Саркози рекао Тадићу "Сарађуј са Косовом и хапси Ратка!"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
У сусрету који је жута ТВ бастиља објавила као "генијално ресетовање односа", Саркози је изгледа ресетовао Тадића.
Директно му саопштивши да "Србија мора да сарађује са Косовом и да ухапси Ратка Младића"

http://www.etaiwannews.com/etn/news_content.php?id=960994&lang=eng_news
 
To bi bilo najbolje i za Srbe na Kosovu Chija bi se pozicija mnogo poboljsala jer relaksirani odnosi izmedju dveju vlada Pristine i Beograda bi uticali i na relaksiranje odnosa medju dva naroda.

Не знам да ли сам ти јуче причао. Имао сам лепог мешанца Џекија. Мешанац Шарпланинца и сеоске џукеле.
Лепо куче, умилно, вредно, рундаво. Диван пас све у свему?
 
Не знам да ли сам ти јуче причао. Имао сам лепог мешанца Џекија. Мешанац Шарпланинца и сеоске џукеле.
Лепо куче, умилно, вредно, рундаво. Диван пас све у свему?

A ne znam dali sam ti ja prichao da je taj mesanac najurio tog machka kojeg si ti natakario kao svoju sliku.
 
Taj ker sarkozi, je srbomrzac, on stalno nesto blokira srbiju ka eu, zato je Tadic otisao u Pariz, da vidi da malo popravi odnose dve zemlje.

Mada bolje da nije ni isao, naj pametnije kad cuti, Podseca me na serijskog lika TRIGGERA iz serije MUCKE.


Dinkic-Del boy
Cvetkovic- stric Albert
Jeremic-Rodney


www.bbc.co.uk/drama/faces/images/roger_lloydpack_small1.jpg
 
Pa zar je saradnja sa delom svoje teritorije,

narusavanje suvereniteta i teritorijalnog integriteta Srbije?! :dontunderstand:

Нисам знао .................да си овако................."ВЕШТ"!!! :hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

Па бих те молио..................да ми објасниш и појасниш...............шта ти подразумваш под том ................."сарадњом"!!!:think: :think::think:

Буди "вешт"..................као што си ..............."паметан"!!! :whistling::whistling::whistling:
 
Знаш ти добро... као што и ми знамо ко си ти и за кога радиш!
Не брини, нећете још дуго!!!

Додуше ја не знам ни ко је, ни за кога ради!!! :sad2::sad2::sad2:
Али по количини и квалитету..............."вештина" и "памети"..............које просипа на форуму...........рекао бих да о њега и по њему ...............БРИШУ ЦВЕТКА !!! :whistling::whistling::whistling:
 
Не знам да ли сам ти јуче причао. Имао сам лепог мешанца Џекија. Мешанац Шарпланинца и сеоске џукеле.
Лепо куче, умилно, вредно, рундаво. Диван пас све у свему?

Qen shari sto bi neki rekli. :)
 
A ne znam dali sam ti ja prichao da je taj mesanac najurio tog machka kojeg si ti natakario kao svoju sliku.

Не, не шалим се.
Стварно сам имао Џекија, мешанца.То је било јако добро куче, преселили смо га у град када смо се вратили. Био сам мали па сам се лепо играо са њим. Вукао ми је санке, јахао сам га. Био је пун бува и стално је клао зечеве из бокса поред њега, и све у свему био нервно поремећен.
Али заиста добро пашче.

А мачке имам сада, живим у стану па је тешко да држиш џукелу.
У цивилизацији ипак нема места за бувљиве џукеле.
 

Back
Top