Zajednicki odmor

Poruka
15.196
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:
 
imam ga na vratu ceo vikend i puna mi kapa....najbolje se covek upozna kad se u cugu provede jedno vreme zajedno...a dok god mi je sin mali idem sa njim na more....a partner jos bar 5 god nece doci na red.....
 
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:

-bila u vezi, a isli odvojeno na letovanja, bilo je super i meni i njemu, nije imalo uticaja na vezu
-isli i zajedno na letovanja, sami ili sa drustvom, bilo je uvek fenomenalno, nemam nijedno lose iskustvo (sem trovanja u Turskoj, ali za to nije kriv on :lol:)
ukoliko letovanje (zajednicko, ili odvojeno) moze da utice i promeni vezu, onda ta veza nije vredna odrzavanja
 
ako mi nije zena i ako ne vodimo decu na dvonedeljni morski izlet, onda mi ta zena samo smeta na morskome plavom zalu...

Draganov zakon - ako nisi u bracnoj vezi i ako nemas dece, putovati na more u solo reziji
 
meni je bilo super s čoveka.
sledeće godine bila s drugaricama i bilo mi je luuuudo.
ove godine bih i sa njim ali i sa njima. mada ću sa njim naravno...
ali kada bih mogla posle i sa mojim drugarkamaaaa...
 
Sve mi se to desilo i vise od toga. Jeste, letovanje je prava prilika da vidite kakav vam je decko. Hoce li da navali na vas da imate seks sa njim pre braka, da li ima dovoljno novca i kakav je uopste covek. Sada je udaljen od kuce, pa ne moze bas da se dzekira tako lako na tudjem terenu. Inace, ja idem deckom i na letovanja, ali i na zimovanja, izlete, vikende, spa vikende, itd.
 
par godina sam letovala sa drugaricama i to su bila "najluđa" letovanja u mom životu:lol::lol::lol:....a poslednje 2 godine išla sa momkom...i bilo nam je super...i ićićemo i ove...
samo što je skroz drugačiji trip letovanje sa momkom i letovanje sa društvom...:D
 
par godina sam letovala sa drugaricama i to su bila "najluđa" letovanja u mom životu:lol::lol::lol:....a poslednje 2 godine išla sa momkom...i bilo nam je super...i ićićemo i ove...
samo što je skroz drugačiji trip letovanje sa momkom i letovanje sa društvom...:D

skroz je drugačije!
super je sa momkom tvojim voljenim.... ali sa drugaricama je ludilo! mi smo se prvi put za sve ove godine organizovale da sve četiri odemo, i nije bilo normalno koliko smo bahanalisale!
ali opet, kad imaš telo jedno muško, zgodno pored sebe, mmmmm....
 
skroz je drugačije!
super je sa momkom tvojim voljenim.... ali sa drugaricama je ludilo! mi smo se prvi put za sve ove godine organizovale da sve četiri odemo, i nije bilo normalno koliko smo bahanalisale!
ali opet, kad imaš telo jedno muško, zgodno pored sebe, mmmmm....

pa to i kažem...sa drugaricama prosto "poludiš"....radite šta vam padne na pamet...:P

naravno,i sa momkom...al to je skroz drugačije "ludovanje":lol::lol::lol:
 
pa to i kažem...sa drugaricama prosto "poludiš"....radite šta vam padne na pamet...

crazy%20girls.jpg


http://3.***************/_F8Fu11_swaE/R7WhJr7V94I/AAAAAAAAAGU/LPIXTVHzDMk/S660/crazygirls08.jpg

3-crazy-girls.jpg


:)
 

Back
Top