Vranjsko kafance

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravilo je da sam miroljubiva.
00020350.gif


Ali ima izuzetaka od tog pravila. :mrgreen:
 
Nema veze, ionako ću ovde da budem gazdarica jednog dana :cool:

Razmisli ponovo, predlozila si predbracni :p

Gazda je Mr Freak. :evil:A ne moze tek tako da mu se oduzme imovina. Mora sve po propisu. Nasilno i sa predumisljajem. Ukoliko u medjuvremenu ne dodje neki Borac za zastitu prava kafedzija! :sad2:

Ilic, moj drug :)

Hmmm .... Imam iskustva u vođenju kafana. :manikir:

Mislim da sam negde video sliku tvoje kafane, i :worth:

Ja, moja malenkost, supermen*prvi! Aj da vidim ko ce Mr Freaku da uzme kafanu! :rtfm:

Wow, ex Kal-El dobija zastitu Supermena :)

Bez nasilja molim.

children-holding-hands-sm.jpg


:hahaha1:

:hahaha:
 
Pravilo je da sam miroljubiva.
00020350.gif


Ali ima izuzetaka od tog pravila. :mrgreen:

Kada se jednom napravi presedan,onda moze da se napravi opet.A kad se napravi opet, prestaje da bude presedan i postaje pravilo.:)

Nego ,nezavisno od nasilja,juce citam o filmovima snimljenim po romanima i pricama Stivena Kinga.

Neverovatno,ali u 5 najboljih on nije ucestvovao,svojim idejama,predlozima itd. (Isijavanje,Bekstvo iz Sosenka,Zelena milja ,Keri..)

Dok je u od 5 najgorih ,on ucestvovao u 4 njih.:mrgreen:

U Rose Red cak glumi dostavljaca pice.:hahaha1:

***.Ne moze covek biti za sve talentovan.:cool:
 
Kada se jednom napravi presedan,onda moze da se napravi opet.A kad se napravi opet, prestaje da bude presedan i postaje pravilo.:)

Nego ,nezavisno od nasilja,juce citam o filmovima snimljenim po romanima i pricama Stivena Kinga.

Neverovatno,ali u 5 najboljih on nije ucestvovao,svojim idejama,predlozima itd. (Isijavanje,Bekstvo iz Sosenka,Zelena milja ,Keri..)

Dok je u od 5 najgorih ,on ucestvovao u 4 njih.:mrgreen:

U Rose Red cak glumi dostavljaca pice.:hahaha1:

***.Ne moze covek biti za sve talentovan.:cool:

Često pravim presedan. To je pravilo. :cool:

Stiven King nije kralj, nego CAR! Volim ga. :cool:
 
A be ljudi, radi li kafance vidim lepo pice, hrana dobra pa ako moze da se i ja uvazim?
Slucajno sam naleteo na vas, daleko sam od Vranje vec 10 godina. Necu vi mnogo dosadjujem da popijem nesto pa ce si idem.
 
E baš lepo..vidim živo ovde..:D
Imam vikendicu u Prohoru Pčinjskom na vr brda, pa se možda vidimo tamo..nekad..:lol:

Da rece Vlasina pa i da se vidimo :)

Pa da..sazido na vr brda..e, sad jednu da sazidaš malo bliže civilizaciji...:mrgreen:
..da ne moram da pešačim toliko po šumama i gorama...da niko ne mož da me nadje...:lol:

Aha..sad mi pade na pamet..to je tebi i bio cilj..:evil:..da niko ne mož da me nadje gore...:confused:

Ilicu, provalila te :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top