Amaterski film

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
And action
klapa2.jpg
 
I o cemu se radi?

U kratko, radnja filma se odvija u predgradju beograda... Imaju 2 najbolja druga i 1 drugarica... I ta drugarica ide u pogresnom smeru, mislim kreca da se drogira i ostalo...Krece u vezu sa nekim krimosem... A ta dva ortaka pokusavaju da je izvuku iz svega toga no ona nastavlja po svome. Necu da otkrivam vise...Mozda je radnja filma vec vidjena...ali ima dosta stvari jos! Pojavljuej se dosta likova... Skupio sam veliku ekipu ljudi sa faxa...Fali nam jos nekolicina...

Ovo je jedan delic radnje... Ako nekog stvarno zanima bez zayebancije neka mi se javi na pp...
 
U kratko, radnja filma se odvija u predgradju beograda... Imaju 2 najbolja druga i 1 drugarica... I ta drugarica ide u pogresnom smeru, mislim kreca da se drogira i ostalo...Krece u vezu sa nekim krimosem... A ta dva ortaka pokusavaju da je izvuku iz svega toga no ona nastavlja po svome. Necu da otkrivam vise...Mozda je radnja filma vec vidjena...ali ima dosta stvari jos! Pojavljuej se dosta likova... Skupio sam veliku ekipu ljudi sa faxa...Fali nam jos nekolicina...

Ovo je jedan delic radnje... Ako nekog stvarno zanima bez zayebancije neka mi se javi na pp...

originalno nema sta

bolje se baci na svetski akcioni...ima ovde da navatas glumce samo tako...:lol:
 
Najlakse je snimiti tako neki obican film. Film ima dosta zapleta i zavrzlama...

A mozemo pored ovog da snimamo i svecki akcioni...:P

Dobar psiholoski triler/horor moze da se uradi sa malim budzetom,samo je potreban dobar scenario.

Kad me ne bi mrzelo ja sa mojom perverznom mastom napisao bih takvo nesto :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top