Potrebna ponuda za CMS

CTAHOJKO

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.684
Postojeći HTML sajt sa 10tak strana treba prepakovati u CMS, radi ažuriranja. Potrebno je izmeniti template prema postojećem izgledu i dodati module za sliku, opis i kataloški opis proizvoda. Ponude poslati na PP....
 
Mislim da vama ipak treba web shop ako zelite ozbiljno da se bavite prodajom. Imam par vec uradjenih resenja pa ako vas jos zanima javite se da se dogovorimo. Cenu takodje mozemo da dogovorimo bice extra povoljno. Do sad sam izradila preko 30 web shopova tako da ima dosta iskustva u izradi istih.
Ipak kupci vise vole kad mogu odmah i da kupe stigne im postom a oni mogu da plate karticom , pouzecem preko banke kako vi zelite. A vi tu nemate nikakvog posla sve radi samo vi samo posaljete robu. Mogucnost malo prodaje i veleprodaje , 20 jezika prevedeno , 20 valuta za placanje....

Ako vas zanima javite se na mail: marija.n79@gmail.com
 
Ala se vi frljate sa ciframa... sto ovde, sto na drugim temama.

Dobro, ok za one koji traze vecu cifru, oni su profi. Mada i ovi sto traze malo verovatno su svesni da prvima nisu ni do kolena.

Ali ipak... nije ovo krompir (borise krompir sam naveo zbog tebe :) ) i niste na pijaci. Dobro.. ne bih da vredjam, ali ovo za pijacu nisam siguran 100% ali za krompir jesam. :D Hocu da kazem da je ovo cemu pricate dosta ozbiljnije nego sto ga vi kontate.

Necu dalje... a ni vise.. ;)

Pozzz ;)
 
Hvala na ponudama. S jedne strane, ja znam wordpress i joomlu i dragonfly itd... nije problem da ja uradim posao u CMS, ali jednostavno ti CMS-ovi su glomazni, a meni ne treba sve to. Meni treba par modula i da se ne vidi da je to CMS. Dakle, Drupal u najboljem slučaju. Njega ne znam dovoljno, a treba mi brzo da se odradi ovo. Što se ponuda tiče, ovo mi je stalni klijent i ne želim igrarije, nego da to neko odrati profi i da bude plaćen. Ne treba webshop i ostalo, samo galerija sa opisima i kataloskim brojem, ali zadat je postojeci design i tu mora da se uklopi sve. Dakle, prerada templatea i izbacivanje viska opcija poput print page, pdf, rss itd...
 
Malko kasnim al da pitam.
Stanojko sta je bilo.Kako si resio problem.I ja bih nesto slicno ali pitanje je da li postoji opasnost da se izgubi postojeca pozicija na guglu posle prepakivanja za cms.

svaki link koji je promenio adresu ce ti biti down osim ako neko ne rewampuje redirect za postojece url''ove postojecih adresa u tom sluchaju bi offiste linkovi i dalje bili funkcionalni
 

Back
Top