Докле смо дошли?

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?
 
можда с ти ово лепо приметијо

ненам за жене
ал нам за себе. мени се више не је6е зато што сам брате је6о све добре пићке које сам видео. сад за мене више нема изазова. мисим, могао бих да се посветим крндељима, ал ме ебе што сам естета:dash:
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

Ybg, plitka penetracija je uvek sigurnija od dublje...
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

Mislim da ga mnogo tupis i generalizujes stvari.

Ako riba nije htela vezu sa tobom ne znaci da nece vezu uopste vec nece vezu sa TOBOM
 
Mislim da ga mnogo tupis i generalizujes stvari.

Ako riba nije htela vezu sa tobom ne znaci da nece vezu uopste vec nece vezu sa TOBOM

Да ли си сигуран да си одговорио на правој теми...
ако јеси, онда би требало да одговараш на питања, а не да износиш мишљење о нечему о чему се ту не говори...:lol::lol::lol:
 
Да ли си сигуран да си одговорио на правој теми...
ако јеси, онда би требало да одговараш на питања, а не да износиш мишљење о нечему о чему се ту не говори...:lol::lol::lol:

Koju god temu da ubodem isto mi se vata.

Samo neki "muskarci" koji cmizdre kako ribe nece vezu sa njima.

Ja vidim po gradu puno mladih parova,zato ti kazem ako riba nece vezu sa tobom to znaci bas to i nista vise.

Ko sto rece koleza slonce - generalizacija je majka svih zajeba :lol::lol::lol:

Zato progutaj ponos i nastavi do sledece ribe umesto sto filozofiras o vremenu u kojem zivimo,kuda ide ovaj svet i dokle smo dosli
 
Било како било, ова тема нема никакве везе с оном под прошле ноћи...
Чињеница је да је ова филозовско-психолошка заснована на неким мојим опсервацијама, а та о којој ти говориш на одређеном ДОГАЂАЈУ.
Хвала на савету и опрости ми што сам нескроман али мислим да ниси човек чији ми савети значе.
 
Разговарајући с људима из мог окружења дошао сам до следећих закључака...
1. Жене данас често желе само секс и потпуно су незаинтересоване за неке дубље односе, особито оне између 23 и 31године.
2. Мушкарци су све мање заинтересовани за секс, особито ако га не прати емотивна димензија, особито они између 27 и 34 године...

Да ли је тако и у вашем окружењу?
Ако јесте, што мислите зашто је тако?
Ако није, каква је ситуација?

Govorim u svoje ime jer ne razmisljam o tome koliko je drugima bitan sex, a koliko ljubav jer ne mislim da su ljudi generalno po tom pitanju previse iskreni.

Ja sam nezainteresirana za sex bez dubljih odnosa. e sad, koliko su duboki ti odnosi prije sexa je diskutabilno, ali ako vidim da nema sanse da se odnos produbi, nema sanse da se desi sex. i to je to.
 
Ista meta isto odstojanje kao i pre 2 hiljade godina, samo je drugo vreme.. imas gomilu manje emotivnih kojima je hormonalno praznjenje prioritet, isto tako imas i grupice emotivnih koji bi prvo da se maze i pricaju pre nego sto moche...e sad posmatrajuci sa strane kapiras da su osobine po polovima drugacije, a ustvari je sve u zavisnosti u kojim si zivotnim pricama...sve je to isti q...
 
Ista meta isto odstojanje kao i pre 2 hiljade godina, samo je drugo vreme.. imas gomilu manje emotivnih kojima je hormonalno praznjenje prioritet, isto tako imas i grupice emotivnih koji bi prvo da se maze i pricaju pre nego sto moche...e sad posmatrajuci sa strane kapiras da su osobine po polovima drugacije, a ustvari je sve u zavisnosti u kojim si zivotnim pricama...sve je to isti q...

Amen:ok:
 

Back
Top