dal ima francuza???

evo ja sam u orleanu i ne znam ni jednog jedinog srbina (ili srpkinju) i uzasno je dosadno bez zemljaka
nije da su francuzi mnoogo drugaciji od nas ali ipak... nedostaje mi nas mentalitet
a sigurna sam da nas ima mnogo po francuskoj ali ljudi mozda nisu bas najbolje organizovani
kakva su vasa iskustva? da li postoje neka tipicna mesta na koje nasi zalaze, restorani, kafici?
:D
 
vexemary:
evo ja sam u orleanu i ne znam ni jednog jedinog srbina (ili srpkinju) i uzasno je dosadno bez zemljaka
nije da su francuzi mnoogo drugaciji od nas ali ipak... nedostaje mi nas mentalitet
a sigurna sam da nas ima mnogo po francuskoj ali ljudi mozda nisu bas najbolje organizovani
kakva su vasa iskustva? da li postoje neka tipicna mesta na koje nasi zalaze, restorani, kafici?
:D
Dodji u Paris 18...udji u rue de Simplon i cuces samo srpski jezik i sresces toliko nasih ljudi da ce te zelja odmah proci!!!!
 
hanibal77:
ja sam iz alzasa.ko je pitao za alzasane?

........pitao za Elsasser , aber du interessiert mich weil du Bisch i^m Umbgebung

ja mislim da u ALSAce, iako radis u Sephora, znas da razumes Svabski, nicht war?

slabo ve ima bre francuzi, sramota breeeeeeeeeeeeeee !

a ko je ovaj Banjalucanin iz Lyon?

kako ste poceli, za 3 godine ima da se javi jos neko iz Lille, Marseille Bordeaux, mada tamo ima samo poneki leskovcan, a DE je DIjon ANNECY, Belmfort i okolina... samo u Pezo sto ima Yugosi... ihaaaaaaaa ...

cekajte ce se jave... polako ...
 
hanibal77:
wer bist du?was wilst du?was ist umbegung?je ne parle pas forcement allemand si je travaille a sephora!volia

ich bin ein Berliner !
was WILL? nichts anderes..nur sprechen mit dir oder mit anderen, ob môglich...

oui tout à fait on parle pas forcément Schleu, si on travaille chez Sephora... mais à Wien, on parle Boche, !!!

n'est-ce pas?

TSchûssli...
 

Back
Top