cd

Ja koristim vrlo jednostavan ali i vrlo funkcionalan program EZ Label Xpress Lite 2.0. Instalirao sam ga sa Miko-ovog cd iz marta ali program je besplatan i velicine 7.69MB.Podrzava sve formate cd-a. :wink:
 
Wizard32:
Ja koristim vrlo jednostavan ali i vrlo funkcionalan program EZ Label Xpress Lite 2.0. Instalirao sam ga sa Miko-ovog cd iz marta ali program je besplatan i velicine 7.69MB.Podrzava sve formate cd-a. :wink:
a gde mogu ja da ga nabavim???
 
Koristi u NERO-u Cover designer ili jos bolje u nekom jednostavnijem programu za grafiku tipa COrel i samo mu dimenzije papira zadas 12x12cm, meni je to bolje od bilo kakvog specijalno namenjenog programa.
 
Andra:
Ili jednostavno izradis u wordu tabelu 12x24 i mogu da ti stanu 2 omota na list...

A jao... svašta ću čuti na ovom forumu...

Onomad onaj lik radi pripremu štampe u Wordu, sad omoti...
Word bre nije prikladan ni za ono za šta je namenjen, a kamoli za nešto više od toga. Ako će već da se muči sa kojekavim uklapanjem omota na jednu stranicu, CorelDRAW ili Adobe Ilustrator su alfa i omega.
 
Ma ne bre ljudi!
Probajte ovaj program sto sam ga gore naveo i vide ce te zasto postoje posebni programi za tu namenu.
Taj program pored omota sto ide u korice cd ima i sablone za sve dimenzije nalepnica(ono okruglo sto se lepi direktno na cd) :wink:
Stvarmo je glupo muciti se sa wordom ili ne znam cime vec kad je ovde sve prosto i jednostavno!
 

Back
Top