Hispan Sat

Giovanna

Iskusan
Poruka
6.636
Inreresuje me da li neko zna gde moze da se kupi kod nas original kartica za hispan sat? Imala sam neko vreme otvoreni Hispan sat ali su otisli na drugu vrstu kodiranja tako da ih na zalost nije moguce pratiti bez kartice.Koliko bi ista kostala?Hvala unapred!!!!
 
Mislim da kod nas trenutno nema originalne kartice.Mora da ste imali Irdeto modul sa Fan karticom, pa zato vise ne radi jer su oni radili update.Resenje je Matrix modul koji otvara dosta toga pa cak i spance na astri
 
Hrt trenutno nije moguce gledati sa piratskom karticom(jedino moze sa originalnom).Vasa sestra ima tu mogucnost jer njen kablovski operater koristi legalnu(originalnu)karticu.
 
S obzirom da je Hispan Sat dosta levo i da mi se jednom otkacila antena,da li ce i kada biti prebacen Globo Internacional (kao i neki portugalski kanali) na neki od drugih satelita?Posto sam cula da je Tekila koja je do skoro bila na Hispan Satu prebacena.
 
Prvo Hispa sat nije levo vec desno.Drugo Tv Globa ima i u ruskom paketu na jutelsatu W4 36 stepeni istocno.Takodje i na Hot Birdu ima nekih portugalskih kanala.Sto se tice tekile ona emituje na dva satelita jos odavno.
 
Izvini nije rec o TV Cabo. TV Cabo obuhvata na-jzanimljivije emisije razlicitih televizija Portugueses: RTP1, RTP2, SIC, TVI, SIC Gold, SIC Notícias, SIC Radical, SIC Mulher, NTV, TV Saúde, Canal
21, Parlamento, Sol Música Portugal;

Brasileiros: GNT, Canção Nova;

Falados ou Legendados em Português: RTP África, Hollywood, Odisseia, Panda, Eurosport, National
Geographic, Canal História, Viver/Vivir, People and Arts;

Outros: Euronews, Bloomberg, Sol Música, MTV, VH-1, CNN, Sky News, M6, Mezzo, Fashion TV, Cartoon
Networks.

Canais Codificados:

Sport TV (Desporto, em Português), Lusomundo Premium e Lusomundo Gallery (Cinema, legendados em
Português), Disney Channel (Séries e Infantil, legendado em Português), Playboy (erótico, falado ou
legendado em Português

Dok je TV Globo Internacional televizija koja obuhvata program samo jedne kuce http://tvglobointernacional.globo.com/ (Imas prevod sa strane na engleskom jeziku da ti bude lakse :)
 

Back
Top