Zene i torbanje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili da kod nas ima lepih zena, ali imaju slabu seksualnu energiju?

Mene ne privlace zene koje imaju slabu seksualnu energiju, jer me ne mogu napaliti zato sto je moja energija ogromna.

Zasto zene koje su lepe a slabe energije misle da su vrednije od onih manje lepih ali powerfullnih?

A najjbolje je kad nadjes lepu i powerfull-nu.:heart:
 
lepe žene uglavnom misle da samačinjenica da su lepe daje im sve na tacni i svi oko njih treba da igraju, pa se na drugim poljima i ne trude preterano...

manje lepe žene igraju na druge adute, pa i na neku sex. enegriju...


a često i prosto stvar ličnosti i prirode, nevezano sa (ne)lepotom...
 
lepe žene uglavnom misle da samačinjenica da su lepe daje im sve na tacni i svi oko njih treba da igraju, pa se na drugim poljima i ne trude preterano...

manje lepe žene igraju na druge adute, pa i na neku sex. enegriju...


a često i prosto stvar ličnosti i prirode, nevezano sa (ne)lepotom...

Ja bih pre rekla da je to to nego bilo šta drugo...
 
Da li ste primetili da kod nas ima lepih zena, ali imaju slabu seksualnu energiju?

Mene ne privlace zene koje imaju slabu seksualnu energiju, jer me ne mogu napaliti zato sto je moja energija ogromna.

Zasto zene koje su lepe a slabe energije misle da su vrednije od onih manje lepih ali powerfullnih?

A najjbolje je kad nadjes lepu i powerfull-nu.:heart:

Jeste,brkate,debele zene su powerfulnije u krevetu od princeza...govorim iz iskustva...
 
Princeze poziraju umesto da se sexuju...A brkate debeljuce kad te dovate pa kad zazare brcima....a po defaultu znaju da prave i sarme i kolache i razne djakonije...ruzna zena=savrsena zena!!Pozdravljam sve skrndelje i duuuuboko im se klanjam!!
 
Da li ste primetili da kod nas ima lepih zena, ali imaju slabu seksualnu energiju?

Mene ne privlace zene koje imaju slabu seksualnu energiju, jer me ne mogu napaliti zato sto je moja energija ogromna.

Zasto zene koje su lepe a slabe energije misle da su vrednije od onih manje lepih ali powerfullnih?

A najjbolje je kad nadjes lepu i powerfull-nu.:heart:

pa moguće zbog toga što su žene koje su kako kažeš lepe više energije troše na svoju lepotu i ulažući u istu tako da posle nemaju da kažem snage za veću sexualnu energiju :mrgreen:,dok one koje to nisu obrnuto :lol:
 

Back
Top