Pozorišta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
narodno- zbog popusta
atelje 212- zbog karata koje uglavnom dobijam
madlenijanum- bojkotujem iz principa!
(a i sve predstave su im budi-bog-s-nama)

jugoslovensko i beogradsko dramsko pozorishte obidjem kad se skrpim sa keshom za neku predstavu, ili ako mi se neshto bash specijalno gleda.

u teatru t nisam bila 100godina, nikako da se nakanim, a gleda mi se brdo predstava..
 
JDP je jedino pozoriste u kojem nikad nisam gledao losu predstvau, stavise, sve predstave su u svakom smislu bile izuzetne.
Narodno pozoriste ima pokoji biser u nizu tankih predstava. Klasici u glavnom dobri.
Atelje 212 mi je suvise komercijalizovano, u repertoaru manje-vise, ali sama publika Ateljea 212 nije rafinirana i intelektualna, cak sam bio na predstavi koju je vise od pola ljudi napustilo jer im je bila - dosadna .
BDP povremeno bas zablista.
Ja se veoma prijatno osecam u Bosku Buhi pa bih toplo preporucio Sekspira u ovom pozoristu.
 
JDP je jedino pozoriste u kojem nikad nisam gledao losu predstvau, stavise, sve predstave su u svakom smislu bile izuzetne.
Narodno pozoriste ima pokoji biser u nizu tankih predstava. Klasici u glavnom dobri.
Atelje 212 mi je suvise komercijalizovano, u repertoaru manje-vise, ali sama publika Ateljea 212 nije rafinirana i intelektualna, cak sam bio na predstavi koju je vise od pola ljudi napustilo jer im je bila - dosadna .
BDP povremeno bas zablista.
Ja se veoma prijatno osecam u Bosku Buhi pa bih toplo preporucio Sekspira u ovom pozoristu.


:super:

Neverovatno kako nam se misljenja poklapaju.

I ja volim JDP, jer su to dobre..angazovane predstave..i uopste, dinamican repertoar.
NP (osim male scene) ima klasicniji repertoar sto cenim da tako treba, ali ja nisam bas ljubitelj istog..
Volim i BDP, jer je tu nekako prisna atmosfera i tu mozete da vidite jako..jako dobre predstave tipa monodrama ili sa 2-3 glumca..
Obozavam Pozoriste na Terazijama,jer sam veliki ljubitelj mjuzikla i tu stvarno idem cesto. Opusta me..

A..u Ateljeu ne pamtim kad sam bila..Nisam bila ni u Bosko Buhi..U Madlenijanumu sam zadnje gledala Teslu,ali ni njihov repertoar mi ne prija..nekako je previse umetnicki..nadrealan..:)
 
Ha..demantovacu sebe ! :)

Kao sto rekoh ..retko posecujem Atelje 212, ali sad sam uzela karte za sledecu sedmicu i to za dve predstave ( DNK i Samoudica). U jednoj je Branislav Lecic, a u drugoj Boris Komnenic.Videcemo da li su cemu.
 
Чини ми се да су у Народном позоришту почели много да подилазе неком најнижем укусу и тиме покварили Стеријине и Нушићеве комедије. Убацују много вулгарних инсинуација. Сцена Раша Плаовић ми делује озбиљније и више је волим од Велике сцене. Нажалост, остала позоришта не посећујем толико често колико бих желела, иако сам учлањена у Клуб љубитеља позоришта. Често попусти и нису баш тако велики, па је у том погледу Народно позориште најповољнија опција.
 
Чини ми се да су у Народном позоришту почели много да подилазе неком најнижем укусу и тиме покварили Стеријине и Нушићеве комедије. Убацују много вулгарних инсинуација. Сцена Раша Плаовић ми делује озбиљније и више је волим од Велике сцене. Нажалост, остала позоришта не посећујем толико често колико бих желела, иако сам учлањена у Клуб љубитеља позоришта. Често попусти и нису баш тако велики, па је у том погледу Народно позориште најповољнија опција.

Na zalost na kraju uvek bude presudan materijalni momenat kao kod svih.
Stvarno bih gledala mnoge predstave, ali nekad ne mogu da se skrpim za neke osnovne stvari.
Na kraju uvek odem da odgledam predstave koje u u pozoristima koji nude vece pogodnosti sto se tice cene ulaznica.
 
Na zalost na kraju uvek bude presudan materijalni momenat kao kod svih.
Stvarno bih gledala mnoge predstave, ali nekad ne mogu da se skrpim za neke osnovne stvari.
Na kraju uvek odem da odgledam predstave koje u u pozoristima koji nude vece pogodnosti sto se tice cene ulaznica.

Upravo tako. Ko nema sreću da poznaje nekog ko radi u pozorištu, a ko bi ga uveo, teško da može da odgleda baš mnogo predstava u tim ostalim pozorištima. Ne kažem da nema povoljnih i velikih popusta, ali standard nam je takav da je pozorište i dalje luksuz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top