Da li su "narodni" poslanici alavi prevaranti?

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Dnevni list Danas 28.05.2009


Rubrika Pitanje/Odgovor

Pitanje:
Da li izbor Vladana Lukica za predsednika FK Crvena Zvezda Predstavlja iznenadjenje?

Odgovara Vladan Batic:

"trenutno sam U Rimu zbog finala lige sampiona i upravo je Leonel Mesi prosao pored mene, posto sam odseo u istom hotelu gde i tim Barselone..."

Oprostite zbog ovog "cudnog" teksta ali sta jedan narodni poslanik trazi na fudbalskoj utakmici za vreme zasedanja skupstine?
da li ga placamo da gleda fudbal i divi se Mesiju (Nadam se samo da je otputovao o svom trosku) ili da na svom radnom mestu u skupstini Srbije radi nesto za dobrobit zemlje?
Oprostite ali ovo je jos jedan primer kako se oni koji su izabrani nasim glasovima odnose prema nama.
Gospodine Baticu (i svi ostali "Batici" KAKO VAS NIJE SRAMOTA?
Od kada su ukinute dnevnice skupstina je prazna, nigde nikoga nema, pobogu da li postoji neka sankcija za poslanike koji ne rade svoj posao?
Za njih bi trebalo uvesti pravila iz osnovne skole. Neporavdani izostanak - ukor -iskljucenje
A najcrnje od svega je to sto su onih 250 prevaranata ( koji se iz nekih nepoznatih razloga zovu poslanici) izgleda podneli inicijativu za povecanje plate. Ta stoka trazi tri prosecna LD-a + 30.000 pausal, dakle oko 200.000 mesecno!!!
Cime su to zasluzili?
Gledanjem fudbala?
Sedenjem u bifeu?
Laziranjem kvoruma?
Bahatim ponasanjem u saobracaju?
Vredjanjem i pljuvanjem?
Ovih dana se raspravljalo o poljoprivredi i ekologiji a niko od poslanika LSV i SVM, dakle vojvodjanskih stranaka na koje se ove teme najvise odnose nije bio u sali.
SRAMOTA!
 
Poslednja izmena:
Mada, nisu ni poslanici cvećke, ali ni mediji koji se trude non stop da naruže skupštinu... Recimo, skoro sam slušao domaćina Doma Narodne Skupštine, dolazila jedna ovdašnja velika TV da posjeti samu zgradu, gospodin ih lijepo proveo kroz holove, odbore, plenum, biblioteku a naslov: poslanici više jedu nego što čitaju...
 
Mada, nisu ni poslanici cvećke, ali ni mediji koji se trude non stop da naruže skupštinu... Recimo, skoro sam slušao domaćina Doma Narodne Skupštine, dolazila jedna ovdašnja velika TV da posjeti samu zgradu, gospodin ih lijepo proveo kroz holove, odbore, plenum, biblioteku a naslov: poslanici više jedu nego što čitaju...

Njima nisu potrebni mediji da ih naruze...sami sebi su dovoljni!
 
Oni su definitivno jedno ruglo,otpad,potpuna suprotnost onog što bi skupština trebala da predstavlja u jednoj državi.Ovakvi kakvi su,ne trebaju nikom.

Apsolutno svi... Nule u svakom pogledu...

Молим за изузеће.................Срђана Сркија Миливојевића............................некадашњег КЕБАПЏИЈУ..........а садашњег скупштинског информатичког просветитеља!!!:whistling::whistling: :whistling:

Требају нам "стручњаци" за 21 век, а нарочито "информатичари"!!!:hahaha::rotf: :hahaha::rotf::hahaha:
 
Молим за изузеће.................Срђана Сркија Миливојевића............................некадашњег КЕБАПЏИЈУ..........а садашњег скупштинског информатичког просветитеља!!!:whistling::whistling: :whistling:

Требају нам "стручњаци" за 21 век, а нарочито "информатичари"!!!:hahaha::rotf: :hahaha::rotf::hahaha:
Usvaja se,Šojiću.:)
 
Da li su alavi?
Pa naravno. Nisu narod dzaba varali, a ON verovao, u predizbornim kampanjama.
Vlast je slast. Udjes al' nikako da izadjes.
Istina, ne bih sve poslanike u isti kos. Ima ih koji odradjuju svoj posao. Kako? Vidi se po narodu.
Sta uciniti? Sto pre u kvadraticu crnim flomasterom X.
Kako ih oterati? Sada je kasno. Ali za nove koji ce doci (valjda ce izbori do jeseni-neke)uvesti propis zakon- ako ne ispunis ni rec iz datog obecanja istog dana otkaz. A danas i kada bi ih najurili primali bi godinu dana masnu platu ko zasticeni medjedi.
 

Back
Top