Dan mladosti

da li se ovaj datum treba slaviti na svim prostorima SFRJ


  • Ukupno glasova
    51
  • Anketa je zatvorena .

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
slusam na TV kako se vec stvara guzva u komrovcu od velikog broja zaineresovanih da obeleze onaj znacajan dan. meni je drago kada cujem tako nesto. a vama???
 
Ademe, zezno si me ko niko...sad sam zval sestru da joj cestitam rodjendan + Dan Mladosti...kaze zena to je tek za dva dana..:eek:
elem, sretan i tebi Dan Mladosti...:lol:

reci sestri da sam ja kriv,i preuzimam krivicu. iako sam naglasio u postu da se " vec stvara guzva..."
ps. kucam sa PC jednog druga, a posto naocare ne nosim sa sobom, jedva citam ko sta pise... citamo se "malo" kasnije
 
Pa onda treba otvoriti gift shop, Muzej Jugoslavije (kad sam ja bio, bio je zatvoren), ponuditi sadržaj, a ne ovako.
Zarada bez ulaganja, a? :mrgreen:
pa to bi bilo idealno , ono pametniji ljudi bi od toga napravili biznis, ne samo sa Titovom ikonokfrafijom vec i sa ostalim Cheom , Lenjinom , Kimom i ostalim opskurnim licnostima na koji se lozi komunisticki i antiglobalisticki lumpen proleterijat :mrgreen:
nego i kod u gradu se nalazi rodna kuca bana Jelacica pa i se i tu moglo nesto napraviti ,samo sto bi turisti mozda imali problem sa odborom za docek :mrgreen:
 

Back
Top