I nakon toliko godina - razvod...

:lol:

У праву си! :ok:

Прво сам написала ''да се суздржиш....'', па онда обрисала тај део и изменила реченицу, али превидела да нисам обрисала то ''се''.;)

Сори!

Ма зезанција.
Пошто си просветни радник, морала сам.
То ми је гушт.(поготово са мамом и татом):mrgreen:

Злоћа сам, знам
 
I vidiš sad šta si napravila........ Sad je ovo apsolutna istina pošto si ti ,,moderator" :heart:
A ništa suprotno onome što sam ja napisala nisi rekla, suštinski.

Tvoji tekstovi su sažvakani... Kao da pišeš za decu il ljude debile.
Meni se npr zato oni ne dopadaju.
I nikada nemaju lični pečat na to - već kao da je iz nekog priručnika o životu prepisano

Једно је када неко износи своје мишљење, а друго када увредљиве квалификације оправдава тиме што се проглашава заступником неке опште истине. ;)

Жао ми је што ти не одговара мој стил писања, али немам намеру да га мењам. :)
 
Naravno da pišem stvari onako kako ih ja doživljavam, pobogu...
To mogu da budu samo kvalitetni odgovori na date teme.

Tapija na apsolutnu istinu - baš si simpatična :lol: :lol: :lol:

A za ovo drugo što si me zamolila - nema šanse.

... I da te kao moderatora iskritikujem, ako smatraš da kršim pravilnik obavesti me na pp na koji način i u kom delu teksta, zašto skrećeš temu sa prvobitne teme o kojoj smo pisali? To valjda ne bi smela da radiš... i tamo piše da bi trebalo da budeš primer ostalim forumašima. Sad si im dala zeleno svetlo da obleću oko mene i napravila problem tamo gde ga nema.

I još jedna stvar - sam stil mog pisanja može uopšte da ti se ne dopada, nemam ništa protiv toga da se nekom ne dopada ono što ja pišem ili radim.

Ne možeš da utičeš - pošto smatram da pravilnik nije prekršen, kao moderatoru, ostaje ti samo da se navikneš ;)

Ја само радим поверени ми посао. Ти си упозорена, па чини како хоћеш.
 
kada devojka od 27 trazi muskarca od 58,umesto mladih i lepih momaka svojih godina,to znaci da je mentalno bolesna i poremecena,ili je korist u pitanju pa joj treba sponzor:think:

Dobro, ako ti tako kazes...:roll:


Катарина, постаје очигледно да ти имаш доста старијег мужа... или је нешто треће у питању?

Тај пост јесте мало грубље написан, али у суштини има основа.
Као особа од 23 године, не могу да разумем удају младе девојке за старца, заиста не могу.
Разумем експериментисање и заЈебанцију, везе-без-обавезе(опет не са ожењеним)...

Али да своју младост препустим у руке неког ко ће бити ту још 10-20 година... то не разумем....
Поред свих ових лепих, младих, згодних, паметних младића пред којима је живот...

Где је ту логика?
 
Dobro, ako ti tako kazes. :roll:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
signofcross.gif
 
misim ono:roll:
mm je 16 god stariji od mene
i njemu je kao i meni ovo prvi brak
ni on ni ja nemamo decu iz prethodnih brakova
al razlika od 31 god a žena još sa malim detetom....mislim da je previše...razloge sam navela
al opet kažem ljubav nije nemoguća... pre bih rekla da su neke prolazne muške bubice, ali...ko zna...
 
A kako ce se drugacije zavrsiti tema kad se svako izneseno misljenje istog momenta pretvara u sliku o privatnom zivotu ucesnika na temi.
Ako imam iole razumevanja za veliku razliku u godinama medju partnerima onda je "ocigledno" da je moj muz stariji od mene mnogo, sto bi po tom principu trebalo da znaci ako sam za legalizaciju poligamnih brakova onda se predpostavlja da pored tog starog muza imam jos i jednu mladu zenu u krevetu. Ako smatram da deci nisam potrebna celi zivot u istoj meri onda sam los roditelj i sl. Zasto se ne moze diskutovati na osnovu napisanog? Pa to je jedino relevantno za temu, sve drugo je nagadjanje i cak i vredjanje koje mogu izbeci samo spamovanjem teme ili potpunim ignorisanjem.
 
Poslednja izmena:
A kako ce se drugacije zavrsiti tema kad se svako izneseno misljenje istog momenta pretvara u sliku o privatnom zivotu ucesnika na temi.
Ako imam iole razumevanja za veliku razliku u godinama medju partnerima onda je "ocigledno" da je moj muz stariji od mene mnogo, sto bi po tom principu trebalo da znaci ako sam za legalizaciju poligamnih brakova onda se predpostavlja da pored tog starog muza imam jos i jednu mladu zenu u krevetu. Ako smatram da deci nisam potrebna celi zivot u istoj meri onda sam los roditelj i sl. Zasto se ne moze diskutovati na osnovu napisanog? Pa to je jedino relevantno za temu, sve drugo je nagadjanje i cak i vredjanje koje mogu izbeci samo spamovanjem teme ili potpunim ignorisanjem.

nisam tebe prozivala, bas naprotiv...

nisam komontarisala tvoje stavove u tom smislu, pa nije u redu da me citiras u ovom odgovoru...
 
Ух, твој тата је још добро прошао.:lol: Мислим, поклони су поклони, али кад неко купи стан својој новој, 25 година млађој жени, е то је онда већ за бригу.
Зато сматрам овакве ситуације онима у којима они са стране (деца превасходно) треба да држе очи добро отворене и то све време, јер такав однос ме може бити здрав.

:lol: Pa sad :lol:
Vidi, moj otac ja punoletan covek i moja majka se prvo zbog novca i imivoni hvata za glavu sa sve komentarima da moram da mislim na sebe tu da ce nam ta :mrgreen: sve uzeti i .... bla.. bla.
Ali ako je ON odlucio ili odluci da sve da nekom, rasproda itd, ja mu ne mogu nista i ne zelim nista.. Koliko je sve to 'moje' jer sam cerka jedinica toliko i nije..
:dash::dash::dash:
 
:lol: Pa sad :lol:
Vidi, moj otac ja punoletan covek i moja majka se prvo zbog novca i imivoni hvata za glavu sa sve komentarima da moram da mislim na sebe tu da ce nam ta :mrgreen: sve uzeti i .... bla.. bla.
Ali ako je ON odlucio ili odluci da sve da nekom, rasproda itd, ja mu ne mogu nista i ne zelim nista.. Koliko je sve to 'moje' jer sam cerka jedinica toliko i nije..
:dash::dash::dash:

bogami ja bi se zabrinuo.....:roll: ako ta opajdara resi da digne lovu i rasproda,sta cete da radite? na ulicu?
 
Ja uopšte ne kapiram sva ova zgražavanja.
Nije u redu da se čovek zaljubi i započne novi život zato što ima 58 godina?
A zašto, jel može neko da mi objasni?
Do koliko godina je to u redu?
I zašto je toliko neverovatno da se vole ljudi kod kojih je tolika razlika u godinama?
Nisam znala da postoje neki standardi, a moralne norme su pojedinačne koliko ja znam.
I opet ponavljam: meni je mnogo neverovatnije kada neko ostaje u braku sa siledžijom ili još gore, uda/oženi se sa siledžijom, notornim alkoholičarem, ubicom i kriminalcem...
Ali to je moje mišljenje, onaj ko je sa takvom osobom u braku sigurno drugačije razmišlja.
U krajnjoj liniji, sve i da su interesi te žene isključivo finansijske prirode, opet ne vidim kakve veze to ima? Zna se da je to najčešći razlog stupanja u brak i ostajanja u istom.
Ako su njih dvoje srećni, što da ne?
Ne vidim da ikoga ugrožavaju.
Sigurno nije svejedno kada je naš roditelj u pitanju, ali tako je u bilo kom dobu, tj. mnogo nam je gore kad nam se roditelji razvedu dok smo deca.
 

Back
Top