Ko sexa najbolje ribe?

The Cube

Obećava
Poruka
82
Ovih dana kako je otoplilo, po gradu se mogu videti opasno vreli primerci devojaka.. Nešto mi pade na um... Poznajem dosta ljudi iz raznih miljea- studente, radnike, biznismene, ali niko od njih nema takav zgodan primerak koje srećem samo u prolazu. Pitam se ko to sexa i šta takav tip obično u životu radi i zna kada je uspeo tako nešto da privede. Zapravo zanima me kako je biti sa jednom top cicom i da li je tačna pretpostavka koju imam da je taj pored ostalog veoma lovaran uglavnom..
primer1.jpg
primer2l.jpg

 
Koliko vidim u mom selu top cice su uglavnom same, same sede po baštama kafea i bleje okolo. One koje su nekog već savatale više ne moraju da budu top, na scenu stupaju nove, pa šta ulove, ulove... :)

Okačio sam priki pesmu i sad mi se non stop vrti refren "okreće se kolo sreće". :lol:

Neko sinoć napisa da ekstra cice uglavnom opslužuju isti tipovi, ti ševci ne mogu da postignu kolika im je navala, a ostali likovi 'lade muda, jer nemaju šanse kod njih... :D
 
па не буде ме на време,
а мене кад не пробудиш
ја спавам до изнемоглости
а касе наспавам
после ми се не спава
и то је један зачаран круг...:mrgreen:
 
Ovih dana kako je otoplilo, po gradu se mogu videti opasno vreli primerci devojaka..
Inače... one ne postoje :rumenko: nego tako izmile ispod kamenčine s vremena na vreme ko gliste i gušteri i onda se vrate preko zime tamo i sanjaju da ih osvaja neki superinteligentni baja sa nepoznatom količinom novca, veličinom kite i smirenim familijarnim odnosima.
 
Zapravo zanima me kako je biti sa jednom top cicom i da li je tačna pretpostavka koju imam da je taj pored ostalog veoma lovaran uglavnom..

Pa, smuvaj jednu top cicu pa vidi kako je biti sa njom. Stvarno smešno zvuči kad čuješ čoveka da izjavi tako nešto. Ne trebaju ti ni pare ni ništa, budi šmeker, budi gotivac, budi laskav, odaberi jednu gotivnu, provali kakva je, opusti se i budi kul, i nemoj da joj deliš komplimente, nego je malo podbadaj i kritikuj, ali bez preterivanja.
Pa i to su žene od krvi i mesa, još ako ima pola mozga, još lakše ti je da je smuvaš, a i ako ima više mozga a i ti si pametnica , onda ti je tek lako.
Tako da ne znam šta si se istripovao, umesto da nabaciš sebi dobru ribu ti postavljaš pitanje na forumu, kako je biti sa istom.
 
Ако изузмемо оне које траже добру прилику са новцем, одговор је они који најбоље изгледају. Зашто би риба која врхунски изгледа пожелела да буде са неким ко није исти такав. Подразумева се и да мора да има нешто у глави ...
 
u stvari obicno ih kre.se neki levi lik koji je imao mu.da da im pridje a ondak se i potrudi...al to ne traje dugo posto nesto dobro trazi jos bolje pa kad uvidi to..bla bla...mislim imam drugaricu koja je avion i nikad mi nece biti jasno zasto vam se stisnu jaj.ca da pridjete takvoj ribi...sta ono odgrisce vam glavu
 
Ако изузмемо оне које траже добру прилику са новцем, одговор је они који најбоље изгледају. Зашто би риба која врхунски изгледа пожелела да буде са неким ко није исти такав. Подразумева се и да мора да има нешто у глави ...


Naravno. Isto tako je sigurno da se nece zalepiti za nekog luzera.
 

Back
Top