Anti-Nowhere League

Kakvo je vase misljenje o bendu i njihovim spotovima

  • Dobri su

  • prosecni

  • grozno-losi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Black_Swan:
mortishaaa:
Black_Swan:
mortishaaa:
guitarrr_babe:
khm, khm... ne. ali sam jednostavno morala da lupim jedan post ovde.
e luda babe.. :lol: :lol:
ja ni ne znam ko je to.. :oops: :oops:

'ebem li ga....nabavite! 8)
ti ces mi dati :wink:

Naravno.Kad pronadjem malo vise stvari od njih :lol: :lol:
Ej bre,a kad cemo da se nalazimo? :?
pa ja na 100 tema o tome pricam a ti tek sad!! :lol: c c c.. omladina :lol:
elem.. kad nadjem vremena za ova tri dana da dodjem ranije, pa da zajedno odemo do masinca :wink:
 
mortishaaa:
Black_Swan:
mortishaaa:
Black_Swan:
mortishaaa:
guitarrr_babe:
khm, khm... ne. ali sam jednostavno morala da lupim jedan post ovde.
e luda babe.. :lol: :lol:
ja ni ne znam ko je to.. :oops: :oops:

'ebem li ga....nabavite! 8)
ti ces mi dati :wink:

Naravno.Kad pronadjem malo vise stvari od njih :lol: :lol:
Ej bre,a kad cemo da se nalazimo? :?
pa ja na 100 tema o tome pricam a ti tek sad!! :lol: c c c.. omladina :lol:
elem.. kad nadjem vremena za ova tri dana da dodjem ranije, pa da zajedno odemo do masinca :wink:

E daaa!
Ajd da probamo...mada opet ko zna dal' ce on biti tamo...:( Nija ga bilo danas....Obicno cetvtkom :wink:
 
mortishaaa:
Black_Swan:
E daaa!
Ajd da probamo...mada opet ko zna dal' ce on biti tamo...:( Nija ga bilo danas....Obicno cetvtkom :wink:
ajd ovako.. u sredu oko 20h ti dodji do moje skole.. a u cet cu ja doci do tvoje oko 13h, pa cu biti sa tobom do oko 14h.. mada mogu i duze posto profa ne upisuje odmah, nekada uopste! :D moze? :D

Sreda,prekosutra...OK!! :wink:

Dogovoreno....
 
Black_Swan:
mortishaaa:
Black_Swan:
E daaa!
Ajd da probamo...mada opet ko zna dal' ce on biti tamo...:( Nija ga bilo danas....Obicno cetvtkom :wink:
ajd ovako.. u sredu oko 20h ti dodji do moje skole.. a u cet cu ja doci do tvoje oko 13h, pa cu biti sa tobom do oko 14h.. mada mogu i duze posto profa ne upisuje odmah, nekada uopste! :D moze? :D

Sreda,prekosutra...OK!! :wink:

Dogovoreno....
:wink: see ya
idemmmmm 8)
 
Black_Swan:
E ja celo vece slusam "Streets Of London" pesma je mnoogo JAKA!
Inace od njih samo jos znam How does It Feel,i sad idem da skinem jos neku!! :D :D
Bas su dobri!


Ima neko komentare? :)
Sta da kazem. . . Na njima je bas bilo lepo :)
Sutirao sam se. . . Bilo mi je muka. . . Pa sam se opet sutirao. . . Pa se onda zavrsila svirka i isao sam na bus u 2. . . Pa mi je opet bilo muka. . . :D
Al svirka je bila. . .
 
. . .:
Black_Swan:
E ja celo vece slusam "Streets Of London" pesma je mnoogo JAKA!
Inace od njih samo jos znam How does It Feel,i sad idem da skinem jos neku!! :D :D
Bas su dobri!


Ima neko komentare? :)
Sta da kazem. . . Na njima je bas bilo lepo :)
Sutirao sam se. . . Bilo mi je muka. . . Pa sam se opet sutirao. . . Pa se onda zavrsila svirka i isao sam na bus u 2. . . Pa mi je opet bilo muka. . . :D
Al svirka je bila. . .

Hmm...Ti bas volis da se hvalis :evil:

No dobro.
Kad je to bilo?Gde?
Jel ima veze sa onim "Live in Yugoslavia",ono u Zagrebu?

I koja su oni vrsta punk-a?
 
Black_Swan:
. . .:
Sta da kazem. . . Na njima je bas bilo lepo :)
Sutirao sam se. . . Bilo mi je muka. . . Pa sam se opet sutirao. . . Pa se onda zavrsila svirka i isao sam na bus u 2. . . Pa mi je opet bilo muka. . . :D
Al svirka je bila. . .

Hmm...Ti bas volis da se hvalis :evil:

No dobro.
Kad je to bilo?Gde?
Jel ima veze sa onim "Live in Yugoslavia",ono u Zagrebu?

I koja su oni vrsta punk-a?

:D
Nije bas da volim. . . Ali kad vec mogu :P

Bili su vam pre nekoliko meseci, tacnije 25.10.2003. ulaz je bio 500-550 din. Inace trebali su da nastupaju 13.09.2003. sa GBH u bgd-u ali je ta svirka otkazana jer su GBH bili na nekoj turneji valjda. Ali dosli su malo kasnije i bilo je predivno. A predgrupe su bili Besne Zivotinje (valjda se tako zovu) i Minimum.
Koliko ja znam oni imaju dva izdanja "Live In Yugoslavia" jedno je to, a drugo je iz '96. valjda ne znam tacno.
Inace ako vam treba imam jos jedna plakat sa ovog poslednjeg koncerta pa vam ga mogu dati.
A koji je to punk. . . Blage veze nemam, meni je dobar :)
 
. . .:
Black_Swan:
. . .:
Sta da kazem. . . Na njima je bas bilo lepo :)
Sutirao sam se. . . Bilo mi je muka. . . Pa sam se opet sutirao. . . Pa se onda zavrsila svirka i isao sam na bus u 2. . . Pa mi je opet bilo muka. . . :D
Al svirka je bila. . .

Hmm...Ti bas volis da se hvalis :evil:

No dobro.
Kad je to bilo?Gde?
Jel ima veze sa onim "Live in Yugoslavia",ono u Zagrebu?

I koja su oni vrsta punk-a?

:D
Nije bas da volim. . . Ali kad vec mogu :P

Bili su vam pre nekoliko meseci, tacnije 25.10.2003. ulaz je bio 500-550 din. Inace trebali su da nastupaju 13.09.2003. sa GBH u bgd-u ali je ta svirka otkazana jer su GBH bili na nekoj turneji valjda. Ali dosli su malo kasnije i bilo je predivno. A predgrupe su bili Besne Zivotinje (valjda se tako zovu) i Minimum.
Koliko ja znam oni imaju dva izdanja "Live In Yugoslavia" jedno je to, a drugo je iz '96. valjda ne znam tacno.
Inace ako vam treba imam jos jedna plakat sa ovog poslednjeg koncerta pa vam ga mogu dati.
A koji je to punk. . . Blage veze nemam, meni je dobar :)
Daj,daj,daj :D :D :D
 
Black_Swan:
. . .:
Black_Swan:
. . .:
Sta da kazem. . . Na njima je bas bilo lepo :)
Sutirao sam se. . . Bilo mi je muka. . . Pa sam se opet sutirao. . . Pa se onda zavrsila svirka i isao sam na bus u 2. . . Pa mi je opet bilo muka. . . :D
Al svirka je bila. . .

Hmm...Ti bas volis da se hvalis :evil:

No dobro.
Kad je to bilo?Gde?
Jel ima veze sa onim "Live in Yugoslavia",ono u Zagrebu?

I koja su oni vrsta punk-a?

:D
Nije bas da volim. . . Ali kad vec mogu :P

Bili su vam pre nekoliko meseci, tacnije 25.10.2003. ulaz je bio 500-550 din. Inace trebali su da nastupaju 13.09.2003. sa GBH u bgd-u ali je ta svirka otkazana jer su GBH bili na nekoj turneji valjda. Ali dosli su malo kasnije i bilo je predivno. A predgrupe su bili Besne Zivotinje (valjda se tako zovu) i Minimum.
Koliko ja znam oni imaju dva izdanja "Live In Yugoslavia" jedno je to, a drugo je iz '96. valjda ne znam tacno.
Inace ako vam treba imam jos jedna plakat sa ovog poslednjeg koncerta pa vam ga mogu dati.
A koji je to punk. . . Blage veze nemam, meni je dobar :)
Daj,daj,daj :D :D :D

Evo dacu ti :P
 
Veoma star britanski bend sa dugom tradicijom,vise od 20 i kusur godina.Dolazili su pre par godina da sviraju(cini mi se) u SKC-u.Zanima me vase misljenje o njima,da li ih slusate,sta mislite o njihovim spotovima itd...

Kada smo vec kod spotova pogledajte ovaj za pesmu So What koji je obradila Metallica.Naravno po mom misljenju Anti Nowhwre league su neprevazidjeni...

So What


bolesno...:-D
 

Back
Top