Sindrom tresenja krpe

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Sta vi kazete zene za ljude i muskarce i zene koji po vascjeli dan tresu kao krpu punu mrva kroz prozor ili terasu i zdrakaju sta se desava ili vire ko ulazi ili izlazi iz ulaza i tuze se ko neke babe...da li taj sindrom tresenja krpe dolazi sa godinama..ovde na forumu se ne trese krpa vec se zdraka po profilima ili se pritisne trouglic da se prijavi neko... takozvane tuzibabe.. imate li vi vec taj sindrom ili znate nekoga ko ga je stekao:mrgreen:
 
e..a ja sam stvarno imala u zgradi svevidecu babu..dakle po ceo dan je tresuckala neku krpicu kao mrvice i prasina i gledala ko dolazi i odlazi..jednog mog druga zovemo debeli to mu je nadimak..jednom se ja vracam kuci kad baba sa prozor..,,e komsinice kanda je bio onaj vas drug gospodin debelicko,, hahahah umrla sam od smeha
 
Sta vi kazete zene za ljude i muskarce i zene koji po vascjeli dan tresu kao krpu punu mrva kroz prozor ili terasu i zdrakaju sta se desava ili vire ko ulazi ili izlazi iz ulaza i tuze se ko neke babe...da li taj sindrom tresenja krpe dolazi sa godinama
Ovo sto si opisala je bez veze jer ukazuje na dokonost i zluradost, medjutim ja ljude gledam sa simpatijama i uzivam u tome. Zanimljivo mi je da posmatram razlicite ljude npr. u autobusu. U stvari mene interesuju na taj nacin samo ljudi koje ne poznajem, o kojima nista ne znam. To mi ostavlja prostor da se igram analizirajuci ih samo na osnovu onoga sto se vidi, a mislim da se mnogo toga vidi.
ovde na forumu se ne trese krpa vec se zdraka po profilima ili se pritisne trouglic da se prijavi neko... takozvane tuzibabe.. imate li vi vec taj sindrom ili znate nekoga ko ga je stekao:mrgreen:
Ja volim da pogledam profile ponekad. Ne vidim problem u tome i drago mi je kada ljudi posecuju moj profil. Nisam nikoga tuzila, a ni mene niko nije tuzio tako da za to ne znam.
 
U nasoj zgradi Dara je dezurni pandur ...oko svevidece.
Ta je ceo dan na terasi i kad nije na terasi - na terasi je :)

Ja sam poslednja doseljena u ovu zgradu pa su se ostale komsije nasle pozvane da me upozore na Daru ....kao da je u pitanju Kapo a ne bakuta od 80 godina .

I sad mi smesno kad se setim kako mi komsija polusapatom i kroz zube govori :" Cuvajte se Dare " :hahaha:
 
Ovo sto si opisala je bez veze jer ukazuje na dokonost i zluradost, medjutim ja ljude gledam sa simpatijama i uzivam u tome. Zanimljivo mi je da posmatram razlicite ljude npr. u autobusu. U stvari mene interesuju na taj nacin samo ljudi koje ne poznajem, o kojima nista ne znam. To mi ostavlja prostor da se igram analizirajuci ih samo na osnovu onoga sto se vidi, a mislim da se mnogo toga vidi.
Ja volim da pogledam profile ponekad. Ne vidim problem u tome i drago mi je kada ljudi posecuju moj profil. Nisam nikoga tuzila, a ni mene niko nije tuzio tako da za to ne znam.

veruj mi da jesam bila zlurada..al ne za sve ljude samo neke..evo Mirka ce da kaze da je ovo tema eto ..pa recimo sa namerom:D
inace te zenice koje ja spominjem sa tresenjima krpe to rade po ceo dan...i ja nekad tresem i volim da stojim na terasi i gledam ljude..znaci ovo nije upuceno tim ljudim koji to rade kao ti i ja..iz ono zelje jer ima je zanimljivo da nekad tako posmatraju svet:D
 
i da dodam pogledati profil je ok..al uznemiravati nekog nije ok..ima neki na forumu koji po profilima ostavljau odvratne slike..da ti se smuci zivot
a sto se tice trouglica...pa izgleda cu i ja poceti da koristim..i ja da vidim kakav je to osecaj biti tuzibaba heehehe naravno da su primedbe nekad verovatno i opravdane..narocito na mom maticnom podforumu..tamo kad nekom kazes da je kreten to ti dodje kao da si ga pomilovao po glavi:hahaha::hahaha:
 
ne gledam ljude po komsiluku..nemam pojma o njima...

ponekad izadjem na terasu da popusim cigaru...

a u autobusu obracam paznju na face...iz amisljam sta su..kakvi su im zivoti...

cesto srecem iste ljude na vrlo prometnim mestima...u knezu...po trznim centrima...na terazijama, na slaviji..na koncertima...u diskotekama...valjda su mi upecatljivi pa ih pamtim....

a neke koje poznajem nikada slucajno nisam srela...

i za to je kriv Gaus!
:think:
 
U nasoj zgradi Dara je dezurni pandur ...oko svevidece.
Ta je ceo dan na terasi i kad nije na terasi - na terasi je :)

Ja sam poslednja doseljena u ovu zgradu pa su se ostale komsije nasle pozvane da me upozore na Daru ....kao da je u pitanju Kapo a ne bakuta od 80 godina .

I sad mi smesno kad se setim kako mi komsija polusapatom i kroz zube govori :" Cuvajte se Dare " :hahaha:

ma ima i to pozitivne strane..te svevidece babe znaju ko zivi u zgradi..rodbinu i prijatelje i odmah alarmiraju na nepoznato lice:D
 

Back
Top