Pijane štuke, jebu se ko' klinke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Fenomen pijanih spopadačica
Da li dragi muškarci izbegavate lako privodjenje pijanih klinki ili iskorišćavate pogodnost alkoholno - komatoznog stanja i praznite jaja bez ikakvih moralnih dilema ?

I pitanje za žene : Zašto se tako lako dajete, kada ste pijane ?
 
Fenomen pijanih spopadačica
Da li dragi muškarci izbegavate lako privodjenje pijanih klinki ili iskorišćavate pogodnost alkoholno - komatoznog stanja i praznite jaja bez ikakvih moralnih dilema ?

I pitanje za žene : Zašto se tako lako dajete, kada ste pijane ?

Iz istog razloga iz kojeg muškarcu posle određene količine alkohola i najveća rugoba izgleda kao Eva Mendez....Tako i nama, kada smo pijane, najgori muški šljam liči na princa...doduše ujutru se utvrdi sličnost sa žabom kreketušom ali tada je kasno....
Elem, sex u pijanstvu je glupo ugrožavanje sopstvenog zdravlja (a i života...jer nikome na čelu ne piše da je manija ili ubica).... Polne bolesti, trudnoća, a da ne govorim o slučajevima kada su od alkohola obeznanjenu devojčicu od 15ak godina silovala njih šestorica...
Zato je najbolje preskočiti alkohol ako već ne umeš da proceniš koliko ti je dosta. I biti u društvu pouzdanih prijatelja koji će te (ako preteraš sa pićem) odvesti kući.....
 
Gomilu puta mi se dogodilo da ispred kluba vidim pijanu klinku kako obeznanjena od alkohola povraća ili sedi i ne zna ni gde je ni sa kim....I onda je lepo strpam u taxi i odvedem (njenoj) mami i tati....Jednom smo jednu malu vodili na ispiranje želuca, našli smo nju i drugaricu na parkingu, jedna komirana i ne može da ustane a druga (trezna) ne zna kako da joj pomogne....Doktor u Urgentnom nam je posle rekao da smo je doveli sat kasnije pala bi u komu....(a imale su obe po 16 godina)... Strašne su to stvari..... Ponekad jedna više čašica učini da se kaješ celi život. Od nekih stvari ne možeš da pobegneš, ako treba da se dogode, dogodiće se ali ne treba ni trčati za Đavolom i šašoljiti ga...
 
Gomilu puta mi se dogodilo da ispred kluba vidim pijanu klinku kako obeznanjena od alkohola povraća ili sedi i ne zna ni gde je ni sa kim....I onda je lepo strpam u taxi i odvedem mami i tati....Jednom smo jednu malu vodili na ispiranje želuca, našli smo nju i drugaricu na parkingu, jedna komirana i ne može da ustane a druga (trezna) ne zna kako da joj pomogne....Doktor u Urgentnom nam je posle rekao da smo je doveli sat kasnije pala bi u komu....(a imale su obe po 16 godina)... Strašne su to stvari..... Ponekad jedna više čašica učini da se kaješ celi život. Od nekih stvari ne možeš da pobegneš, ako treba da se dogode, dogodiće se ali ne treba ni trčati za Đavolom i šašoljiti ga...

ma znam :confused:
al klinke su danas glupe u svemu...mislis da one razmisljaju sta sve moze da im se dese kad izgube kontrolu potpuno
 
ma znam :confused:
al klinke su danas glupe u svemu...mislis da one razmisljaju sta sve moze da im se dese kad izgube kontrolu potpuno

Krivicu snose:
..roditelji....ne znaju gde im je maloletno dete u pet ujutru.....
...klubovi...dozvoljavaju ulaz i točenje alkohola maloletnim licima....

Pa posle bude "jao!" i "kuku lele!.....
A sa 15 ne znaš ni gde si šupalj...sve ti zabavno.....i lako....
 
Krivicu snose:
..roditelji....ne znaju gde im je maloletno dete u pet ujutru.....
...klubovi...dozvoljavaju ulaz i točenje alkohola maloletnim licima....

Pa posle bude "jao!" i "kuku lele!.....
A sa 15 ne znaš ni gde si šupalj...sve ti zabavno.....i lako....

najvise roditelji..da te nauce da i u zahebanciji treba da zadrzis glavu...mislim ne valjaju se svi po parkingu i sa 15 :confused:
glupa deca....
 
Za mene cesto jako tuzan prizor :neutral:
Pogotovo sto se ja nikad u zivotu nisam napila i iskreno ne razumem to. Razumem donekle porocnost i zelju za alkoholom ali ko zaista zeli da izgubi svest i ne zna gde je . :think:
Alkohol slabo pijem. Doduse leti obavzno po jedan koktelcic pa posle celo vece ice tea :lol: da se 'treznim' :lol:
A zimi kuvano vino, uz neku veceru casu crnog vina, volim i kupinovo ponekad i bejlis uvek i svuda :zaljubljena:
 
najvise roditelji..da te nauce da i u zahebanciji treba da zadrzis glavu...mislim ne valjaju se svi po parkingu i sa 15 :confused:
glupa deca....

djeca su samo izgubljena, roditelji su glupi
kada bi postojala zabrana da bilo ko moze dobiti i odgajiti dijete, onda bismo imali i malo zdravije drustvo
sta ocekivati od roditelja koji zanemaruju klince i koji nemaju pojma gdje im se nalazi i sta im radi dijete
neka se jebu i neka ih jebu, koga briga... ako im roditelje ne boli cinjenica da im je dijete redovno u urgentnom na ispiranju i da se vuce sa nekim podjednako propalim muskarcima koji koriste njihovo jadno stanje... zasto bi mene bilo briga
 
djeca su samo izgubljena, roditelji su glupi
kada bi postojala zabrana da bilo ko moze dobiti i odgajiti dijete, onda bismo imali i malo zdravije drustvo
sta ocekivati od roditelja koji zanemaruju klince i koji nemaju pojma gdje im se nalazi i sta im radi dijete
neka se jebu i neka ih jebu, koga briga... ako im roditelje ne boli cinjenica da im je dijete redovno u urgentnom na ispiranju i da se vuce sa nekim podjednako propalim muskarcima koji koriste njihovo jadno stanje... zasto bi mene bilo briga
...da, da, mislim da je zabrana kljuchna rech u ovom izlaganju, nikako neki drugi vid promene ili pomotji...:(
 
Е због тога ја никако не пијем... да ме жене не би искористиле :mrgreen:

Шалу на страну, али што се тиче теме - апсолутно не волим када видим пијано женско... то је некако најнижи ниво који девојка/жена себи може да приушти. Значи ок попије једну-две, развесели се итд, али оно одваљивање да не може да стоји, да се јебe с првим који наиђе или не дај Боже да повраћа... то ми је најнижи ступањ деградације личности и таква особа ми не треба ни за другарицу, а камоли било шта више... :roll:
 
...da, da, mislim da je zabrana kljuchna rech u ovom izlaganju, nikako neki drugi vid promene ili pomotji...:(

pomozimo roditeljima da ne ubijaju dijete od batina, jer su se oni nanervirali, jer su se malo napili pa se na klincu iskalili
pomozimo roditeljima da ne zanemaruju dijete
....
neko jednostavno nije rodjen da bude roditelj... to nije toliko strasno... ne mora bas svako imati dijete
i njima treba pomoci, tako sto ih ne opterecivati roditeljstvom, jer tako unesrecuju i sebe i malisana
 
e ali ja ne kontam u opste kome je do hebanja kad se napije ko stoka i ne zna za sebe :confused: bar ja kad se napijem onako poprilicno nije mi do drugih ljudi nikako...al ono,ni da pricaju sa mnom a ne da me pipkaju :neutral: al dobro,mozda nisam reprezentativna,ja bas onako ne volim ljude ni inace,i bacam hejt na sve i tako to pa je to pojacano kad cirkam i da postanem mnogo sarkasticna ahaha takvu me niko i nece odma se uplase ljudi :(...i da da kad se napijes najlepse je da spavas onako u odelu,vratis se ciku,operes zube i bacis se na vec razmesten krevet (to se uradi pre odlaska!)...i da flasa vode da bude spremna isto,greota da se dizes kad se probudis od zedji :per:
Значи ок попије једну-две, развесели се итд, али оно одваљивање да не може да стоји, да се јебe с првим који наиђе или не дај Боже да повраћа... то ми је најнижи ступањ деградације личности и таква особа ми не треба ни за другарицу, а камоли било шта више... :roll:
:sad2: a ja taman tela da se dwuzimo :(
 
Hm deca i roditelji..i odnosi..a klinci ko klinci sve sto im pricas da nije dobro oni hoce da probaju..alkohol posebno,lako je dostupan..
Moj prijatelj je lako resio taj problem,primetio da mu klinac cirka,seo u kafic sa njim i narucivao turu za turom..mali se odrao od alkohola..povracao kao lasica..i nikada vise casu nije pogledao..o flasi da i ne govorim..ne kazem da je ovo nacin..ali..a pijane klinke..strpaj u taksi i posalji ih na adresu..
 
pomozimo roditeljima da ne ubijaju dijete od batina, jer su se oni nanervirali, jer su se malo napili pa se na klincu iskalili
pomozimo roditeljima da ne zanemaruju dijete
....
neko jednostavno nije rodjen da bude roditelj... to nije toliko strasno... ne mora bas svako imati dijete
i njima treba pomoci, tako sto ih ne opterecivati roditeljstvom, jer tako unesrecuju i sebe i malisana
...dobro razmishljanje, aj daj neki predlog kako da zabranimo tim ljudima da postanu roditelji, i kako da ocenimo ko su ti ljudi, pa da ga negde predlozzim, na ozbiljnijem mestu...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top