"Srbija rasprodaje zemlju hrvatima"

najgore je sto srbi nista ne mogu da kupuju po hrvatskoj, Vucic je nedavno pricao na tv da hrvati ovde imaju 180 firmi, a mi tamo samo 6
cak ni propalu mlekaru iz Karlovca nismo mogli da kupimo, a ta mlekara je zivela od seljaka sa Korduna kojeg su pretezno naseljavali srbi
 

Evo ti si pokazao jedan djelic onog o cemu sam pricao. Iz svega toga se dolazi do zakjucka da dobar dio nase vlasti saucestvuje sa hrvatima,pa rekao bih i direktno sa njihovom vladom iz njima znanog razloga.Ovim "nasima" niko nista ne moze,a oni se puno ne sekiraju kad ih neko prozove zbog toga pa mi zaista nije jasno gdje i kad ce biti kraj pohrvacivanja Srbije!?
E da i lijepo sto si pomenuo i srpsku dijasporu koju niko i ne spominje,a bilo je njihovih pokusaja da kupe nesto u Srbiji,ali slaba vajda...
Pozdrav Teodosiju!!!
 
Poslednja izmena:
Vecinu privatizacija , vezanih za Hrvate je odradio Vlahovic , a kad je zemlja u pitanju , Hrvati su je kupili uz veliko zalaganje Dulicke , koja je bila ministar Poljoprivrede .
Hrvatima svesrdno pomazu

Ivo Viskovic .
Ivan Vejvoda
olicka .
Dulic
Svi clanovi DSa koji su dosli iz Gradjanskog Saveza .
Micunovic
Jos clanova DS, koji nisu dosli iz G.Saveza, ali rade za lovu .
 
Srbija rasprodaje zemlju hrvatima i slovencima,nase vlasti se maksimalno ugradjuju u te nazovi tendere,pored zemlje odlaze i fabrike.
Da li je moguce da nema drugih zainteresovanih ili jednostavno nemaju sanse zbog jakog hrvatskog lobija u nasoj vladi!?
Kuda ce nas to odvesti?

Zemlju i firme po Hrvatskoj kupuju stranci sa Zapada, Hrvati kupuju po Srbiji!
Rezultat: opet će Srbi i Hrvati živeti u istoj državi!:D:D
 
Pa &TO VAM JE DEMOKRATIJA!

Za to ste se borili.

U demokratiji sve ima svoju cenu i sve je roba.

Smetao vam socijalizam .... Eto vam sad...

"TRAZILI STE - GLEDAJTE!" :cool:

Pa zar nije i kod tih Hrvatta demokratija .
Kako to da nista Srpskone moze da se kupi tamo . Cak ni oni trgovci , koji bi kupili , ne smeju , jer srpske proizvode tamo nece da kupuje hrvatska populacija . Oni to zovu pravilan odgoj . A mi eto nemamo takav odgoj ,nego smo vise dzamahirija .
 
U čemu je razlika pa smo s jednima kolonija, a sa drugima ne. Stranci su stranci, kako god da okreneš.

Neee bre . Pa nije isto . Ako ti je , na primer Englez direktor vodovoda u Beogradu , on ima da te odere , da poveca cene i tako to . A ako je Hrvat direktor vododvoda u Beogradu , on ce gledati da vodovod otruje , tako da prvo pomru deca u obdanistima .
 
Pa zar nije i kod tih Hrvatta demokratija .
Kako to da nista Srpskone moze da se kupi tamo . Cak ni oni trgovci , koji bi kupili , ne smeju , jer srpske proizvode tamo nece da kupuje hrvatska populacija . Oni to zovu pravilan odgoj . A mi eto nemamo takav odgoj ,nego smo vise dzamahirija .

Neće 'osvešteni' Hrvati da kupuju srpsko, posredno da ulažu u razvoj srpske privrede, eto, boje se, ako Srbija ojača, mogla bi opet da krene u agresiju (RSK itd...)
PS: Otišli na traktorima, vratili se na tenkovima:D:D
 
Iza jednog dela tih stranih firmi, priča se, stoji Mišković. Tako da ... ne zaleći se :D

da . ali iza Miskovica takodje stoji neko . Njegovo vlasnistvo nije bas njigovo . Sve sto ima je pod patronatom Vatikanske Banke , A Vatikanska Banka je pod komntrolom , OPUS DEI ... E a sta im je Misko obecao , to se jos uvek nezna . Doduse , evo ide Ekumenski sabor u Nisu , pa ce tu delimicno da se otvore karte .
 
ja znam samo za podatake da je slo u srbiji investirala od 1.3 miljiarde € do kraj godine 2008

1.je po broju firma
5. po množini kapitala
|
1. njemačka
2.austrija
3.USA
4.anglija
5.slo

ima 400 tvrtk i 15.000 radnika

ali hrvatska kolonija nečete postati pa nemajo oni para više ni za sebe
 
ja znam samo za podatake da je slo u srbiji investirala od 1.3 miljiarde € do kraj godine 2008

1.je po broju firma
5. po množini kapitala
|
1. njemačka
2.austrija
3.USA
4.anglija
5.slo

ima 400 tvrtk i 15.000 radnika

ali hrvatska kolonija nečete postati pa nemajo oni para više ni za sebe



Pa aj mi objasni zasto prodajete merkator ili zasto je omv u stecaju.Nisu vam pomogli ni opljacnane pare iz LJB:cool:
 
gluposti na kvadrat...:dash:
kapital i profit ne poznaje naciju i granice

Da,da recimo da imam love,bas se pitam kako bih kupio 1-2000 hektara bilo kakve zemlje u hrvatskoj,a pri tom sam srpske nacionalnosti i ,uh, pravoslavne vjeroispovjesti?
Pa njima je potreban srpski dinar(evro) samo ukoliko cemo ga tamo potrositi a ne nesto kupiti u trajno vlasnistvo!
 
Poslednja izmena:
wsox

ne mecator se prodaje što je sada u vlasti tajkuna Šrota

bili sta firmi agrokor i delta da kupijo ali slovenački sindikat nije bio za to
pa ipak agrokor nema para da kupi 30 % mercatora

ali da sse vidi da u LJ vlada srbska mafija da je delta još u igri za centar stožice pa ako je kršila 30 termina za uložitev para.

što se tiče para, država srbija je dužna sloveniji 600 mil € sa zajednog fonda nekadanašnje juge
da ne govorimo šta se desilo slo firma u jugi

što se tiče LB vaši su otišli 3 puta na sud u strasbour pa 3 puta popušili
tako da mislim da vas država **** u mozrak za sev su pa krivi slovenci
 
Da,da recimo da imam love,bas se pitam kako bih kupio 1-2000 hektara bilo kakve zemlje u hrvatskoj,a pri tom sam srpske nacionalnosti i ,uh, pravoslavne vjeroispovjesti?
Pa njima je potreban srpski dinar(evro) samo ukoliko cemo ga tamo potrositi a ne nesto kupiti u trajno vlasnistvo!

opet gluposti..
namjerno ti to ili si doista glup?
dodi u RH, ponudi kunu (euro..svejedno..) vise za bilo sto i dobiti ces bez problema...
cinjenica je da srpski tajkuni (navikli na monopol) ne zele na trziste gdje je konkurencija velika (jer su kod kuce zasticeni kao beli medvjedi...a toga u HR nema, mislim monopola u toj mjeri)
 

Back
Top