omiljeni sajt...

bio davno travian, kad je pocheo da mi oduzima vreme od spavanja da bi pisao skripte za njega, obrisao sam sve :) ...
sad facebook, mail.yahoo.com, movies.yahoo.com -> www.demonoid.com :)))
i to je to ... mislim naravno nacionalni front i slichne ali da ne reklamiramo :)
 
yahoo mail, fb, zurkaforum, krstarica, joomlaserbia,....

ova tema vec postoji, ne znam zasto je ponovo otvarati, ali nema veze sto vise to bolje, a? jedino je razlika izmedju ove i te druge teme sto je jedna u mnozini, a druga u jednini. odnosno, u jednoj je tema omiljeni sajtovi, a ovde je tema omiljeni sajt. :)
 
Poslednja izmena:
... ova tema vec postoji, ne znam zasto je ponovo otvarati, ali nema veze sto vise to bolje, a? jedino je razlika izmedju ove i te druge teme sto je jedna u mnozini, a druga u jednini. odnosno, u jednoj je tema omiljeni sajtovi, a ovde je tema omiljeni sajt. :)
U pravu si, slična (da ne kažem ista) tema već postoji na tzv. "kompjuterskoj Svaštari" - pdf-u Zanimljivi sajtovi :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/137336&highlight=omiljeni+sajtovi pa ne znam što bi se ponavljali ovde opet. ;)
 
pa ovako

ebay,google,yahoo,live,youtube,flickr,twitter,squidoo,esnips,scrib, blogger,wordpress,delicious,myspace,facebook,alexa,jumptags,
stumbleupon,craigslist,aol

i tako jos par hiljada lokacija gde imam sto bot sto legalne profile i naloge

:D
 

Back
Top