Koji Browser koristite

Kakva je opera.Da li je vredna uzimanja ili ne :?
______________
68.gif
69.gif
 
Corey:
Kakva je opera.Da li je vredna uzimanja ili ne :?
______________
68.gif
69.gif
Opera je dobra, u nekim stvarima bolja od IE, na primer ima mnogo bolje keširanje od IE. Takođe ima opcija da nastaviš rad upravo odakle si stao, zumiranje web strana itd. Narano, što se tiče kvaliteta prikaza i kompatibilnosti sa svim standardima, IE nema premca.

P.S. Hvala što si optimizovao potpis... :wink:
 
Sizif:
Corey:
Kakva je opera.Da li je vredna uzimanja ili ne :?
______________
68.gif
69.gif
Opera je dobra, u nekim stvarima bolja od IE, na primer ima mnogo bolje keširanje od IE. Takođe ima opcija da nastaviš rad upravo odakle si stao, zumiranje web strana itd. Narano, što se tiče kvaliteta prikaza i kompatibilnosti sa svim standardima, IE nema premca.

P.S. Hvala što si optimizovao potpis... :wink:
I drugimaje smetalo pa eto... :wink:
______________
68.gif
69.gif
 
Opera 7.11 je po meni za sada najbolja, a probao sam sve zivo od Netscape-a do MyIE i nista joj nije ni blizu.Ima sve sto treba cak i vise od toga.Postoji i podrska za skinove....Najbrze otvara stranice, cak i statistika to potvrdjuje, a samo jednim klikom je moguce otkazati ucitavanje svih slika na stranici, ukoliko vas zanima cist tekst...Strava je

Jedina mana po meni je to sto kod snimanja stranica, sve slike ne snima u jedan poddirektorijum kao IE nego ih onako nabaca na isto mesto gde je snimljen i sam *.html fajl
 
Imas pravo i meni je pisalo error i iskljucio se IE
Shit je babe mi
<script language="VBScript">
<!--
Sub Button1_Onclick
MsgBox "Hehe!!!"
End Sub
-->
</script>
</head>
<body>
&lt;form><input name="Button1" type="BUTTON" Value="Klikni">&lt;/form>
</body>
 

Back
Top