”Евро-атлантске„ структуре. Превисока цена за једно велико ништа!

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Недавно сам се вратио са студијског боравка у Лондону где сам проучавао историјске изворе за свој нови истраживачки подухват о стварању Бановине Хрватске 1939, а у склопу научног пројекта „Историја политичких идеја и институција на Балкану у XIX и XX веку у Балканолошком институту САНУ. Током овог изузетно успешног боравка, имао сам прилику да прегледам и проучим велики број објављених дипломатских докумената Велике Британије 1918-1941 у велелепној згради Националне библиотеке, ...

После изложене расправе може се лако дешифровати и дипломатска фраза да ће Србија приступити Европској Унији кад постигне пуну сарадњу са Хашким трибуналом. Преведена на свакодневни језик обичних људи, ова фраза значи да Србија мора да прихвати све ”вредности„ Устава СФРЈ од 1974. ако жели да преговара о свом уласку у Европску Унију. Другим речима, Србија мора да призна независност Косова и Метохије, да усвоји Пајтићев неохабзбуршки статут за Војводину, да пристане на гашење Републике Српске и да потпуно заборави на Србе из некадашње Војне Крајине, Црне Горе и Македоније, ако уопште намерава да настави своје интеграционе процесе у ”евро-атлантске„ структуре. Превисока цена за једно велико ништа!
Мирослав Свирчевић
http://www.vidovdan.org/arhiva/article1946.html

Само се чека та шенгенска виза! У међувремену ништа није важно, распродаје се све што има да се преживи до радосне шенгенске зоре. Кад нема шта да се прода, онда се позајмљује (тако да је дуг утростручен!). За шенген се све даје, и образ и ****** и фабрике и живи људи! Докле распарчавање Србије и сулудих прича од власти?
 
Šenen viza nema veze sa Kosovom....

Па о шенгенској визи лапрдају еуропеЈци стално, и како је битно Србији да уђе у еу, "евроатлантске интеграције". Једно велико свирање крцу.
 
Па о шенгенској визи лапрдају еуропеЈци стално, и како је битно Србији да уђе у еу, "евроатлантске интеграције". Једно велико свирање крцу.

Vidi, na šengensku belu listu može da dospije bilo koja zemlja na ovom svijetu. Čak je i jedna Kolumbija nekad bila na njoj, pa je zbog kriminala maknuta.

To je odvojeno pitanje, koje nažalost naši političari koriste kao da ulazimo u EU.
 
Да није текст мало тривијалан да би се о њему повела озбиљна расправа?

Није тривијалан. Колико ћемо још лажи слушати од наше квислинске власти која служи антисрпским интересима запада?
 
Није тривијалан. Колико ћемо још лажи слушати од наше квислинске власти која служи антисрпским интересима запада?

Vidi, naš interes je da ne budemo jedina rupa u Evropi sa pasošem koji ne možeš nigdje upotrebiti.

Kosmet i EU - naša dva glavna politička cilja...
 
Није тривијалан. Колико ћемо још лажи слушати од наше квислинске власти која служи антисрпским интересима запада?

Опет неке теорије завере ... :per:
Власт можда не ради тако да сви буду задовољни али има подршку више од 50% грађана Србије, тако да се може рећи да првенствено ради у њиховим интересима. Нажалост увек постоји мањина која није задовољна али о томе треба да се мисли кад се гласа а не да се после четири године кука ...

Што се тиче оног текста одозго - верујем да је Пајтићев Устав услов, остало мање-више. То са Косовом ионако не зависи од нас већ годинама ...
 
Teodosije ,drugarica i njoj slicni spavaju uspravno!!>Ne mozes ti to objasniti,to je stanje dugogodisnje hibernacije!!>Trip je naopaka stvar!!>

Ако ти је 87 годиште све ми је јасно ... много волим када клинци дискутују о дугогодишњим токовима нечега, рату, санкцијама, комунизму, четницима и сличним темама.
 
Ако ти је 87 годиште све ми је јасно ... много волим када клинци дискутују о дугогодишњим токовима нечега, рату, санкцијама, комунизму, четницима и сличним темама.
Sta je tebi jasno??!!Spavas zeno,i manipulises sa poluistinama !!>Sta nije istina u mediskoj manipulaciji polupismenih!!??
 
Ако ти је 87 годиште све ми је јасно ... много волим када клинци дискутују о дугогодишњим токовима нечега, рату, санкцијама, комунизму, четницима и сличним темама.

Ако му је 87 годиште, значи да није дете. Твоји патетични позиви на форуму да срби игноришу геноцид који је спроведен и који се још спроводи над србима, говори све о теби.
 
Poslednja izmena:
Sta je tebi jasno??!!Spavas zeno,i manipulises sa poluistinama !!>Sta nije istina u mediskoj manipulaciji polupismenih!!??

Јасно ми је да много с.ереш а мало знаш. ;) Са таквима обично не дискутујем, посебно ако су успут рођени оне године када сам стекла гласачко право и ушла у политику.

Твоји патетични позиви на форуму да срби игноришу геноцид који је спроведен и који се још спроводи над србима, говори све о теби.

Не знам где је то било али не би било лоше да се мало више бавиш темом а мало мање мојом личношћу. Чак штавише, нема ни потребе да ми реплицираш :)
 
Јасно ми је да много с.ереш а мало знаш. ;) Са таквима обично не дискутујем, посебно ако су успут рођени оне године када сам стекла гласачко право и ушла у политику.



Не знам где је то било али не би било лоше да се мало више бавиш темом а мало мање мојом личношћу. Чак штавише, нема ни потребе да ми реплицираш :)
Zbog tvog glasackog prava i tvoje politike smo tu gde jesmo!!?Nego hocemo li malo o Kreditno monetarnoj politici,??Medjunarodnim ekonomskim odnosima??Duznickoj krizi??!!
Pusti te prazne prezvakane price!!>I nemoj da psujes drugarice !!>
 
Zbog tvog glasackog prava i tvoje politike smo tu gde jesmo!!?Nego hocemo li malo o Kreditno monetarnoj politici,??Medjunarodnim ekonomskim odnosima??Duznickoj krizi??!!
Pusti te prazne prezvakane price!!>I nemoj da psujes drugarice !!>

Када будеш имао довољно година да дипломираш на факултету који се тиме бави - можемо ;) Колико знам ове године завршава генерација 1986. тако да ћеш мало причекати ...

Zbog tvog glasackog prava i tvoje politike smo tu gde jesmo!!?

Ко то ми? Ти се прво формирај као личност па онда гледај где си. Док је моја политика била актуелна гледао си Нинџа корњаче тако да је коментар крајње неоснован. Боље питај маму и тату за кога су то гласали свих ових година када им је дете одрасло тако незадовољно. :think:
 
Pedeset posto polupismenih gradjana!!>Lako je spionvati nepismene,jesi cekal u redu za besplatne akcije??!I ovi drugi su budale neopevane,sto ne rekose tri soma evra !!>

Sta je tebi jasno??!!Spavas zeno,i manipulises sa poluistinama !!>Sta nije istina u mediskoj manipulaciji polupismenih!!??

Zbog tvog glasackog prava i tvoje politike smo tu gde jesmo!!?Nego hocemo li malo o Kreditno monetarnoj politici,??Medjunarodnim ekonomskim odnosima??Duznickoj krizi??!!
Pusti te prazne prezvakane price!!>I nemoj da psujes drugarice !!>

Drugarice sta podrazumeva koncept evroatlanskih integracija!!??Koja mu je svrha i cilj?U medjunaroddnom kontekstu?I kakose reflektuje na Zapadni balkan!!?Molim konkretan odgovor!!>

QQ??!!!?>>LELE!!!?????<<>>
 
Ако ти је 87 годиште све ми је јасно ... много волим када клинци дискутују о дугогодишњим токовима нечега, рату, санкцијама, комунизму, четницима и сличним темама.

narocito ako su nosali upisane pampers dok se klalo na sve strane.
 
http://www.vidovdan.org/arhiva/article1946.html

Само се чека та шенгенска виза! У међувремену ништа није важно, распродаје се све што има да се преживи до радосне шенгенске зоре. Кад нема шта да се прода, онда се позајмљује (тако да је дуг утростручен!). За шенген се све даје, и образ и ****** и фабрике и живи људи! Докле распарчавање Србије и сулудих прича од власти?

ma cim dodje sengen,ima da nam svane:roll: ko jos veruje u te gluposti?:rtfm:
 

Back
Top