Flying for Kosovo

Nikako da stignem da otvorim temu.Kosovar James Berisha već par dana leti po belom svetu kako bi ubedio Zapadnjake da priznaju Kosovo.Sada je valjda na Kubi,ne znam.
http://www.flyingforkosovo.com/
http://www.flyingforkosovo.com/?paged=2

Berisha ima 37 godina.(37 mi je srećan broj,lucky number):D.

.....sa kube verovatno ide u kolumbiju pa se sa "dzakovima" odgovora vraca u prishtinu ...............ma lete oni te ture decenijama ,shto bi mi rekli shoping tura .........
 
The film talks about the Serbs that decided to stay in Kosovo, despite constant threats, provocations, kidnappings and executions by the Albanian minority in this south Serbian province.

The brutal acts that have taken place and described by people in the film all took place in Europe in the 21st century, despite Western assurances that Kosovo is a peaceful democracy.

Can you imagine that this is still happening?


 
jeste. ali ako se ne varam ovde patrijote cine sve sto je u njihovoj moci u toj borbi protiv agresije

Ja mislim da je taj James Berisha,mlad patriota,koga lažu Kosovarski političari i novine:"Koha Ditore",kao i ostale.

Iza svega stoji Hašim Tači.

Glavni baja na Kosovu i jeste Hašim Tači,on je takozvani capo di tutti capi.Ali,njega poseduje Sali Berisha,dok pored Sali Berishe kao njegov asistent stoji Bamir Topi.Kada nastavimo od Hashima Tacija,dolazimo do njegovog asistenta Fatmira Sejdiua.Ali,njihov lobista i šef obezbeđenja(predsednik skupštine Kosova,ih štiti)je Jakup Krasnići,a uz njega uvek stoji i verni Skender Hyseni,ministar inostranih poslova.

Prijatelji Kosova su Bil Klinton,Džordž Buš,Vesli Klark,Albert Rohan,Vilijam Voker...

Albert Rohan je Austrijski diplomata rođen 9.Maja 1936.
Vilijam Voker je Američki diplomata rođen 1935.

23.Juna 1937.rođen je Marti Oiva Kalevi Ahtisari,koga nisam stavio na listu prijatelja zbog problematičkih komentara sa Albanske strane na AlbanianForums.com,gde je žestoko uvređen od povećeg broja članova zbog protokola o zastavi Kosova,gde je zabranio da na zastavi budu srpski ili Albanski orao,a oni priželjkuju da Kosovo ima Albansku zastavu.


Samo mesec i osam dana pre Ahtisarija rođena je Madlen Olbrajt,koja je bila u ljubavnoj šemi sa Hašimom Tačijem,rođena je 15.Maja 1937.Olbrajt je otvoreno podržavala svaki vid agresije nad Republikom Srbijom tokom 1990ih i jako podržavala sporazum u Rambuje-u.

Neopravdano omražen u Srbiji Američki diplomata i laureat za mir 1973.Henri Kisindžer je kasnije u 1999.oštro kritikovao Rambuje i rekao da je bio krajnje neprihvatljiv i da je duboko štetio svaki interes SRJ.

To je to zasad...
 
Bez off-a!!!

Inače,28.Maja se James slikao sa Billom Clintonom!

Dosta je proputovao,sada je valjda na Kubi,pošto je obišao oko 8-9 Meksičkih gradova,ali džaba kad Meksikanci neće pa neće da priznaju Kosovo.
032.JPG

027.JPG

diarioarticle.jpg

jamesclinton.jpg
 

Back
Top