Dubrovnik-medijske laži

od srusenih zgrada u starom gradu istice se pravoslavna crkva, samo sto su nju ostetili ustase a dokrajcio `slucajni` pozar

drugih srusenih znacajnih zgrada i nema, i pored onog isceniranog snimka preko mora i zidina sa velimi crnim dimom
 
Da. Ne priznaje BN televizija!
Ali postoje ljudi pošteni koji su napadali Dubrovnik jer su morali i koji su ispričali što je i kako bilo.

Ova tema je otvorena samo radi širenja mržnje, jer se teme o Vukovaru i Dubrovniku ne otvaraju zbog drugih razloga.

Pa ako je istina da je Dubrovnik bio srusen, mora da su Hrvati u rekordnom roku, da niko ne primeti, sazidali jedan - jos stariji?

Kad pomenu Vukovar, objasni ti meni kako se zvala vona operacija kojom je on ponovo vracen Hrvatskoj?
 
od srusenih zgrada u starom gradu istice se pravoslavna crkva, samo sto su nju ostetili ustase a dokrajcio `slucajni` pozar

drugih srusenih znacajnih zgrada i nema, i pored onog isceniranog snimka preko mora i zidina sa velimi crnim dimom

Ti si nešto opako pobrkao.
Pravoslavna crkva eno i sad stoji na Stradunu NEOŠTEĆENA!
A ovaj drugi dio je tako velika glupost, da ne zaslužuje komentar.

Pogledaj srpske snimke:
 
***, ljubo, ti si neki ustaški portparol (glasnogovornik)? Koji je tebi ku*ac da ovoliko ljudi praviš budalama. Je6ote, vi ustaše ste najveća gowna, i žao mi je da ono malo ljudi među vama mora da trpi ta sranja od vas ustaških gownara. Ali nema veze, najebaćete anyway...
 
Pa ako je istina da je Dubrovnik bio srusen, mora da su Hrvati u rekordnom roku, da niko ne primeti, sazidali jedan - jos stariji?

Kad pomenu Vukovar, objasni ti meni kako se zvala vona operacija kojom je on ponovo vracen Hrvatskoj?

Ko je rekao da je bio srušen? Nije ga srušio Napoleon, a ne da će ga pichkice zvane JNA srušiti.
Ali je bio oštećen, a pod zaštitom UNESCO-a!!!!
Vukovar je vraćen na ašu sreću mirnom reintegracijom, inače bi sad imali granični prelaz Gazela kod Beograda! :hahaha:
 
od srusenih zgrada u starom gradu istice se pravoslavna crkva, samo sto su nju ostetili ustase a dokrajcio `slucajni` pozar

drugih srusenih znacajnih zgrada i nema, i pored onog isceniranog snimka preko mora i zidina sa velimi crnim dimom

Kako te bre nije sramota da ovako nesto kazes!!!

da bio sam, pre par godina...

Onda si mogao da vidis i onu mapu grada sa naznacenim ostecenim mjestima tokom nase agresije... Cemu onda ova tema???
 
U prvom trenutku mi je malo bilo krivo zbog ove table ali kasnije vec i nije!!! Nek' cio svijet koji dodje u Dubrovnik vidi kakvi smo junaci bili...
 

Prilozi

  • More - Montenegro - Croatia 118.jpg
    More - Montenegro - Croatia 118.jpg
    44,8 KB · Pregleda: 29

Slične teme


Back
Top