Za zaplakati :'(

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trebalo bi da se pokazuje. Baš je potresno i tako istinito. Dobro bi bilo da ga pogledaju oni koji misle da je brza i nepažljiva vožnja kul i da su face ako tako rade. Oni komentari ljudi su istina. Kada neko juri i vozi nesigurno, jedina misao je da je jadan, nesiguran i glup (važi za oba pola). Seksi je biti siguran, pažljiv vozač. A i pametno je biti takav vozač.
 
Treba to pokazati tatinim sinovima sto voze nabudzene dzipove, da vide malo i drugu stranu divljanja po ulicama.

Не - њима треба дати да возе Стојадина или још горе 128 за казну једно 3 године, то ће тек да их боли (али да буде она каки-боја маслинасто зелена)!:mrgreen:
 
Pojednostavljeno :lol:
Jbte, gde ti zivis. Ovde ima nekih tako glupih primera u koje je morala cista bozanska sila da se ukljuci da bi po zakonima verovatnoce doslo do primera za gledaoce.
Da pojednostavljeno je. Isto kao kad bih ja sad seo i poceo da snimam niz filmova o tome kakve sve nemoguce stvari mogu da vam skrate zivot. Pocevsi od toga da postoje odredjene sanse i da vas meteor pogodi.

Ja ljudima u saobracaju objasnim neke stvari daleko efektnije. Tako kad se vozimo, pitam, jeste skontali koliko smo dosad videli proletanja na crveno? Mislim na ono tik-crveno, al nema veze... jeste skontali? Jeste... a znate koliko ima semafora koji pustaju zeleno drugom pravcu, odma po zatvaranju crvenog? Ne znate... ima ih mnogo.
E zato gledajte oko sebe u saobracaju.

Tako ja ljudima velim i obavezno se svi od toga ushtinu.
 
Zapravo je jako pateticno i usiljeno.
Upravo tako, valjda im je to i bio cilj.

Inače, link ka tom klipu se već decenijama vrti po temi Saobraćajne nesreće.

katanac800m-1.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top