a), b), c), ili d)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Micika_Mica

Aktivan član
Poruka
1.600
evo mene sa novom temom..... ovde cu vam postaviti nekoliko pitanja a vicete morati da da date tacan odgovor(a) ili b)... za pocetak...

1.Na jabuci imamo 3 grane, na svakoj grani po tri male grancice, na svakoj grancici po tri ploda, u svakom plodu po tri semena... koliko ima krusaka na srvetu?
a) nijedna
b)27....
c)81
d)33

2.koliko majka troje dece ima rodjendana?
a)cetri
b)jedan
c)tri
d)pet

3.petao je sneo jaje na BOSANSKO--HRVATSKO-SRPSKOJ granici. cije ce biti jaje da nedodje do rata?
a)nicije
b)srpsko
c)hrvatsko
d)bosansko

Odgovorie na ova pitanja, postavicu kasnije jos:lol:
 
evo mene sa novom temom..... ovde cu vam postaviti nekoliko pitanja a vicete morati da da date tacan odgovor(a) ili b)... za pocetak...

1.Na jabuci imamo 3 grane, na svakoj grani po tri male grancice, na svakoj grancici po tri ploda, u svakom plodu po tri semena... koliko ima krusaka na srvetu?
a) nijedna
b)27....
c)81
d)33

2.koliko majka troje dece ima rodjendana?
a)cetri
b)jedan
c)tri
d)pet

3.petao je sneo jaje na BOSANSKO--HRVATSKO-SRPSKOJ granici. cije ce biti jaje da nedodje do rata?
a)nicije
b)srpsko
c)hrvatsko
d)bosansko

Odgovorie na ova pitanja, postavicu kasnije jos:lol:

:hahaha::hahaha:

ajoj dona pusti decu nek se igraju!
 
evo mene sa novom temom..... ovde cu vam postaviti nekoliko pitanja a vicete morati da da date tacan odgovor(a) ili b)... za pocetak...

1.Na jabuci imamo 3 grane, na svakoj grani po tri male grancice, na svakoj grancici po tri ploda, u svakom plodu po tri semena... koliko ima krusaka na srvetu?
a) nijedna
b)27....
c)81
d)33

2.koliko majka troje dece ima rodjendana?
a)cetri
b)jedan
c)tri
d)pet

3.petao je sneo jaje na BOSANSKO--HRVATSKO-SRPSKOJ granici. cije ce biti jaje da nedodje do rata?
a)nicije
b)srpsko
c)hrvatsko
d)bosansko

Odgovorie na ova pitanja, postavicu kasnije jos:lol:

Nisi zabavna,ali uopste...Neka deca u tvome dobu (sa 13 godina) razmisljaju o braku,da imaju decu,a ti ovako :eek: Odrasti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top