SPC: Zatvoriti centar Crna Reka

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
23. maj 2009. | 01:01 -> 20:55 | Izvor: B92, FoNet, Tanjug Beograd -- Sinod SPC pozvao je vladiku Artemija da odmah raspusti nelegalni stacionar u okrviru manastira Crna Reka gde se primenjuje burtano nasilje prema štićenicima.


Sinod je saopštio je da je sa zaprepašćenjem i žaljenjem primio vest o brutalnom nasilju koje se, u okrilju manastira Crna Reka primenjuje prema obolelima od bolesti zavisnosti.

Prikazani snimci i javno priznanje raško-prizrenskog klirika nesumnjivi su dokaz nasilja, potpuno stranog jevanđelskom duhu i misiji Crkve i apsolutno neprihvatljivog” navodi se u saopštenju.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=05&dd=23&nav_category=12&nav_id=362080

Dobra odluka Sinoda SPC:ok:
 
BRAVO ZA SPC !!
thumb001decanibajden2.jpg

:super:
 
Nisi odgovorio šta ti smeta.
Otkud odjednom tvoja briga o tome da li ima ista ili slična tema?
Zaključak: ne odgovara ti ovo što si pročitao, znam te nojkiću:bye:

Ма боли ме бре уво за било шта ... Што се наркомана тиче имам став ... Што се СПЦ тиче имам став ... А и што се тебе тиче имам став ... Тако да Тротеру ... знаш шта ти ваља чинити
 
Ма боли ме бре уво за било шта ... Што се наркомана тиче имам став ... Што се СПЦ тиче имам став ... А и што се тебе тиче имам став ... Тако да Тротеру ... знаш шта ти ваља чинити

Naravno da imaš stav, kao i ja.
Tako da.... i ti znaš šta ti valja činiti:mrgreen:
 
23. maj 2009. | 01:01 -> 20:55 | Izvor: B92, FoNet, Tanjug Beograd -- Sinod SPC pozvao je vladiku Artemija da odmah raspusti nelegalni stacionar u okrviru manastira Crna Reka gde se primenjuje burtano nasilje prema štićenicima.


Sinod je saopštio je da je sa zaprepašćenjem i žaljenjem primio vest o brutalnom nasilju koje se, u okrilju manastira Crna Reka primenjuje prema obolelima od bolesti zavisnosti.

Prikazani snimci i javno priznanje raško-prizrenskog klirika nesumnjivi su dokaz nasilja, potpuno stranog jevanđelskom duhu i misiji Crkve i apsolutno neprihvatljivog” navodi se u saopštenju.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=05&dd=23&nav_category=12&nav_id=362080

Dobra odluka Sinoda SPC:ok:

Демонократама је супер да Србија има што више дроге и наркомана.
 
evo da jop jednom potvrdim da sam ja herojski branio stav da je to u Crnoj Reci bilo sociopatskio iživljavanmje i da veze nema sa pravoslavljem. Nazivali su me, u ime srpstvai odbrane SPC ustašom, narko dilerom i ko zna kako još. Niko od moderatora naravno nije reagovao. Kada je SPC izašla s azvaničnim stavom, a on je praktično identičan mom stavu koji sam iznosio, niko od onih koji su se zaklanjali iza SPC nije se u duhu pravoslavlja pokajao. Šta više krenuli su da pljuju po SPC i po Vladikama. Jednostavno rečeno to što ovde neki rade to je sramotna i izdajnička delatnost protiv Srbije i Srpske Pravoslavne Crkve.
 
Atak koji je olicen ovakvim nedostatkom sabornistva i komunikacije unutar crkve, napadima episkopa na druge episkope u javnosti, pravljenjem farse oko saziva Sinoda i izbora patrijarha... uzas. Ovo sa narkomanima je sustinski nebitno osim kao jos jedan pokazatelj koliko je malo sloge u SPC.

Crkva se smisljeno razbija. I hebem ja mater po sto puta onome ko stoji iza toga.
 
Atak koji je olicen ovakvim nedostatkom sabornistva i komunikacije unutar crkve, napadima episkopa na druge episkope u javnosti, pravljenjem farse oko saziva Sinoda i izbora patrijarha... uzas. Ovo sa narkomanima je sustinski nebitno osim kao jos jedan pokazatelj koliko je malo sloge u SPC.

Crkva se smisljeno razbija. I hebem ja mater po sto puta onome ko stoji iza toga.

У спц су углавном дрпалисти, смрадови којима је српство на последњем месту.
 
Atak koji je olicen ovakvim nedostatkom sabornistva i komunikacije unutar crkve, napadima episkopa na druge episkope u javnosti, pravljenjem farse oko saziva Sinoda i izbora patrijarha... uzas. Ovo sa narkomanima je sustinski nebitno osim kao jos jedan pokazatelj koliko je malo sloge u SPC.

Crkva se smisljeno razbija. I hebem ja mater po sto puta onome ko stoji iza toga.

Kakve to veze ima sa tim što nisu hteli da stanu iza jednog sociopate koji blasfemiše pravoslavlje i uz to i finansijski diskutabilno posluje? Znači nekima ovde je SPC dobra samo dok mogu da svoje ideje zaklone iza nje, a kad nemogu onda vidimo da se ovde naveliko po crkvi pljuje? I onda se ovde neki usude da se nazovu Srbima?
 

Back
Top