Albanke zamenile feredže tangama i slušaju "Lane"

I ova bajata vest ima veze sa politikom ? Mozda je i cudna s'obzirom na predrasude prema Albancima posebno kada je izvor informacija glas javnosti, kurir i sl...

kada su u feredzi, ne valja, kada su u tangama, isto ne valja. kada se slusa "oj kosovo..." iredente ili teroristi, kada se slusa "lane moje..."
inace tekst je cista glupost, mozda je zato i privukao paznju nekih forumsa... ne kazem da nema osoba koje oblace tango, ja sam to vidhjao kod nasih i pre petnaestak god., ili da ne slusaju "lane moje..", i to se oduvek radilo kod nas, nekad manje, nekad vise ali...
problem je namera novinara, ali i samog postavljaca, a o komentarima, mogu samo da se nasmejem... nista novo:ok::ok::ok:
 
kada su u feredzi, ne valja, kada su u tangama, isto ne valja. kada se slusa "oj kosovo..." iredente ili teroristi, kada se slusa "lane moje..."
inace tekst je cista glupost, mozda je zato i privukao paznju nekih forumsa... ne kazem da nema osoba koje oblace tango, ja sam to vidhjao kod nasih i pre petnaestak god., ili da ne slusaju "lane moje..", i to se oduvek radilo kod nas, nekad manje, nekad vise ali...
problem je namera novinara, ali i samog postavljaca, a o komentarima, mogu samo da se nasmejem... nista novo:ok::ok::ok:

Pa naravno kada otimate istorijsku kolijevku jednog naroda, naravno da ćemo da vas proganjamo sa juga Srbije, sve dok ne nestanete, kao Turke...
 
kada su u feredzi, ne valja, kada su u tangama, isto ne valja. kada se slusa "oj kosovo..." iredente ili teroristi, kada se slusa "lane moje..."
inace tekst je cista glupost, mozda je zato i privukao paznju nekih forumsa... ne kazem da nema osoba koje oblace tango, ja sam to vidhjao kod nasih i pre petnaestak god., ili da ne slusaju "lane moje..", i to se oduvek radilo kod nas, nekad manje, nekad vise ali...
problem je namera novinara, ali i samog postavljaca, a o komentarima, mogu samo da se nasmejem... nista novo:ok::ok::ok:

Nas dvoje nismo sa Kosova sudeci po komentarima.. Slika je jasna i na onoj tvojoj temi o poznavanju tamosnjih prilika...
 
Meni dobar komentar o "zabranjenom vocu". Ako treba pojasnjenje, priupitajte Adema ili Vintage-a sta bi se desilo da neki Srbin ili Makedonac opali Albanku.

sad ce neki patrijotski komentar u stilu "dobice sidu"
ja licno mislim ce sunce nastaviti da izlazi na istoj strani, u stvari ne mislim nego sam siguran, jer su se takve "stvari" sigurno desavale ranije
 
sad ce neki patrijotski komentar u stilu "dobice sidu"
ja licno mislim ce sunce nastaviti da izlazi na istoj strani, u stvari ne mislim nego sam siguran, jer su se takve "stvari" sigurno desavale ranije
Nece dobiti sidu, ali ce dobiti noz pod plecku.

Posto cu verovatno letovati u Ohridu ove godine, matori mi je ispricao malo jezivu, ali nadasve poucnu pricu kako su ga, za vreme odsluzenja vojnog roka na Kosmetu jurila braca neke ribe sa kojom se nije cestito ni poljubio.

Tako da cu staru dobru izreku da **** nema ni veru ni nacionalnost zanemariti ovog leta...
 

Back
Top