Адријана Лима затражила наше држављанство

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
adriana_1.jpg


Пасош по хитној процедури
Бразилска манекенка најавила и покретање хуманитарних акција и промоцију Србије

Бразилска манекенка Адријана Лима затражила је држављанство Републике Србије и најавила да ће се са својим супругом, српским кошаркашем Марком Јарићем укључити у хуманитарни рад и промоцију Србије. Ово је потврђено после састанка који је брачни пар имао са замеником премијера Србије и министром унутрашњих послова Ивицом Дачићем.
Са друге стране, Дачић је прихватио захтев Лиме да добије српско држављанство и понудио да јој МУП лична документа изда по убрзаној процедури. Исто тако, представници за медије брачног пара су потврдили да ће Адријана и Марко ускоро постати родитељи.
- Адријана и Марко су пресрећни што очекују прво дете. Узбуђени су што могу да објаве срећне вести и заснују породицу - навели су њихови представници за медије.
Лима се за некадашњег репрезентативца Србије и члана НБА екипе Мемфиса удала у фебруару на Дан заљубљених и требало би да се породи на зиму. Манекенка и кошаркаш упознали су се 2006. а верили се две године касније, на њен 27. рођендан.
С. Р.
 
Pročitao juče u Blicu i video snimak kako joj se Dačić kezi u lice nakon šale koju ona, naravno, nije razumela.
Legao sam pod sto od smeha :lol:

Podržavam. Pozitivni publicitet je uvek dobrodošao.

9655.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha:
Gljivica ne da je odvratan na ovoj slici, nego izgleda kao masni debeli klinac koji je kosmičkom greškom završio na nekoj zabavi gde su dobre ribe, pa je uspeo da potplati druga da ga uslika u trenutku kada se pored njega pojavila neka dobra riba.
Ona ga ne konstatuje a njemu ispali krajnici kako se ceri.
Ima sada šta da pokaže peMzionerima kada bude završio u staračkom domu!
 
9655.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha:
Gljivica ne da je odvratan na ovoj slici, nego izgleda kao masni debeli klinac koji je kosmičkom greškom završio na nekoj zabavi gde su dobre ribe, pa je uspeo da potplati druga da ga uslika u trenutku kada se pored njega pojavila neka dobra riba.
Ona ga ne konstatuje a njemu ispali krajnici kako se ceri.
Ima sada šta da pokaže peMzionerima kada bude završio u staračkom domu!

:ok::ok::ok::ok::ok:

Богу хвала...............да се у нечему ...........сложим са тобом!!! :worth::worth::worth:

Тј. да и ти напишеш нешто ..........како треба!!! :per: :mrgreen:
 
9655.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha:
Gljivica ne da je odvratan na ovoj slici, nego izgleda kao masni debeli klinac koji je kosmičkom greškom završio na nekoj zabavi gde su dobre ribe, pa je uspeo da potplati druga da ga uslika u trenutku kada se pored njega pojavila neka dobra riba.
Ona ga ne konstatuje a njemu ispali krajnici kako se ceri.
Ima sada šta da pokaže peMzionerima kada bude završio u staračkom domu!

a vid snajke..dosla u Srbiju pa oma crno aljince...:mrgreen:.jos da stavi i maramu hahahaha
 
adriana_1.jpg


Пасош по хитној процедури
Бразилска манекенка најавила и покретање хуманитарних акција и промоцију Србије

Бразилска манекенка Адријана Лима затражила је држављанство Републике Србије и најавила да ће се са својим супругом, српским кошаркашем Марком Јарићем укључити у хуманитарни рад и промоцију Србије. Ово је потврђено после састанка који је брачни пар имао са замеником премијера Србије и министром унутрашњих послова Ивицом Дачићем.
Са друге стране, Дачић је прихватио захтев Лиме да добије српско држављанство и понудио да јој МУП лична документа изда по убрзаној процедури. Исто тако, представници за медије брачног пара су потврдили да ће Адријана и Марко ускоро постати родитељи.
- Адријана и Марко су пресрећни што очекују прво дете. Узбуђени су што могу да објаве срећне вести и заснују породицу - навели су њихови представници за медије.
Лима се за некадашњег репрезентативца Србије и члана НБА екипе Мемфиса удала у фебруару на Дан заљубљених и требало би да се породи на зиму. Манекенка и кошаркаш упознали су се 2006. а верили се две године касније, на њен 27. рођендан.
С. Р.
Јаре рулл....свака му част!
 
E тако је и Мали Радојица са Хајкуном:

"Сакупише коло ђевојака
и пред њима лијепу Хајкуну.
На Рада је коло наводила,
преко Рада ногама играла.
А каква је, да је Бог убије,
од свију је и већа и љепша,
љепотом је коло зачинила,
а висином коло надвисила -
стоји звека на врату ђердана,
стоји шкрипа гаћа од сандала!
Кад је згледа Мали Радојица,
лијевијем оком прогледује,
деснијем се брком насмијава.
...
Па увати Хајкуну ђевојку,
одведе је у земљу Србију,
Доведе је у бијелу цркву,
Од Хајкуне гради Анђелију,
па је узе за вјерну љубовцу."

То су бре Срби :lol:
 
Видела сам Марка пре неки дан у мом крају, био сав хепи, а тек сад видим и зашто.:D
Свака част на снајки. ;)

Једино ме нервира што сам ја за држављанство чекала 8 месеци, а што ће снајки држављанство бити сређено
очас посла, преко везе. :evil:
 
Видела сам Марка пре неки дан у мом крају, био сав хепи, а тек сад видим и зашто.:D
Свака част на снајки. ;)

Једино ме нервира што сам ја за држављанство чекала 8 месеци, а што ће снајки држављанство бити сређено
очас посла, преко везе. :evil:

Ти ниси Адријана Лима...будимо ипак реални:mrgreen:
 
Ти ниси Адријана Лима...будимо ипак реални:mrgreen:

Нисам, али сам рођена у овом граду и овој држави, а држављанство сам чекала 8 месеци. :rtfm:

Кад смо већ код злобних коментара, ниси ни ти Марко Јарић. :mrgreen:
 
Нисам, али сам рођена у овом граду и овој држави, а држављанство сам чекала 8 месеци. :rtfm:

Кад смо већ код злобних коментара, ниси ни ти Марко Јарић. :mrgreen:

Нису били злобни коментари:) Мала шала:)

(Нисам Јарић, али имам држављанство)
:hahaha:
 
Нисам, али сам рођена у овом граду и овој држави, а држављанство сам чекала 8 месеци. :rtfm:

Кад смо већ код злобних коментара, ниси ни ти Марко Јарић. :mrgreen:

Nije mi jasno kako ti je to poslo za rukom, ja sam isto rodjen u ovom gradu i cekao sam drzavljanstvo samo jedno pre podne...

Sto se gospodje sa slike tice...video sam slucajno snimak...tetovirana je, time je sve receno...:(
 

Back
Top