje druga!"
 
Blue, kompa!
Podelicu a tobom jednu istinu zivota, a tice se deva...(ne kamila pametnice)
Ako ne pokusavas, uspeces.
Nemoj da pokusavas, ma ne trudi se uopste, nego USPI.
Ili besmrtnim recima mog dobrog, iako veoma celavog, frenda Morpheusa:
"Stop trying to hit me and hit ME"
 
Blue_Boy:
Eeee, ako nose slem, onda.......
Sto se tice odnosa 7:1, to je tacan statisticki podatak. E, a ja sam vec 5 ispucao!
Salu na stranu, zahvaljujuci vama, malo se bolje osecam.
I izasao sam u grad...i popio korpu! :? To je No.5!
A, onda sam se setio stare kineske izreke--"Nikada nemoj da trcis za svojom srecom, jer ce ti se desiti da moras da sednes kraj puta i da je cekas!"Ovo se da prevesti i na Srpski--"Nemoj juriti za zenama i autobusima--uvek naidje druga!"


Aha, vodis sa 5:4
znaci treba mi jos jedna pa da budemo izjednaceni :D :D :D :lol: :lol: :lol: :) :) :) :? :? :? :( :( :( :?: :?:
 
Morpheus je mala beba, Br. Jedan lepo kaze: "Ako kanis pobjedit--nesmjes izgubit!"
Evo, danas sam imao "filozofsku" diskusiju sa drugom: on kaze da je OPET(!) prevario devojku, a ja ga pitam kako to moze da radi? Ja to nikada nisam uradio, mislim da je dobar princip da se razgovorom sve resi, a ako tako ne moze...kom opanci Tom i Dzeri! Onda me on pita kako se ne smorim?
AAAAA, nije valjda da sve ispucate u prvih par dana veze, pa vam je posle dosadno? Nije li lepota veze istrazivanje i ucenje?
A sto se men i zena tice, ostaje mi samo (po recima velikog mudraca i carobnjaka) "Only a fools hope"!
 
ti Blue_Boy (tuzni decace)mnogo si se smorio. umislio si da si neshvacen i lupetas gluposti.
"U sustini me nerviraju femkavi likovi koji se stalno lickaju, uvek misle na svoj izgled itd. Takodje me nervira kad mi neki ortak u maco fazonu sere kako je * neku klinku. Svako ima pravo da misli i radi sta hoce, dok ne ugrozava druge. Ako neki tipovi vole da se lickaju k'o devojcice meni to ne smeta, njihova stvar.

Najvishe me nervira sto ljudi stalno generalizuju.
Pa moze i macho tip da bude nezan, a i ti *edercici mogu da budu grubi.
Neznost, iskrenost, grubost i druge osobine ne idu uz tip muskarca vec cine neku Neznost, iskrenost, grubost i druge osobine ne idu uz tip muskarca vec cine neku osobu..." INTROITUS
sve je ovde receno
a muskaraca se takvim osobinama ima puno.znaci problem je u tebi. sebican si i okrenut ka sebi. pocni da gutas bensedine i sve ce biti u redu. i idi na stajgu.
 

Back
Top