Mitomanija i grandomanija

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Dobar deo frustrscija i psihoza u Srbiji dolazi odatle sto mi mislimo da smo mi nesto jako bitno i znacajno u ovom svetu....

Da je zivot poceo od Kosova i da ceo svet MORA da nas razume u nasim mitovima i fobijama.

Ljudi u Srbiji, a pogotovo oni koji nikad nisu isli preko granice, ne mogu da shvate koliko je Srbija ustvari bezznacajna za veliki svet.

Pa Srbija je toliko mala da preko 95% od svih ljudi na svim kontinentima ne zna gde je ili nije ni culo za nju...

Od onih sto su culi, misle da je negde u Rusiji ili Bog-zna-gde....

Pa na svetu ima stotinak GRADOVA koji imaju vise stanovnika nego cele Srbija!

JEDNO po cemu su u svetu Srbi (pozitivno) poznati su - teniseri...
 
Mitomanija znam šta je - to je privrženost mitu - dajem mito, primam mito... mito je postao institucija... :hahaha:

Ali grandomanija, to ne znam šta je - jel to ona opsednutost i opšta pomama za Opštenarodnim Grand veseljem na PUNK televiziji? :mrgreen:
 
Pa šta onda lupetaš.Neka tebi otmu stan i kuću,usele nekoliko šiptara i rešen problem.Tako bismo uništili i mitomaniju i grandomaniju.

Ma o tome se radi...

NE MOZE sut sa rogatim.

Uzeli su jer su VELIKI i JAKI.

A Srbija je mala i slaba.

I tu nema koprcanja.

Sto se vise koprcas - sve vise se zaplices.

I vise patis.

Treba SHVATITI koliko si jak i znacajan.
 
Dobar deo frustrscija i psihoza u Srbiji dolazi odatle sto mi mislimo da smo mi nesto jako bitno i znacajno u ovom svetu....

Da je zivot poceo od Kosova i da ceo svet MORA da nas razume u nasim mitovima i fobijama.

Ljudi u Srbiji, a pogotovo oni koji nikad nisu isli preko granice, ne mogu da shvate koliko je Srbija ustvari bezznacajna za veliki svet.

Pa Srbija je toliko mala da preko 95% od svih ljudi na svim kontinentima ne zna gde je ili nije ni culo za nju...

Od onih sto su culi, misle da je negde u Rusiji ili Bog-zna-gde....

Pa na svetu ima stotinak GRADOVA koji imaju vise stanovnika nego cele Srbija!

JEDNO po cemu su u svetu Srbi (pozitivno) poznati su - teniseri...

Ne samo ATP, ima jos jedna lista gde smo medju prvima, ona od FBI...
 
Заиста би Администрација требала да размисли о предлогу да се новим форумашима (са мање од 100-200 постова) забрани отварање нових тема ...

:eek::eek::eek:
 
Заиста би Администрација требала да размисли о предлогу да се новим форумашима (са мање од 100-200 постова) забрани отварање нових тема ...

:eek::eek::eek:
Ma pusti,neki jeftini mali provokator...samougrožena manjina.:hahaha:Čeka da dobije neku podršku i možda kintu za ove baljezgarije.
 
znacajan si onoliko koliko sebe napravis znacajnim:think:

iako vecina obicnog sveta u sveta ne zna za srbiju niti gde se nalazi jer vecina obicnog sveta u svetu ima svoje probleme..ali vlade politicari i ostali znaju odlicno..
napravili smo prilicnu zbrku na svetskoj sceni poslednjih 20 godina..i jos uvek ne znaju sta ce s nama:lol:
 
Ma o tome se radi...

NE MOZE sut sa rogatim.

Uzeli su jer su VELIKI i JAKI.

A Srbija je mala i slaba.

I tu nema koprcanja.

Sto se vise koprcas - sve vise se zaplices.

I vise patis.

Treba SHVATITI koliko si jak i znacajan.

Lepo reci, niko nas nista ne pita i nikog ne zanima nase misljenje, pa i ako je u pitanju parce nase zemlje, a o Srbiji kao nekom regionalnom faktoru niko vise i ne razmislja vec dugo.
 

Back
Top