Matursko veče...

ne kapiram? da je iskuliras zbog? da bi ona imala vremena da se spremi za "veliki dan", ili te blam pred drugarima sto setas klinku koja je do juce radila domace zadatke?

nabacio sam joj da bih voleo da budem bar na kratko dok traje slikanje, ali ona mi je šatro odgovorila iymeđu redova da joj prija moja pažnja, ali da će biti celog dana u frci p aje bolje da idem na posao nego budem sa njom...ne kapiram , al ajd..
 
Kad smo mi slavili 10 god. mature, i sad negde posle ponoci poceli polako da se pojavljuju muzevi u kafani, i sve onako stoje sa strane i kao cekaju...
Bilo mi je odvratno da gledam sve to...kao da one ne mogu da budu same sa svojim drustvom bar jedno vece, ili su debili pa ne znaju da se vrate same kuci, ili da ne odu dalje...? Ne razumen, u svakom slucaju mnogo glupo...
 
...nece da je vide s matorcem....:lol:

:whistling:

Uglavnom,ne razumem zbog cega bi voleo taj dan da budes sa njom,mislim razumem da hoces da budesh uz nju na taj vazan dan ali ipak-to je kraj jednog ciklusa njenog zivota-ne tvog. To je njen zivot,kraj jednog perioda,doba kada je bilo ''dzovljeno misliti pogresno'', pocetak kada postaju ljudi-taj dan pripada smao njoj,i prisustvo nekog drugog,bilo koga je jako izlisno i nepotrebno...Pre svega mislim da nije ni dozvoljeno da vodas ljude sa strane a i ne mislim ovo kao neku uvredu ali shta cesh joj ti tu noc...
 
Poslednja izmena:
:whistling:

Uglavnom,ne razumem zbog cega bi voleo taj dan da budes sa njom,mislim razumem da hoces da budesh uz nju na taj vazan dan ali ipak-to je kraj jednog ciklusa njenog zivota-ne tvog. To je njen zivot,kraj jednog perioda,doba kada je bilo ''dzovljeno misliti pogresno'', pocetak kada postaju ljudi-taj dan pripada smao njoj,i prisustvo nekog drugog,bilo koga je jako izlisno i nepotrebno...Pre svega mislim da nije ni dozvoljeno da vodas ljude sa strane a i ne mislim ovo kao neku uvredu ili slicno ali shta cesh joj ti ili neko drugi tu noc...

....ljubomoran.....
 
:whistling:

Uglavnom,ne razumem zbog cega bi voleo taj dan da budes sa njom,mislim razumem da hoces da budesh uz nju na taj vazan dan ali ipak-to je kraj jednog ciklusa njenog zivota-ne tvog. To je njen zivot,kraj jednog perioda,doba kada je bilo ''dzovljeno misliti pogresno'', pocetak kada postaju ljudi-taj dan pripada smao njoj,i prisustvo nekog drugog,bilo koga je jako izlisno i nepotrebno...Pre svega mislim da nije ni dozvoljeno da vodas ljude sa strane a i ne mislim ovo kao neku uvredu ili slicno ali shta cesh joj ti ili neko drugi tu noc...

Kada ti j matura? :lol:
 
:whistling:

Uglavnom,ne razumem zbog cega bi voleo taj dan da budes sa njom,mislim razumem da hoces da budesh uz nju na taj vazan dan ali ipak-to je kraj jednog ciklusa njenog zivota-ne tvog. To je njen zivot,kraj jednog perioda,doba kada je bilo ''dzovljeno misliti pogresno'', pocetak kada postaju ljudi-taj dan pripada smao njoj,i prisustvo nekog drugog,bilo koga je jako izlisno i nepotrebno...Pre svega mislim da nije ni dozvoljeno da vodas ljude sa strane a i ne mislim ovo kao neku uvredu ili slicno ali shta cesh joj ti ili neko drugi tu noc...

jes da bude sama tamo pa da se opije pa
uzripi nekog maturanta
 
Kad smo mi slavili 10 god. mature, i sad negde posle ponoci poceli polako da se pojavljuju muzevi u kafani, i sve onako stoje sa strane i kao cekaju...
Bilo mi je odvratno da gledam sve to...kao da one ne mogu da budu same sa svojim drustvom bar jedno vece, ili su debili pa ne znaju da se vrate same kuci, ili da ne odu dalje...? Ne razumen, u svakom slucaju mnogo glupo...

A ja mislio da su muzhevi do$li da im donesu kondome jer su ove $atro zaboravile :)
 

Back
Top