Veterinar

Heh, ovo je bilo veselo, decko koji se javio rekao je da se panklav davao u praistoriji, i da su mi rekli da to kupim,samo da bi me skinuli sa ku*ca......malo je previse, za moj ukus ovo, kaze da ce on unistiti digestivni trakt,bla bla bla, koliko sam ja skontao pricu, panklav su mi rekli da pije zbog upale grla, a ne zbog bolova u zadnjim nogama, ***, profesor mi je naglasio da ce se bol mozda vratiti, a mozda i ne,a mozda ce se bol prosiriti na obe noge...
 
Heh, ovo je bilo veselo, decko koji se javio rekao je da se panklav davao u praistoriji, i da su mi rekli da to kupim,samo da bi me skinuli sa ku*ca......malo je previse, za moj ukus ovo, kaze da ce on unistiti digestivni trakt,bla bla bla, koliko sam ja skontao pricu, panklav su mi rekli da pije zbog upale grla, a ne zbog bolova u zadnjim nogama, ***, profesor mi je naglasio da ce se bol mozda vratiti, a mozda i ne,a mozda ce se bol prosiriti na obe noge...

A zasto ti je trebao taj non stop vet? Iz ovoga sto si napisao lici da ti je zivotinja na terapiji i da imas veterinara, tj. tog profesora sa veterine.
 
@Marsupilami tacno tako, profa mi je dao svoj mob, ali mi je bilo malo neprijatno da ga zovem u pola noci, pretpostavljam da ga je dao jer se poznaje sa Obradom Dj. pitao me odakle mi gvozdeno sivi ovcar, ja mu rekao da sam ga uzeo preko Obrada Dj.
Inace kucov je danas ok, ja cu kasnije zvati profesora, da ga pitam sta dalje, kako mi se cini, mozda je ipak bolje da prima inekcije, mogu da odvedem pseto pred samo zatvaranje ambulante, izgleda da je povracanje bilo kontraindikacija

Inace, onaj batica, od sinoc, ispljuvao je veterinarski fakultet sa svih strana, rekao je bolje da odem u neku drugu kliniku da lecim pseto, nego na fakultet...mnogo pogrdnih reci za vaks je rekao, da li neko ima kritike na rad veterinarskog vakulteta, ja sam tamo bio par puta, i imao sam osecaj da su me bolje primili nego u bolnici za ljude......;-)
 
Poslednja izmena:
Moje iskustvo je da je na vet.fak. odlično. Doduše 2 puta sam bila za sve ove godine (hvala bogu) i uvek su bili divni i prema psima i prema vlasnicima. Sada će mo ići opet Meš na kontrolu a Maza zbog dojke.
 
mene su odusevili, kada sam zbog druga isao na faks, on je nabavio povredjenog sokola, koji je inace ugrozena vrsta, i zabranjeno je drzanje u zatocenistvu, trazili su jedno sat vremena telefon nekog sokolara, da bi on objasnio o pravnoj proceduri na koji nacin se postaje sokolar, bla bla bla, sigurno su preko 30ak puta zvali razne telefone, mislim bre kad coveku treba lek u bolnici, nece doktori da se toliko pomuce ;-)
 
Zovi profesora, drzi se njega i radi kako ti kaze. Najgore je mesati misljenja. Ako ti je dao tel zbog Obrada nema veze, vazno je da ti ga je dao i da mozes da ga zoves. Sto se Veterinarskog fakulteta tice, ne znam, tamo ima savrsenih veterinara, a desi se i da se naleti na budalu. Necu da pitam kako se zove taj profesor, nije ni vazno, meni eto znaci sto si pomenuo Obrada. Znam da covek dobro radi svoj posao i da voli NO.
 
Ајд да се држимо теме, да не распредамо о томе ко је добар ветеринар ко је лош, ок? Ако неко зна неки телефон, нек напише и то је то.
 
Ja sam vec na jednoj od tema rekao kako se zove profesor, cisto ako neko zna nesto lose, da bi mi rekao.....ja sam naravno potrazio na netu, i koliko sam skontao covek je strucnjak za konje....;-)
 
@Mili, upravu si, ajd pobrisi sav offtopic, a ako mislis da treba zalepi za vrh, cisto ako nekome bude trazio telefone, ja sam pokusao preko cica google da nadjem ambulante koje rade non-stop i nisam uspeo ;-(
 
Нема потребе да буде лепљива, и овако ће бити реорганизација тако да ће сваком бити доступно и прегледно.
 
Kakva je to hitna pomoc za zivotinje?

Pa vidiš da pljuju po faksu. Ne znam, ja sam sa ovima sa faksa dok sam volontirala u Orki uglavnom imala uglavnom pozitivna iskustva tako da mi svaka pljuvačina deluje kao lečenje neke vrste kompleksa.

Zeenmc, pas ti je dobio terapiju protiv upale grla jer od krajnika često silazi na zglobove, to i Dog može da ti potvrdi.

Sad, izvinite na off-u.
 
Koliko ja znam, vecina veterinara radi ne non-stop ali hitne intervencije bilo kada, pa napishu svoj mobilni. Verujem da ako imate svog veterinara kod koga idete redovno, ne bi trebalo da bude problema oko toga...
 
Koliko ja znam, vecina veterinara radi ne non-stop ali hitne intervencije bilo kada, pa napishu svoj mobilni. Verujem da ako imate svog veterinara kod koga idete redovno, ne bi trebalo da bude problema oko toga...

:dash: Kamo lepe sreće! Dešava se da mog muža uveče u 21:30 zovu hitno na osemenjavanje, da dođe do 22h, prebaciće im krava! Pa kad ste videli?-Mi jutros! :kletva:
 
Ja sam imala samo jednom hitan sluchaj, kad se mojoj slomio nokat, pa sam zvala choveka koji nije nas redovan veterinar, i on je doshao za 15 min u ordinaciju. Jedino shto sam platila malo vishe...
I u nedelju uveche sam zvala nasheg redovnog veterinara zbog pojave mastitisa, i bio je i vishe nego voljan da pomogne, a on je inache veliki mrzovoljac...
 
Dezurni veterinar..ovi ljudi rade 24h dolaze na kucnu adresu i daju savete preko fona..meni su pomogli oko jednog kucova pre par godina..pa ako nekome treba

064/ 241 668
 
Da li mozete da mi preporucite nekog dobrog veta blizu centra? Zivim na Banjici a nemam kola tako da nesto dalje nije opcija. U principu bi mi odgovarali Banjica, Vozovac, oko centra i sl. Imam stene koje treba da se vakcinise i da se posavetujem nesto. Novak mi je preskup, sa Nomo vetom nisam zadovoljan a u Rotu su higijenski uslovi katastrofalni. Pa ako moze neka preporuka.
 
Pa faks! Odmah ti je tu, na autokomandi, imaš masu dobrih veterinara... Naročito bih izdvojila prof. Nikolu Popovića sa interne i Dragana Bacića, asistenta sa zaraza, za njih dvojicu mogu da tvrdim odgovorno da stvarno i znaju svoj posao i vole životinje i umeju i sa njima i sa vlasnicima...
 

Back
Top