Бугарска у катастрофалном стању, економски и демографски

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Bulgaria is the youngest member of the European Union, yet it has the most grey-haired demographic picture, the latest survey showed. The number of working Bulgarians nearly equals the number of pensioners, who steadily exceed the number of babies born.

The burden on the social security system is getting heavier, experts say, but fail to provide solutions to the problems that this will trigger. The state may force people to retire a few years later, but this will hardly make up for the shortage of young workers. The social security system, in its turn, will fail to take care of the increasing numbers of pensioners.

The dynamics in demography has been the same for quite a time already and the figures are hardly debated in Bulgaria. And even if they were debated, it is unlikely that Bulgarians would start making babies because of statistics.

It is a rule, however, that the individual knows how to tackle the future, while the state as a whole does not. Small wonder another survey showed that Bulgarians are among the quickest to find their feet and adapt to new environment after moving to live in a EU member state. Sadly, at the expense of their national identity.
http://www.novinite.com/view_news.php?id=78640

Не помаже им што су ушли у еу. Није ни много боље у Пољској и Румунији што се тиче економије. Бежаније има отприлике у истој количини. Јел то еуропеЈци чекају да Србија уђе у еу да би могла у бежанију па да раде најцрње послове на западу за мале паре?
 
Не помаже им што су ушли у еу. Није ни много боље у Пољској и Румунији што се тиче економије. Бежаније има отприлике у истој количини. Јел то еуропеЈци чекају да Србија уђе у еу да би могла у бежанију па да раде најцрње послове на западу за мале паре?

Kako je kod tebe u ŠveCku?

Kakve poslove radiš?
 
Poslednja izmena:
http://www.novinite.com/view_news.php?id=78640

Не помаже им што су ушли у еу. Није ни много боље у Пољској и Румунији што се тиче економије. Бежаније има отприлике у истој количини. Јел то еуропеЈци чекају да Србија уђе у еу да би могла у бежанију па да раде најцрње послове на западу за мале паре?
To možeš i sada i uvijek si mogao.

EU će nam značiti, i ekonomski i politički puno. Da ne ostanemo zadnja rupa u Evropi. Uostalom, barem 80% građana Srbije je za EU, a referendum kada bude sigurno prolazi ;)
 
To možeš i sada i uvijek si mogao.

EU će nam značiti, i ekonomski i politički puno. Da ne ostanemo zadnja rupa u Evropi. Uostalom, barem 80% građana Srbije je za EU, a referendum kada bude sigurno prolazi ;)

Неће значити ништа. Не можеш у бежанију у еу сада, тога си чак и ти свестан. Одмах те врате назад кад ниси у еу. Оном коме је стало до Србије неће хтети Србију у еу. Твоје јадно истраживање од нво можеш да окачиш мачки о реп.
 
Неће значити ништа. Не можеш у бежанију у еу сада, тога си чак и ти свестан. Одмах те врате назад кад ниси у еу. Оном коме је стало до Србије неће хтети Србију у еу. Твоје јадно истраживање од нво можеш да окачиш мачки о реп.

Vidjećemo. Da li su rezultati izbora u Srbiji istraživanje NVO? Predsjedničkih i Parlamentarnih?
Da se razmijemo, ja sam bio za SRS dok je još bila za Evropu. I takvih ima još.
 
Vidjećemo. Da li su rezultati izbora u Srbiji istraživanje NVO? Predsjedničkih i Parlamentarnih?
Da se razmijemo, ja sam bio za SRS dok je još bila za Evropu. I takvih ima još.

Видећемо колико има багре у Србији, али твоје истраживање од нво је 0% уверљиво. СРС никад није била за робовање, а за то су демонократе.
 
zar neko ima dileme da cemo proci bolje nego bugari, i kada udjemo u rajsku eu

nama ce ovde biti bolje, onoliko koliko je inace ovde uvek bilo bolje nego u bugarskoj, mada se rezim ostro trudi da nas uproseci sa bugarima

kada na izborima dodje normalna vlada imace tezak zadatak, posle ovih, ali opet smo bolji od bugara. ovo nije nista sovinisticki, oni su zemlja velikog kriminala, sveprisutnog, a kod nas je veliki kriminal vezan za dolazak demokratije, mislim bas mu je prijalo
 
To možeš i sada i uvijek si mogao.

EU će nam značiti, i ekonomski i politički puno. Da ne ostanemo zadnja rupa u Evropi. Uostalom, barem 80% građana Srbije je za EU, a referendum kada bude sigurno prolazi ;)

Nemate vi blage veze sa zivotem. Zalosno ali istinito. Kada Srbija bude usla u EU, prosecne beznacajne plate ce vam ostati iste. Ako se neko od vas dokopa do zapada, radice za 1 Evro satnicu http://www.focus.de/karriere/berufs...sten-regulaere-arbeitsplaetze_aid_403621.html I pored toga ja vas podrzavam da sto pre udjete u EU, jer budala mora da uci na svojim greskama. Tako je to uvek: Budala trci u svoju nesrecu, bice seksa :lol:
A da zaboravio sam: Kada budete usli u EU, svaka srpska budala dobice Mercedes na poklon, Kucu sa 120 m², najlepse devojke i dobro placeno radno mesto, nista nece trebati da radi :dash:m jesam li jos nesto zaboravio?
 
Poslednja izmena:
Nemate vi blage veze sa zivotem. Zalosno ali istinito. Kada Srbija bude usla u EU, prosecne beznacajne plate ce vam ostati iste. Ako se neko od vas dokopa do zapada, radice za 1 Evro satnicu http://www.focus.de/karriere/berufs...sten-regulaere-arbeitsplaetze_aid_403621.html I pored toga ja vas podrzavam da sto pre udjete u EU, jer budala mora da uci na svojim greskama. Tako je to uvek: Budala trci u svoju nesrecu, bice seksa :lol:
A da zaboravio sam: Kada budete usli u EU, svaka srpska budala dobice Mercedes na poklon, Kucu sa 120 m², najlepse devojke i dobro placeno radno mesto, nista nece trebati da radi :dash:m jesam li jos nesto zaboravio?

a sta si ti dobio, mislim, koja si ti ......?
 
a sta si ti dobio, mislim, koja si ti ......?

:hahaha: ja dobio? sve zaradio. Ali normalno da vi evropejci sve hocete samo da dobijete. Drugima delite pamet, a neznate ni jedan strani jezik da bi procitali sta se stvarno desava na zapadu, nista neznate, samo ponavljate neke suplje parole. Vec vidjeno u Poljskoj, Bugarskoj itd. i nemoj me napadati, ja vas od 2001 godine podrzavam maksimalno, da bi sto pre doziveo vase razocaranje :heart:
 
Poslednja izmena:
Nemate vi blage veze sa zivotem. Zalosno ali istinito. Kada Srbija bude usla u EU, prosecne beznacajne plate ce vam ostati iste. Ako se neko od vas dokopa do zapada, radice za 1 Evro satnicu http://www.focus.de/karriere/berufs...sten-regulaere-arbeitsplaetze_aid_403621.html I pored toga ja vas podrzavam da sto pre udjete u EU, jer budala mora da uci na svojim greskama. Tako je to uvek: Budala trci u svoju nesrecu, bice seksa :lol:
A da zaboravio sam: Kada budete usli u EU, svaka srpska budala dobice Mercedes na poklon, Kucu sa 120 m², najlepse devojke i dobro placeno radno mesto, nista nece trebati da radi :dash:m jesam li jos nesto zaboravio?
A ti se kao razumes u EU i tako to....mislim da nije i kod tebe ono: videla zaba da se konj potkuje pa i ona digla nogu!
a ovaj link sto si stavio-da li uopste znas sta tu pise?
 
A ti se kao razumes u EU i tako to....mislim da nije i kod tebe ono: videla zaba da se konj potkuje pa i ona digla nogu!
a ovaj link sto si stavio-da li uopste znas sta tu pise?

imas li jos nekih seljackih izreka u rezervi :hahaha:
neznam sta pise u linku, objasni nam? :hahaha:

Hej, samo da zatvorim: Necu diskusiju sa tobom, ti si pametniji, sposobniji, lepsi u sve ostalo od mene, prosto receno: NAJBOLJI SI :hahaha:
I u ostalom: Podrzavam vas sto se tice Evrope, zato sto ste takvi kakvi ste, nema drugog izbora. :super:
 
Poslednja izmena:
imas li jos nekih seljackih izreka u rezervi :hahaha:
neznam sta pise u linku, objasni nam? :hahaha:
E moj seljoberu...ja sam bre ceo zivot na asfaltu...tamo gde ga nema ja nogu uganem,a ti ajd" pali traktor pa u zadrugu na pivo....
Ovo sto pise?Pa nisi sinko platio kako mislis da ti prevedem?
Ajde sinko da se spremas za poselo...danas je nedelja,treba i tebe neka devojka da vidi....pokazi joj njive i oranja i vinograd....da se "vidi" bre sta ti imas u tvoje selo!
 

Back
Top