dilema

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
elem ovako...ne znam dal je bilo slične teme pa da upitam...pošto mnogi od nas puno provode vremena na ovom forumu,da li imate neke rituale kad je forum u pitanju?
u smislu,šta prvo pogledate kad se ulogujete?
da li pp ako vam je neko poslao,da li gledate ima li novih reputacija i tome slično?

da li isključivo konverzirate sa ljudima javno po temama il volite i pp-ove da šaljete?
i odgovarate li svakom ko vam piše na profil il pošalje pp iako možda s tim nekim ne komunicirate "javno":D?

p.s. mislim da mi je ovo prva tema na ovom pdf-u...imajte razumevanja za mene:lol::lol::lol:
 
Palo mi na pamet da treba biti opcija ignore i da te osobe ne mogu nista videti o nama..a imao sam pre..prvo zene..pa muskarci pa nesto izmedju i na kraju ljis koji me dotuce:lol:sad mi svejedno..ne volim chat samo sto kraci odgovor na temu
 
meni pp i ne stizu...................a i kad stignu ponekad onako incidentno, moram prvo njih da pogledam jer me uplasi to obavestenje Stigla vam je nova privatna poruka ............u profilu ne pisem cesto ..tamo mi samo rodjendan cestitaju :lol: i N godinu ......a kad se ulogujem necete verovati prvo idem na filozofiji mada ne postujem tamo ..pa na zene i toliko
 
Meni se to stalno menja (kao i sve u životu). :D
Registrovala sam se zbog putovanja, da bih otvorila jednu temu i onda par godina jedva sam posećivala forum, a skoro uopšte nisam pisala. I otvarala sam samo Putovanja i Svet.
Onda sam počela da čitam D&P, pa polako i da pišem tamo. Dalje od toga nisam išla jer sam redom iščitavala zanimljive teme pa nisam stizala da mrdnem.
Onda je došla zima pa sam više vremena provodila na forumu i otkrila Žene. :D
U međuvremenu sam upala u dobru "private" ekipu pa prvo tamo sve iščitam, odgovorim i uglavnom nemam vremena za dalje.
Pp retko šaljem i još ređe dobijam. Češće pišem u profil, ali i to samo kad me lupi inspiracija. Uglavnom kad mi neko nedostaje.
A baš sam pre neko veče konstatovala da sam ja od onih forumaša koji ne mrdaju iz svog matičnog PDF-a i ne poznaju ostale teme i forumaše.
Ja sam na svome na Životu (Žene i D&P, ređe LJ&S i Muškarci), pomalo na Putovanjima i Svetu (Afrika i Azija) i to je to. Ponekad odem na astrologiju. Jednom sam otvorila temu na Politici, a mrzim politiku (otprilike je o tome i bila tema).
 
Na forumu sam uglavnom dok pijem kafe, jutarnju i popodnevnu. Ako taj dan imam posla na racunaru onda navracam cesce ali ostajem mnogo krace. Prvo procitam poruke ako imam, pa reputacije a zatim idem na Politiku, Dom i porodica pa Zene. Ako ne nadjem nista sto mi zaokupi paznju idem na Posao i novac i Religiju. Retko idem negde drugo.
Uglavnom citam postove, cesto i pisem, PP razmenjujem samo sa clanovima s kojima se malo vise poznajem ali odgovorim skoro na svaku PP jer su uglavnom pristojne. Ne secam se da sam imala nekih neprijatnosti.
Svidja mi se ovaj forum mada se ponekad desi da me ni jedna tema danima ne privuce, ali to je verovatno vise do mog raspolozenja nego do nedostatka motivacije ucesnika.
Lep nacin da mi prodje vreme.
 
elem ovako...ne znam dal je bilo slične teme pa da upitam...pošto mnogi od nas puno provode vremena na ovom forumu,da li imate neke rituale kad je forum u pitanju?
u smislu,šta prvo pogledate kad se ulogujete?
da li pp ako vam je neko poslao,da li gledate ima li novih reputacija i tome slično?

da li isključivo konverzirate sa ljudima javno po temama il volite i pp-ove da šaljete?
i odgovarate li svakom ko vam piše na profil il pošalje pp iako možda s tim nekim ne komunicirate "javno":D?

p.s. mislim da mi je ovo prva tema na ovom pdf-u...imajte razumevanja za mene:lol::lol::lol:


Prvo zraknem ka desnom gornjem uglu, kako bih videla ima li nekih poruka. Onda vidim da li je neko odgovarao na teme na kojima sam ja pisala, pa pogedam da li sam dobila neki poenčić i od koga. Pa ako ima pp-ova odgovorim na to i kada mi se smuči ili moram da brišem, zatvorim sve.
Šaram po podforumima. Nemam omiljeni. LjiS me najčešće iznervira, pošto tamo borave neki ljudi koji su neverovatno nazanimljivi, ima puno dece koja misle, naravno, da sve znaju. Ja sam tim pubertetskim stvarima baš i nemam nerava, pa ...
Volim Dom i porodicu, volim Žene, volim Pozorište i Književnost, volim Ekstremne sportove, volim Politiku, ponekad Istoriju, Beograd. Eto.
 
Одем на кориснички профил, видим нове поруке на темама на којима сам писала.. Онда одговорим на пп ако га има, или на поруке у профилу. Више волим пп, некако ми је тамо искреније писање.
Не гледам профиле људима, тако да увек касно сазнам за рођендане људима који су ми драги. :sad2:
Иначе, гледам само теме на Женама, ДиП, и понекад ЉиС и Мушкарце. Али све ређе.
Раније сам волела Историју, али више немам разлог да читам теме тамо...
 
Najpre otvorim Zene,pa Dom i porodicu..malo vise citam nego sto pisem..citam i Putovanja,ponekad nesto napisem.Odlazim i na Lj&S ali ne cesto i na Muskarce ali recimo jednom u tri logovanja...
Posecujem i Televiziju..onako ovlas..
Na pp odgovaram,a pisem ih samo kad je nesto znacajno,korisnicki profil pogledam i radujem se svakoj boni..
A dilema...uglavnom nemam dileme:)
 
pogledam pp i profil i odgovorim ako imam sta,onda korisnicki profil pregledam na kojim temama se pisalo,ali otvaram samo one interesantne iako sam prijavljena na nekimm matorim vec sto godina.
onda.onda pogleam prijave da li ima nsto da se prebaci/obradi.pogledam sta ima na moderatorima,prekrsaje...usput ostavim neki post....pogledam politiku,ljis,zene,muskarce...ranije bih pogledala putovanja,umetnost i jos koje pdf,al slabo me sad tamo nesto zanima,nisu puno poseceni.
 
bj hrabra si kad si se usudila da otvoris temu kod nas u klanu :mrgreen:
meni niko ne pise pp,a i kad mi pise ja uglavnom zaboravim da odgovorim
ili je to mirka sizika koja mi pise uvek jedan isti pp "aj na msn" :lol:
(i ja njoj isti)
prvo dodjem na zene,onda dip,pa ljis
nekad sam isla na muskarce,ali od postavljanja aktuelnog moda uglavnom retko svratim,i nikad ne odgovaram
kad mi se gleda neki film idem na film,nekad bas iz dosade idem na beograd jer tamo cesto svatsa ima da se nadje :lol:
i fotografiju na kojoj sam pre ovih zahebancija kao poboljsavanje,komplikovanje bila redovna
e da,pogledam i reputacije izmedju
 
e stvarno su uništili fotografiju
elem
ja ustanem
škljocnem komp
škljocnem ketler (uvek uveče napunim vodom)
odem da piškim i da se umijem
ako me ne mrzi presvučem se
stigne mi voda, napravim kafu
upalim forum, i to tako što otkucam fo, pa mi dole izlista i onda nasumično izaberem, to bude ljis, žene ili početna. ako mi je stigao pp naravno prvo njega pogledam, ali ne odgovorim odmah uvek.
i tako
kad se smorim od ljisa i žena odem i na dip, a jednom mesečno i na muškarce
a volela sam i kulinarstvo strahovito, ali nekako otkako je počelo ono sa tortama sam napustila. sad ne znam ni kako je, možda je opet kul.
 
samo da dodam, sedim dok mi traje kafa
i ne znam šta mi je gore, kad napravim malu kafu a ima svašta zanimljivo ili kad ko danas napravim džinovsku a nigde nikog
 

Back
Top