"Izbori gubljenje vremena"

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Jagodina -- Slavica Đukić - Dejanović, ocenila je da bi novi izbori bili "gubljenje vremena" i da ne bi "bitno promenili političku mapu Srbije".

"Sve procene govore da bi novi izbori dali vrlo slične rezultate, koje imamo, možda malo bolje za koaliciju SPS-PUPS-JS "ali to je još uvek toliko malo da ne bi bitno menjalo političku mapu Srbije", ocenila je predsednica srpskog Parlamenta.

"Dakle, novi izbori, nova finansijska sredstva, novo angažovanje građana, gubljenje vremena u ovoj delikatnoj situaciji, a sličan rezultat, mislim da ne ide nikome u prilog", rekla je Đukić- Dejanović.

Novi izbori možda bi mogli da reše pitanje identiteta i veličine nekih partija i stranaka, "ali ne prave se izbori u državi zato da bi bivši i sadasnji radikali znali koliko kome pripada članova. To ne zanima najveći broj građana ove zemlje", istakla je predsednica parlamenta.


Rece to glupaca Slavica. I slazem se sa njom. Posto na politickoj sceni Srbije su trenutno sve go olos i banda izbori u Srbiji vise nemaju nikakvu svrhu. Jedino lopata je resenje a moze i kuka i motika ili govnjiva motka.
 
To je počelo otkad je predsednik skupštine postala Nataša Mićić.Ona je kao rešila da utera disciplinu i isterala 3/4 poslanika iz skupštine.To stanje se nije promenilo do danas za vreme debele Čomićke i ove sada.Sada komotno mogu da raspuste skupštinu i da je ukinu,pošto nikad nikog nema i više nisu ni potrebni.
 
Pa kao sto su nacisti i Hitler oskrnavili neke anticke simbole kao sto je svastika i sl....tako su USA i zapad rec demokratija prebacili u negativni kontext. Demokratija po tim novim zapadnim standardima je nesto najgores to moze da te zadesi.
 
Ma demokratija ljudi,
sta ce vam izbori,kad cemo svakako mi pobediti,
napravili smo takvu sarenu koaliciju od 10 stranaka,
da svaka pomeranja unutar nje ne menjau nista sustinski,
i da su nam fotelje zagarantovane za narednih 5 mandata,
znaci mozemo da vas njakamo kako hocemo,
mi nemamo alternativu
:sad2::sad2::sad2::sad2:
 
Koliko vidim ''demokratski'' deo foruma se ne oglašava,misli ako nešto nosi pridev ''demokratski'' da je to odma' dobro i ne treba ga dirati.

Ма бре и ти људи који су некада искрено веровали у њих и гласали их, виде докле је све то дошло и отишло!!!:sad2::sad2::sad2:
А и нису мазохисти..............да се појављују и бране..............нешто што је неодбрањиво!!! :mrgreen:
Сем пар форумских изузетака.............................наравно!!! :hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
uvek je demokratija bila ista stvar i u vreme stare grchke gde je nastala-fikcija
koje god bilo drushtveno uredjenje u pitanju-monarhizam,despotizam,parlamentarizam,fashizam,komunziam..itd. uvek je bio isti princip prave vladavine
grupica oligarha na vrhu napravi preDstavu u vidu jednog od uredjenja da se gomila kao fol za neshto pita
 
Ма бре и ти људи који су некада искрено веровали у њих и гласали их, виде докле је све то дошло и отишло!!!:sad2::sad2::sad2:
А и нису мазохисти..............да се појављују и бране..............нешто што је неодбрањиво!!! :mrgreen:
Сем пар форумских изузетака...................наравно!!! :hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
Kad sam ja rekao da treba da brane?...sve je otišlo tako daleko da može samo da se pljune,izuzev ako ne nose neke opake naočare za sunce koje ne propuštaju ništa.
 
Poslednja izmena:
Jagodina -- Slavica Đukić - Dejanović, ocenila je da bi novi izbori bili "gubljenje vremena" i da ne bi "bitno promenili političku mapu Srbije".

"Sve procene govore da bi novi izbori dali vrlo slične rezultate, koje imamo, možda malo bolje za koaliciju SPS-PUPS-JS "ali to je još uvek toliko malo da ne bi bitno menjalo političku mapu Srbije", ocenila je predsednica srpskog Parlamenta.

"Dakle, novi izbori, nova finansijska sredstva, novo angažovanje građana, gubljenje vremena u ovoj delikatnoj situaciji, a sličan rezultat, mislim da ne ide nikome u prilog", rekla je Đukić- Dejanović.

Novi izbori možda bi mogli da reše pitanje identiteta i veličine nekih partija i stranaka, "ali ne prave se izbori u državi zato da bi bivši i sadasnji radikali znali koliko kome pripada članova. To ne zanima najveći broj građana ove zemlje", istakla je predsednica parlamenta.


Rece to glupaca Slavica. I slazem se sa njom. Posto na politickoj sceni Srbije su trenutno sve go olos i banda izbori u Srbiji vise nemaju nikakvu svrhu. Jedino lopata je resenje a moze i kuka i motika ili govnjiva motka.

Krava se navukla na Djakuzi u Skupstini oa nedaaaaaaaaaaaaa.:rtfm:
 
yebes izbore kad uvek pobedjuju Bota ,Saper i ostali Djilasi , zali Boze para
Pa ebi ga,nije to igra.Kradu nas a ne rade ništa.Ako je izlaznost na izbore 50 i neki posto,znači da oni imaju ukupno manje od 30% glasova glasački sposobne populacije.
A s obzirom da su loši da lošiji ne mogu da budu samo ovi što su s njima u skupštini su lošiji od njih...treba omogućiti da se kandiduju neki drugi ili će pre ili kasnije opet raditi ulica.
 
Pa ebi ga,nije to igra.Kradu nas a ne rade ništa.Ako je izlaznost na izbore 50 i neki posto,znači da oni imaju ukupno manje od 30% glasova glasački sposobne populacije.
A s obzirom da su loši da lošiji ne mogu da budu samo ovi što su s njima u skupštini su lošiji od njih...treba omogućiti da se kandiduju neki drugi ili će pre ili kasnije opet raditi ulica.

Sto pre proradi ulica to bolje inace ako se bude cekalo bice kasno onda vise ni ulica nece pomoci.
 
ma kakvo klanje
mislish da bi narod izashao da brani botu,djelica i dinkica lol
a kamoli vojska ako to kod nas josh i postoji
mi smo danas takva banana da se okupi neka grupa jacha tipa JSO ili neki slichni banditi mogli bi ladno da preuzmu drzavu maltene bez otpora
 
ma kakvo klanje
mislish da bi narod izashao da brani botu,djelica i dinkica lol
a kamoli vojska ako to kod nas josh i postoji
mi smo danas takva banana da se okupi neka grupa jacha tipa JSO ili neki slichni banditi mogli bi ladno da preuzmu drzavu maltene bez otpora

A tek pandure zabole za BoTu i ekipu. Kad je dolazio onaj Bajden ovde kod mene u kraju su blejali panduri citav dan..psovali su sve po spisku i BoTi i Bajdenu i ovoj vlasti
 

Back
Top