Vranjsko kafance

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
za tebe sve..i to odah..ti si bre covek sto zna da uziva..i zna sta je dert..kada ufati

rostilj.jpg

A s"d Aqua Heba i Rubinov roze iz zaledjenu casu,prvi na ex!:worth::worth:
 
:worth:I ja gu ne znajem. samo gu u noc cujem i s"n s"nujem.A pesma je moja golema: Kako majka sina imala,cuvala 'ranila.Dan inoc samonjega gledala.Sto na sina dusa zaiskala ,sve majka davala,a sin-bolan!Porasnaja sin.Dosla snaga ,mladost....Dosle baSce,cvece,mesecina.Zamirisale devojke!Sin poleteja.Sve sto iskaja,sve imaja.Hatovi,puske,sablje,zene...Koju devojku nije pogledaja samonjojne kose neje zamrsija i usta celivaja.Nijedna mu ne odrece nijedna ga ne prevari,aon sve gi celivaja,sve varaja i -bolan,bolan bija.Bolan otkako se rodija.To sam ja!....Pa od t'j bol,jad-dert lije,prokletija li neka-eve na nogu ginem.Idem,pijem,lutam po mejane,dert da zaboravim,s'n da me uvati.A s'n me ne vaca.Zemlja me pije....Noc me pije....Mesecina me pije...Nista mi nije,zdrav sam a bolan!Bolan pd samoga sebe.Bolan sto sam ziv.otkako sam na svet progledaja,odt'g samjos bolan.Eh deca ,deca slatka!Pojte!Pustite glas.Ali cist glas!Iskam da slusamvas mlad,sladak,cist glas.Zasto,moje se je srce iskubalo,snaga raskomatala,ostarela.....Zalno tesko da mi pojete! sledi pesma Zalba za mladost.Drugi deo sledeci put!
 
Tek da me cujes uzivo kad sas kuma sednemo negde u neko kafance pa posle tri-cetiri litra shpriceri pocnem da govorim Mitketov monolog.Na kraj se ja i kum raskukamo od zal za mladost!E lepo se izlumpuvasmo ponoc je vreme da se spije!Sutra vece sledi drugi deo monolaga.Laku noc!:bye:
 
Poslednja izmena:
NASLOVI FILMOVA - LESKOVACKI PREVOD



Šta sve možeš u Denveru kada si mrtav -- Kue će rabotiš u Denver kd lipšeš

Poljubac zmaja -- Celivka od aždaju

Pakt s vukovima -- Neću rat, bolje je sas vuci

Mačka na limenom, usijanom krovu -- Mačka na žeske limene ćeramide

O, brate, gde si. -- A, be, bate kude si

Ko to tamo peva -- Kuj taj tam poe

Bekstvo iz Njujorka -- Bežanija iz Njujork

Policijska akademija -- Fakultet na milicajci

Razjareni bik -- Pebesnili bivol

Trči, Lola, trči -- Begaj, Lolo, begaj

Vatrene ulice -- Sokaci u oganj

Mala noćna muzika -- Malecka svirka po tamninu

Blistavi um -- Ubav mozak

Nismo više klinke -- Porasnule smo

Sam u kući -- Doma, bez gosti

Dobar, loš, zao -- Nee loš, ne valja, ič ne valja

Prohujalo s vihorom -- Oduvaja gi vetar

Svi naši strahovi -- Sve kue se plašimo

Za kim zvona zvone -- Po koga zvoniv zvonca

U Kini jedu pse -- U Kinu jedev kučiki

Dvanaest žigosanih -- Dvanaes sas beleg

Poslednji samuraj -- Samuraj na kraj

Dobro, da bolje ne može biti -- Merak rabota

Sve o mojoj majci -- Sve o mamu mi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top