Za koje ste sve stranke ili koalicije glasali u životu?

?????

  • SRS

  • DSS

  • DS

  • LDP

  • DOS

  • DEPOS

  • SPO

  • NS

  • SPS

  • LSV

  • G17+

  • Manjine

  • JUL

  • SKPJ

  • SSJ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
I ja kad se setim da nikad nisam bio clan SKJ...vec 20 godina me sramota, najozbiljnije...

Nije ti lako , znam .:sad2:
Ponavljaj svako jutro kad ustanesh: -Svakog dana u svakom pogledu , sve vishe lichim na drugove chlanove ( obavezno gledaj u sliku Staneta Dolanca pri tom ).
Posle toga gledaj se u ogledalo (lele, to ti facata) i ponavljaj : -Ja sam titin komunista
Garantovano prolazish kao i oni :super:
 
Glasao i za NIkolu Secerovskog imao je fantastican program i jos za SRS,SPS,DSS,JUL,KPJ.....:D:cool:

Nikola je imao fantastican program,steta sto nije izabran..evo,prosudite sami....:hahaha::rotf:

Nastup Nikole Šećerovskog u terminu za predstavljanje predsedničkih kandidata na TV Beograd 1990 godine:

Voditelj: A o čemu je, oprostite, ta dokumentacija, tih 100 kilograma, nekoliko puta ste pomenuli, na šta se odnosi?

Šećeroski: Evo na šta, gospodine, evo, da, sam... samo da vam kažem o tome... kako, kako to ide... kad nešto se pokrene, onda... pogledaj. Sada, pre dve godine, evo: ja sam.. zapisao ovde... pre dve godine su doneli rešenje, Čuk.. Čuk.. Skupština Opštine Čukarica su doneli rešenje da ja izrađujem ćetke i metle. Molim Vas lepo, ćetke i metle!

Voditelj: A Vi ste fasader i plastičar?

Šećeroski: Ja sam plastičar! Će... Veze nemam sa ćetke i metle! Veze! Znaš šta je... bla... blage veze!

Voditelj: To je neka greška očito.

Šećeroski: Ma kak'a greška! To je... pa.. otkud znam šta je, al' niko ne kažnjava!
 
Nije ti lako , znam .:sad2:
Ponavljaj svako jutro kad ustanesh: -Svakog dana u svakom pogledu , sve vishe lichim na drugove chlanove ( obavezno gledaj u sliku Staneta Dolanca pri tom ).
Posle toga gledaj se u ogledalo (lele, to ti facata) i ponavljaj : -Ja sam titin komunista
Garantovano prolazish kao i oni :super:

To su mi vec predlagali, ali nemam potrebe za tim dok je god Tadic predsednik Srbije, on je nas.
 
Ne mogu da se setim da li su bili neki izbori u SSJ i KPJ kad sam stekao pravo glasa ali ako jesu,sigurno sam glasao i za njihove kandidate i znam i da su ti ljudi kakvi god da su...ipak bili puno posteniji od vecine DOS politicara !Posle 1988 sam glasao za SPS do 199 i neke,a tad sam se nesto razocarao u Slobu (posle sam ukapirao da je ipak bio u pravu) pa sam glasao za DSS(valjda je to bilo 1993-4,nisam bas siguran u godinu),posle toga uglavnom za radikale(istina je da su krali i muvali najmanje od svih SRS i DSS) 2000-te mi je bilo jasno,kakvo zlo se sprema Srbiji i kakavi prevaranti(najblaza rec koje sam mogao da se setim,cast malobrojnim izuzecima) se spremaju da uz pomoc zapada preuzmu vlast u Srbiji pa sam ponovo glasao za Slobodana Milosevica,a posle toga uglavnom za SRS i nesto malo za DSS I NS...nisam clan nijedne stranke niti cu to biti! Znam sigurno da apsolutno nikada necu glasati za DS, G17, LDP, LSDV i SPO jer niko ne moze da me ubedi da bez obzira sta pricaju i obecavaju,rade na stetu drzavnih,nacionalnih i ekonomskih interesa Srbije (mada ne bih to podveo pod IZDAJU vec vise kao licnu korist i zeljom za vlascu po svaku cenu!Toliko od mene,bio sam malo opsirniji,ebiga iskustvo je u pitanju:hvala:
 
Poslednja izmena:

Back
Top