Odnosi sa SAD samo privremeno poboljšani

Amerika ce:

  • svesti Srbiju na beogradski pasaluk

  • pomoci Srbiji da ojaca ekonomski

  • proterati Srbe sa kosova

  • ukinuti republiku srpsku

  • pokrenuti pitanje sandzaka

  • unistiti srpsku omladinu drogom koju dopremaju iz avganistana


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

daxt

Elita
Poruka
17.079
Uprkos najavama o novoj fazi američko-srpskih odnosa posle posete Džozefa Bajdena, SAD neće dugoročno biti zadovoljne sadašnjim stavom Srbije prema Kosovu i BiH, ocenio američki profesor Stiven Majer.
SAD, prema rečima američkog profesora, neće biti zadovoljne ni aspiracijama Srba u Bosni i Hercegovini, odnosno stavu Beograda prema Sarajevu i Banjaluci.

Američki profesor smatra da Srbija treba da nastavi sa odbranom svojih interesa tako što će voditi nezavisniju politiku, uz održavanje konstruktivnih odnosa sa SAD i EU, i jačanje saradnje, posebno ekonomske, sa Rusijom, Kinom, Japanom i drugim zemljama.

"Srbija bi trebalo da afirmiše svoje interese u pogledu, recimo, EU i NATO, i da sprovodi spoljnu politiku pre svega diktiranu nacionalnim interesima", rekao je Majer.
 
Uprkos najavama o novoj fazi američko-srpskih odnosa posle posete Džozefa Bajdena, SAD neće dugoročno biti zadovoljne sadašnjim stavom Srbije prema Kosovu i BiH, ocenio američki profesor Stiven Majer.
SAD, prema rečima američkog profesora, neće biti zadovoljne ni aspiracijama Srba u Bosni i Hercegovini, odnosno stavu Beograda prema Sarajevu i Banjaluci.

Američki profesor smatra da Srbija treba da nastavi sa odbranom svojih interesa tako što će voditi nezavisniju politiku, uz održavanje konstruktivnih odnosa sa SAD i EU, i jačanje saradnje, posebno ekonomske, sa Rusijom, Kinom, Japanom i drugim zemljama.

"Srbija bi trebalo da afirmiše svoje interese u pogledu, recimo, EU i NATO, i da sprovodi spoljnu politiku pre svega diktiranu nacionalnim interesima", rekao je Majer.

mislim da ce oni nastaviti sa unistavanjem i slabljenjem srbije,inace ,mom ujaku je pricao jedan kforovac da ameri dopremaju vojnim avionima drogu iz avganistana na kosovo,i onda daju siptarima da je diluju u srbiju,zato je droga tako jeftina,to je projekat CIA da unisti srpski narod
 
Nešto sam razmišljala kako bi to mogla da se uzme lova od svih silnih vojski ovoga sveta pa sam došla na ideju da bi Srbija mogla da bude neka vrsta free zone, dakle neka vrsta vojnog kongresnog turizma, free zona za sajmove vojne opreme itd.
Ako smo već tampon zona , zašto to i ne iskoristiti.

nije to lose ,samo da se ne desi kao u makedoniji gde nato vojnici siluju makedonke po skoplju,mislim kako bi nase jadne postene devojke izdrzale te crncuge....:roll:
 
nije to lose ,samo da se ne desi kao u makedoniji gde nato vojnici siluju makedonke po skoplju,mislim kako bi nase jadne postene devojke izdrzale te crncuge....:roll:

:hahaha::hahaha::hahaha:, zamisli Srbiju punu noćnih dama iz EU, čoveče love do krova.
Pa legalizovaćemo mi prostituciju, to nekako ide uz EU standard a i zašto da ne i to je pošten posao, naravno bez prisile ,makroa i sl. stvari.
 
Америка ће све ово урадити Србима.....svesti Srbiju na beogradski pasaluk - proterati Srbe sa kosova - ukinuti republiku srpsku - pokrenuti pitanje sandzaka - unistiti srpsku omladinu drogom koju dopremaju iz avganistana

1.Srbiju neće svesti na Beogradski pašaluk,to ti garantujem.Šumadija i Raška nikada neće moći da postanu nezavisne,a Vojvodina to neće uraditi do 2020.
2.Ne može da protera Srbe sa Kosova jer je to protivno Ahtisarijevom planu i to bi bio slobodan put da ih naš MIP optuži u Generalnoj Skupštini UN-a odmah na sledećoj sednici.
3.Hoće.
4.Hoće.
5.Neće,nemaju pametnija posla nego da nama šalju drogu,imaju boljih žrtava...Belorusija?
 
1.Srbiju neće svesti na Beogradski pašaluk,to ti garantujem.Šumadija i Raška nikada neće moći da postanu nezavisne,a Vojvodina to neće uraditi do 2020.
2.Ne može da protera Srbe sa Kosova jer je to protivno Ahtisarijevom planu i to bi bio slobodan put da ih naš MIP optuži u Generalnoj Skupštini UN-a odmah na sledećoj sednici.
3.Hoće.
4.Hoće.
5.Neće,nemaju pametnija posla nego da nama šalju drogu,imaju boljih žrtava...Belorusija?

sta ti znaci ovo za vojvodinu? :eek:
 

Back
Top