Sveta Rusija: Divjejevska tajna!

Dragan_srbcg

Ističe se
Poruka
2.641
-Sveti Serafim Sarovski i Divjejevo.
-Kakva je veza izmedju Svetog Serafima Sarovskog i poslednjeg ruskog cara mucenika Svetog Nikolaja II Romanova?
-Sta je video German Titov?
-Cuda na "kanavki".
-Zasto Rusi kupuju kuce u blizini Sarova?
-Gde ce se odrzati poslednja Liturgija?
I jos mnogo toga u vezi sa velikom Divjejevskom tajnom, mozete cuti na ovim adresama:

Radi se o zvučnim zapisima iz dva dela u kojima jedan Srbin prica o velikoj Divjejevskoj tajni.

1Dio
2Dio

skinite i preslusajte zanimljiv je 2 dio, kad govori ko ce da oslobodi Srpske zemlje i o buducem Srpskome Caru.........Spasitelju Srpskoga naroda..!
 
-Sveti Serafim Sarovski i Divjejevo.
-Kakva je veza izmedju Svetog Serafima Sarovskog i poslednjeg ruskog cara mucenika Svetog Nikolaja II Romanova?
-Sta je video German Titov?
-Cuda na "kanavki".
-Zasto Rusi kupuju kuce u blizini Sarova?
-Gde ce se odrzati poslednja Liturgija?
I jos mnogo toga u vezi sa velikom Divjejevskom tajnom, mozete cuti na ovim adresama:

Radi se o zvučnim zapisima iz dva dela u kojima jedan Srbin prica o velikoj Divjejevskoj tajni.

1Dio
2Dio

skinite i preslusajte zanimljiv je 2 dio, kad govori ko ce da oslobodi Srpske zemlje i o buducem Srpskome Caru.........Spasitelju Srpskoga naroda..!


Свака част Брате...на овоме...!
 
-Sveti Serafim Sarovski i Divjejevo.
-Kakva je veza izmedju Svetog Serafima Sarovskog i poslednjeg ruskog cara mucenika Svetog Nikolaja II Romanova?
-Sta je video German Titov?
-Cuda na "kanavki".
-Zasto Rusi kupuju kuce u blizini Sarova?
-Gde ce se odrzati poslednja Liturgija?
I jos mnogo toga u vezi sa velikom Divjejevskom tajnom, mozete cuti na ovim adresama:

Radi se o zvučnim zapisima iz dva dela u kojima jedan Srbin prica o velikoj Divjejevskoj tajni.

1Dio
2Dio

skinite i preslusajte zanimljiv je 2 dio, kad govori ko ce da oslobodi Srpske zemlje i o buducem Srpskome Caru.........Spasitelju Srpskoga naroda..!

Hvala ti:ok:
 
Pa ovo i nije nesto mnogo detaljno zar ne.
Po njegovim recima,Mihail ce da dodje sa ruskom vojskom i da oslobodi Srbiju,a pocece od Hercegovine.

Kako ce zaboga,Mihail sa ogromnom ruskom vojskom da dodje u Hercegovinu,a da ne udje u Srbiju?
I ustolici ce se u Turskoj. I istrebice sve muslimane i zidove.
Pa to je apsurdno.
To nece biti nikakvo oslobadjanje,to ce biti Svetski pokolj.
 
prica se prica da rusi dolaze :)
ja jedva cekam povampirenje one teme kad su Rusi na diktafon snimili zvukove iz pakla :)

Ih,secam se toga. Bilo je vrlo zanimljivo i napaljivo. Da se tako duhovito izrazim.:mrgreen:

Mogli bi i da snime film o tome. Bilo bi bas je*ozovno. Holivud bi zgrnuo fine parice.
A onda,pred kraj filma,kad svi misle,gotovo je, iz jame Usuda izlazi Had licno,sa Kerberom pokraj sebe i kaze:
Sta je misevi? Mislili ste da ne postojim? Pa znate sta?
ZAJEBALI STE SE !!!
 
Pa ovo i nije nesto mnogo detaljno zar ne.
Po njegovim recima,Mihail ce da dodje sa ruskom vojskom i da oslobodi Srbiju,a pocece od Hercegovine.

Kako ce zaboga,Mihail sa ogromnom ruskom vojskom da dodje u Hercegovinu,a da ne udje u Srbiju?
I ustolici ce se u Turskoj. I istrebice sve muslimane i zidove.
Pa to je apsurdno.
To nece biti nikakvo oslobadjanje,to ce biti Svetski pokolj.

Pa možda morskim putem,preko Jadrana?:per:
 
Ih,secam se toga. Bilo je vrlo zanimljivo i napaljivo. Da se tako duhovito izrazim.:mrgreen:

Mogli bi i da snime film o tome. Bilo bi bas je*ozovno. Holivud bi zgrnuo fine parice.
A onda,pred kraj filma,kad svi misle,gotovo je, iz jame Usuda izlazi Had licno,sa Kerberom pokraj sebe i kaze:
Sta je misevi? Mislili ste da ne postojim? Pa znate sta?
ZAJEBALI STE SE !!!

Marko, mnogo si simpatičan i interesantan lik,jako dovitljiv i lucidan.:)
Kad god pročitam neki tvoj post "crknem"od smeha!!:lol:
Čak šta-više,tvoje opaske me podsećaju na moje nekada,pre desetak godina, bila sam pravo đavolče:evil::lol:
E, a tak kad mi neko pomene pakao i raj,uhuuu, pa to je bio džumbus:mrgreen:baš ih nisam štedela(mislim vernike i verujuće, a pogotovo boloslove oni su mi bili najslađi da ih "pomeram" dok ne počne da im podrhtava brada od besa!!:lol:)
Eh,...al nikad ne reci nikad, brale,šta sam ja doživela:eek:
Neću da smaram, bilo pi potrebno da ispišem sve stranice foruma da bih sve ispričala,ali veruj mi(naravno da znam da nećeš:cool:) da sve to zaista postoji.:neutral:
I vrrrllooo je strašno i uuužžaaassnooo- uh teško mi je i da se setim toga:sad2:
 
Marko, mnogo si simpatičan i interesantan lik,jako dovitljiv i lucidan.:)
Kad god pročitam neki tvoj post "crknem"od smeha!!:lol:
Čak šta-više,tvoje opaske me podsećaju na moje nekada,pre desetak godina, bila sam pravo đavolče:evil::lol:
E, a tak kad mi neko pomene pakao i raj,uhuuu, pa to je bio džumbus:mrgreen:baš ih nisam štedela(mislim vernike i verujuće, a pogotovo boloslove oni su mi bili najslađi da ih "pomeram" dok ne počne da im podrhtava brada od besa!!:lol:)
Eh,...al nikad ne reci nikad, brale,šta sam ja doživela:eek:
Neću da smaram, bilo pi potrebno da ispišem sve stranice foruma da bih sve ispričala,ali veruj mi(naravno da znam da nećeš:cool:) da sve to zaista postoji.:neutral:
I vrrrllooo je strašno i uuužžaaassnooo- uh teško mi je i da se setim toga:sad2:

Hvala puno na komplimentima,drago mi je sto neko "umire" od smeha,mojim dosetkama.;)

Kako to mislis,da postoji sve ovo? Naravno da Had i Kerber ne postoje,to su samo mitovi.
Mozda postoji neko troglavo kuce,ali to je obican mutant i definitivno nije velik kao kuca.:think:
 
hahaha:lol:
Pa baš za kerbera ne znam koliki je, ali tamo gi ima razni- od malih do ooggromnih i zovu se demoni,a had je onaj glavni među njima-ime mu se ne spomenulo:zima2:
I ti zvuci iz pakla na toj traci su vrlo realni,mada su tu vrlo nejasni, ali tako jeste tamo dole...:sad2:
 
hahaha:lol:
Pa baš za kerbera ne znam koliki je, ali tamo gi ima razni- od malih do ooggromnih i zovu se demoni,a had je onaj glavni među njima-ime mu se ne spomenulo:zima2:
I ti zvuci iz pakla na toj traci su vrlo realni,mada su tu vrlo nejasni, ali tako jeste tamo dole...:sad2:

Pa ne znam bas da li u to da verujem,jer vidis,moja predstava Pakla je mnogo drugacija.
Za mene,Pakao je zapravo mesto gde pocivaju svi nasi strahovi. Kada se nadjemo medju njima,sve bi dali da umremo,samo da prestane mucenje.
Ali ono ne prestaje. Mesto gde se cuju glasovi prokletih dusa kao u doticnom snimku moze biti samo slucajnost. Busilica kad busi metal stvara zvukove koji su ako ne isti,onda slicni ovima sa snimka.;)
 
-Sveti Serafim Sarovski i Divjejevo.
-Kakva je veza izmedju Svetog Serafima Sarovskog i poslednjeg ruskog cara mucenika Svetog Nikolaja II Romanova?
-Sta je video German Titov?
-Cuda na "kanavki".
-Zasto Rusi kupuju kuce u blizini Sarova?
-Gde ce se odrzati poslednja Liturgija?
I jos mnogo toga u vezi sa velikom Divjejevskom tajnom, mozete cuti na ovim adresama:

Radi se o zvučnim zapisima iz dva dela u kojima jedan Srbin prica o velikoj Divjejevskoj tajni.

1Dio
2Dio

skinite i preslusajte zanimljiv je 2 dio, kad govori ko ce da oslobodi Srpske zemlje i o buducem Srpskome Caru.........Spasitelju Srpskoga naroda..!

Одлично..преслушао сам...чуо сам да има и неки видео фајл..па ако ко зна!
 
-Sveti Serafim Sarovski i Divjejevo.
-Kakva je veza izmedju Svetog Serafima Sarovskog i poslednjeg ruskog cara mucenika Svetog Nikolaja II Romanova?
-Sta je video German Titov?
-Cuda na "kanavki".
-Zasto Rusi kupuju kuce u blizini Sarova?
-Gde ce se odrzati poslednja Liturgija?
I jos mnogo toga u vezi sa velikom Divjejevskom tajnom, mozete cuti na ovim adresama:

Radi se o zvučnim zapisima iz dva dela u kojima jedan Srbin prica o velikoj Divjejevskoj tajni.

1Dio
2Dio

skinite i preslusajte zanimljiv je 2 dio, kad govori ko ce da oslobodi Srpske zemlje i o buducem Srpskome Caru.........Spasitelju Srpskoga naroda..!
Национална утопија.Руси говоре нови руски цар.назови старац Гаврило о руском цару.
Ко зна шта је ту тачно.
 
Pa ovo i nije nesto mnogo detaljno zar ne.
Po njegovim recima,Mihail ce da dodje sa ruskom vojskom i da oslobodi Srbiju,a pocece od Hercegovine.

Kako ce zaboga,Mihail sa ogromnom ruskom vojskom da dodje u Hercegovinu,a da ne udje u Srbiju?
I ustolici ce se u Turskoj. I istrebice sve muslimane i zidove.
Pa to je apsurdno.
To nece biti nikakvo oslobadjanje,to ce biti Svetski pokolj.

Нисам преслушао делове,али ако је тачно ово што ти кажеш да се наводи о истребљењу Муслимана и Јевреја,онда је глупост.

Људи треба да питају Творца о времену које предствоји,а дато је у Светом Писму,а не да слушају шта причају други људи.
 
Нисам преслушао делове,али ако је тачно ово што ти кажеш да се наводи о истребљењу Муслимана и Јевреја,онда је глупост.

Људи треба да питају Творца о времену које предствоји,а дато је у Светом Писму,а не да слушају шта причају други људи.

Ма говоре за турску...а и Св.Писмо каже да ће се Јудејци на крају покајати и прећу у Православље..па што не и мухамеданци...
 
Ma sve je to rekla kazala. Ja verujem onome sto sam mogu da vidim i prosudim. A prosudjujem da se sranja iz Digitalnog Andjela vec desavaju a sto se tice toga kako ce se zvati neki vojskovodja Rusije i da li ce on osloboditi Srbiju ili gde ce se on ustoliciti,to me apsolutno ne tangira. Ako bude sranja,valjda cu da gledam da sacuvam svoju porodicu a ne da sedim ko glineni golub i cekam Ruskog vojskovodju da me spase.
Ma hajde.
Dakle,spasavaj se kako ko ume a Rusi kad dodju doci ce.
 

Back
Top