Olbrajtova može, a Bajden ne ?

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
http://www.spc.rs/sr/vanredno_saops...jerejskog_sabora_spc_sreda_20_maj_2009_godine
Поводом вести из Епархије рашко-призренске да њен епископ, Преосвештени Г. др Артемије, „не даје свој благослов" за посету потпредседника САД, г. Џозефа Бајдена, манастиру Високи Дечани, Свети Архијерејски Сабор Српске Православне Цркве саопштава јавности да поништава ову одлуку Епископа Артемија и изражава жаљење због ње. Она је у супротности са традиционалним хришћанским начелима гостољубља, дубоко укорењеним у српском народу, а посебно у нашим манастирима.

Епископ бачки др Иринеј,
портпарол Светог Архијерејског Сабора
Српске Православне Цркве
a pre samo 10 godina :think:


У току свог једнодневног боравка на Косову и Метохији госпођа Мадлен Олбрајт посетила је манастир Грачаницу где се сусрела са Његовим Преосвештенством епископом рашко-призренским Артемијем, господином Момчилом Трајковићем и њиховим сарадницима. Епископ рашко-призренски господин Артемије упознао је госпођу Олбрајт са тешком и драматичном ситуацијом која је задесила српски народ на Косову и Метохији.
aretemije.jpg

artemije2.jpg


mislim nije bitno dal mislimo da Bajden treba ili ne treba da posecuje Decane , tu se mogu sukobljavati misljenja , pa se moze naci opravdanje i za Artemijev i za stav ostatka Sinoda
nego pitanje je kako to da Artemiju smeta Bajden , a ne smeta mu Madlen Olbrajt, pa ovom prvom brani da posecuje srpske manstire u njegovoj eparhiji , a ovu drugu prima sa svim pocatima rasirenih ruku ?:think: i to neposredno po zavrsetku zlocinackog bombardovanja kada se jos plamen i leshevi od NATO orgijanja jos nisu ni ohladili posteno?
:think: i to ne samo da je primao u manastirima nego se satajao i druzio i sa njom i sa Klintonom te 99. i 2000. godine po raznoraznim seminarima od Budimpeste i Atine do SAD u organizaciji CIA ,NDI , Soros fondacije i ostalih patriotskih pravoslavnih organizacija .:think:
evo jos malo galerije Artemije&friends iz leta 99. u vreme dok je Srbija jos bila totalno razvaljena NATO bombama
artemijeclinton.gif
artemijeholbrooke.gif

nije toliko problem da neko menja misljenje , jeste licemerno ali se desava ,pogotovo sto se sve vec znalo i tada , , ali je skroz debilno da se sada vristi na domace politicare i Sinod zbog Bajdena ,cak i za ono sranje sa popom Lopatom sada optuzuju Bajdena ,a da im se kao idol predstavlja onaj koji se sa mnogo gorima od njih druzio i ljubio :thumbdown:
 
Poslednja izmena:
Па због народа. Онда није имао ко да осуди његов поступак јер су сви били погубљени а сада је народ устао против Бајдена па скочио и он да се покаже. Онда кад су падале бомбе је требало имати петљу па је најурити али тад је било лакше изигравати домаћина.
 
Iako mislim da je ovo gnusno ponasanja ipak Bajden je kreator politike a Babetina samo jedan od izvrsioca.

J. Biden nikad nije bio kreator bilo cega. U samoj Ameirici je poznat kao plagijator.

Democratic presidential candidate Joseph R. Biden Jr., a U.S. senator from Delaware, was driven from the nomination battle after delivering, without attribution, passages from a speech by British Labor party leader Neil Kinnock. A barrage of subsidiary revelations by the press also contributed to Biden's withdrawal: a serious plagiarism incident involving Biden during his law school years; the senator's boastful exaggerations of his academic record at a New Hampshire campaign event; and the discovery of other quotations in Biden's speeches pilfered from past Democratic politicians.

link
 
Па због народа. Онда није имао ко да осуди његов поступак јер су сви били погубљени а сада је народ устао против Бајдена па скочио и он да се покаже. Онда кад су падале бомбе је требало имати петљу па је најурити али тад је било лакше изигравати домаћина.

Zasto se popovi toliko mesaju u politiku.....

Neka se oni drze Svetog pisma...:rtfm:

Ko je be[e ovde mene pljuvao što sam uvek govorio da je SPC raspad koju vodi gomila lopova i licemera i da će se raspasti kad Pavle umre jer preko potrebna reforma nije odrađena?
 
Sta pricas bre, vladika Vasilije je izuzetan duhovnik, veliki zastitinik srpskog naroda u Bosni, on je duhovni stub Republike Srpske.

Nek' se onda i drži RS i ne pretenduje da i ovde pravi Skadar na Bojani...u kom luksuzu , svili i kadifi taj živi, dok mu pastva umire od gladi, da mu pozavidi i sama Elizabeta engleska...ma...neću da psujem, zabole me i daleko mu sa sve onim Grigom, lepa kuća...što dalje od moje...imamo mi i svoje popove koji nas pljačkaju, još nam samo fale i ovi izBosne:evil:

Nisu se dosta infiltrirali u sve pore ovog društva još i crkve da nam preuzmu...$%&/())
 

Back
Top