Over the top

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
209.527
Ovaj..nesto mi pade na pamet kad se saberem da sam imao lepe devojke..nekako upecatljive i jedinstvene..sto se tice lika..ali nisam imao neku ceznju za njima u pocetku..nego onako vremenom mi se dopadaju vise a ne na prvi pogled da zabalavim..e sad opet mislim da bi bilo bolje da je uletela neka bomba s duplerica..mada ne znam ni gde bih je trazio nebitno..nego jeste vi zadovoljni svojim bivsim partnerima i izborom koji ste napravili..da li se zadovoljiti ponudom u datom trenutku ili mislite da treba pucati na neke nevidjene..nedostizne koji oduzimaju dah i da li ste imali takvu osobu posle koje su sve blede senke?
 
E pa to..nisam mislio kad se upoznate il pojedete dzak soli:lol:nego bas navaliti i zapeti za nekog koji na prvi pogled ostavlja bez daha..za kog pomislis da je nedostizan i osvojis tu nezvanicnu premiju
 
trebalo bi da svaka sa kojom si dobija sve vise i vise tvojih simpatija tokom vremena
nazalost, dodje i trenutak kada je sve vise i vise okruzuje neki oblak antipatije
heh, nasao sam je i izludeo odmah, ali svakim danom ja je vise volim i ne razmisljam da li cu pregoreti ili stati na crtu gde bi moja osecanja krenula nizbrdo

sto se tice partnera, sa svakom sa kojom sam bio, voleo sam je najvise na svetu u tom trenutku
a da li sam zadovoljan sada izborom, ne razmisljam o njima pa ni ne mogu odgovoriti na to

nisam naisao na osobu posle koje su sve blede, a i ne zelim stvarno :)
 
Сад сам видела да је тема искључиво о лепоти лица и тела. :lol:
Па веровао ти или не, моји бивши, бивши су углавном били топ.
Превише топ... И сад сам се навикла. Нема ми помоћи. :lol:
 
Ovaj..nesto mi pade na pamet kad se saberem da sam imao lepe devojke..nekako upecatljive i jedinstvene..sto se tice lika..ali nisam imao neku ceznju za njima u pocetku..nego onako vremenom mi se dopadaju vise a ne na prvi pogled da zabalavim..e sad opet mislim da bi bilo bolje da je uletela neka bomba s duplerica..mada ne znam ni gde bih je trazio nebitno..nego jeste vi zadovoljni svojim bivsim partnerima i izborom koji ste napravili..da li se zadovoljiti ponudom u datom trenutku ili mislite da treba pucati na neke nevidjene..nedostizne koji oduzimaju dah i da li ste imali takvu osobu posle koje su sve blede senke?

mhmm.. meni su svi moji bivsi lepi,jedinstveni i neponivljivi....I svaki mi je oduzimao dah:heart: Ne bih mogla biti sa nekim kod koga to ne osetim...ali doduse sad sama sebe podtkopavam jer jesam bila sa nekim ko me niej privlacio toliko ponekad ali..u globalu...ne bih mogla...Ne mogu ih gledati nikako kao neko manje, ''ponuda u tom trenutku'' to me asocira na robu,ne volim tako da gledam....Ako strogo po fizickom govorimo,imala sam jednog koji je stvarno bio......Ljubi ga majka....jeste da je stoka i djubre i bezobrazan i gad zesci ali po izgledu....sve na mestu. Ali uprkos tome,nije me to privuklo njemu...I nishat mi nije znacilo,na kraju i nikad ni nece. Ali ja ne mogu...mehanicki....''pucati'' na nekog koga tako odredim,racionalno,to je ponizavanje drugih osoba sa kojim si,makar u nekom malom delu '' deobra/dobar si mi ali ne dovoljno idem ja kod one/onog lepseg'' ..Ako se ne oseti ta strast odmah......cemu sve....
 
e sve moje bivse su bile jedistvene i neponovljive ....pazi :-/ ...kao da svacije nisu bile jedinstvene i neponovljive.....

a dobro,malo mi klishe recenica bila....ali ko ce koga da hvali ako ne svoj svoje....

Samo da dodam,da ispravim sebe,obicno one koje sma najvishe,...pa...volela, je ljubav koja je rasla postepeno,...jako polako,bez neke vatre, all the hype itd....tako da ipak,ta vatra koju sam rekla da treba,pogresila sam...ne mora uvek da groi odmah..ono shto je stabilno postane i najace na kraju,...Neke stavri treba da ostanu nedodirljive......a ono shto je nedodirljivo,idealno, ceshto je,i nazalost osudjeno na rugu unutrasnju i usamljenost....Jako abanlan primer ali Fantom iz Opere...zashto je ona izabrala grofa Raula { cini mi se da je Raul} a ne Fantoma koji je misteriozan,neodoljiv, oduzima dah....zato shto je on predivna iluzija,kome je tesko sa samim sobom...a Raul je prizeman, tu je,realan....
 
Poslednja izmena:
a dobro,malo mi klishe recenica bila....ali ko ce koga da hvali ako ne svoj svoje....

Samo da dodam,da ispravim sebe,obicno one koje sma najvishe,...pa...volela, je ljubav koja je rasla postepeno,...jako polako,bez neke vatre, all the hype itd....tako da ipak,ta vatra koju sam rekla da treba,pogresila sam...ne mora uvek da groi odmah..ono shto je stabilno postane i najace na kraju,...Neke stavri treba da ostanu nedodirljive......a ono shto je nedodirljivo,idealno, ceshto je,i nazalost osudjeno na rugu unutrasnju i usamljenost....Jako abanlan primer ali Fantom iz Opere...zashto je ona izabrala grofa Raula { cini mi se da je Raul} a ne Fantoma koji je misteriozan,neodoljiv, oduzima dah....zato shto je on predivna iluzija,kome je tesko sa samim sobom...a Raul je prizeman, tu je,realan....

:ok::ok:
 
Uglavnom bilo mi je u datom trenutku gotivno da budem sa njima... lepota trenutka, ne i osobe.

Estetika se svodi na brzinu erekcije kod muskaraca, a kod zena na kolicinu smeha.
 

Back
Top