unpack

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Skinuo sam Auto Cad 2002 sa torrenta i stiglo je u dva foldera u kojima je sadrzaj prikazan na slici. Sta sad da radim? Kako da ga instaliram? Nigde nema .exe.

Hvala.





kad kliknete na sliku otvorice http://imageshack.us/, zatim kliknite jos jednom na sliku zbog uvecanja.
 
Poslednja izmena:
Nema. Samo on.

Ja vas namuci :)


ovo pise u nekom kao read me-u:

Install Notes

: unpack, burn, install, when prompted enter the following info:
Serial #: *** CD-KEY : ***
enjoy...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako si dobro pogledao u oba ona .rar falja onda Ok, mada .BIN fajlovi skoro uvek idu sa .CUE fajlovima, jer ovi drugi "nose" informacije potrebne za rezanje prvog.

Probaj onda da taj .BIN fajl otvoriš sa Deamon Tools-om ili Alcohol 120%!
 
Uspeo sam sa Deamon Toolsom. Hvala svima

Sad imam nov problem koji cu postovati ovde, da ne otvaram novu temu.

Usao sam u ADD/Remove programs i zatekao listu od par programa i onda neko prazno mesto od barem 50 PgDown-a, i onda ostatak liste programa. U cemu je problem?

 
Ovako... ako misliš da je posle AutoCAD-a probaj sledeće:

Start > Run > regedit > Edit > Find (ili Ctrl + F) > i upiši aclt.exe > a u polju Look at... ostavi čekirano samo Data (nije potrebno Values i Keys) > i klikni na Find Next. Trebalo bi da pronađe putanju, nešto slično ovome "C:\Program Files\AutoCAD 2002\aclt.exe,-1" (kod tebe to možda nije u Program Files ali nije ni bitno). Ono što je bitno je ona brojka na kraju (u ovom slučaju -1). Ako je i kod tebe tako, samo promeni to -1 u 1 (znači izbriši to "-") i to bi trebalo da ti reši problem.

A moze biti i da je u pitanju neki drugi program, recimo YU rečnik je takođe znao da pravi slične zayebancije u ADD or Remove Programs.
 
Pise da je zavrsio, ali nije pronasao nista pod aclt.exe. Iskljucio sam i YU tastaturu. Ma ja sam poznat po tome da drzim samo neophodno na racunaru, bez obzira na HDD. Znaci, guzva nije u ADD i imam programe koje oduvek imam i to mi se sada prvi put desilo. Sem AUTOCADa.

no, vratimo se na pricu. Nece da pronadje aclt.exe
 

Back
Top