Srbi na kosovu kao Palestinci

daxt

Elita
Poruka
17.079
Situacija na kosovu podseca na onu u Gazi,Srbi bez ikakvih prava su sikanirani i napadani od strane NATO okupatora i arnautskih nacista,bez prava na samoodbranu,i jos po Bajdenu predstavljaju remetilacki faktor!:evil::evil: Da li ce srbija pomociu svoj narod na kosovu,ili ce posmatrati etnicko ciscenje srba na Kosovu i nestajanje republike Srpske?:rtfm:
 
mora narod da se snalazi sa ili bez pomoci rezima u bgdu

ovaj je vec nekoliko puta omanuo, pocevsi od poziva srbima da izadju na izbore, one prve pa sve do saradnje sa eulexom

rezim,, verujem, da nesto malo pomaze, koliko mora

znaci use i u svoje kljuse, nije prvi put
 
Нема благе везе КиМ-а..са Газом...


Срби су на КиМ-у...од настанка...док су Арапски мухамедански секташи..од окупације Блиског истока и Сверне Африке од стране мухамеданског олоша!
 
Нема благе везе КиМ-а..са Газом...


Срби су на КиМ-у...од настанка...док су Арапски мухамедански секташи..од окупације Блиског истока и Сверне Африке од стране мухамеданског олоша!

2mw5iio.gif


Bože sakloni!
Palestince naziva okupatorima! :eek::eek:
 
Situacija na kosovu podseca na onu u Gazi,Srbi bez ikakvih prava su sikanirani i napadani od strane NATO okupatora i arnautskih nacista,bez prava na samoodbranu,i jos po Bajdenu predstavljaju remetilacki faktor!:evil::evil: Da li ce srbija pomociu svoj narod na kosovu,ili ce posmatrati etnicko ciscenje srba na Kosovu i nestajanje republike Srpske?:rtfm:

Није тачно.Не може да се пореди тзв."Палестина" с Косметом.То су две дијаметрално супротне ситуације.
 
Situacija na kosovu podseca na onu u Gazi,Srbi bez ikakvih prava su sikanirani i napadani od strane NATO okupatora i arnautskih nacista,bez prava na samoodbranu,i jos po Bajdenu predstavljaju remetilacki faktor!:evil::evil: Da li ce srbija pomociu svoj narod na kosovu,ili ce posmatrati etnicko ciscenje srba na Kosovu i nestajanje republike Srpske?:rtfm:

Ne kazem da je situacija Srba na Kosovu dobra ali to je najvise posledica onoga sto se desavalo za vreme Milosevica kao i manipulisanja danasnjeg rezima u Beogradu koji manipulise Srbima na Kosovu ne dozvoljavajuci im da se integrisu u Kosovske institucije i na taj nacin bore za svoja prava.Svi imalo pametni znaju da je nezavisnost Kosova nesto sto se ne moze povratiti i manipulisanje parolama"Kosovo je Srbija" za politichke poene dnevne politike samo otezava polozaj Srba na Kosovu i njihov opstanak jer videvsi da u toj paroli nema istine oni se odluchuju za odlazak sa Kosova.Dok njihovo integrisanje u Kosovske institucije bi puno poboljsalo njihovu situaciju jer Ustav Kosova najvise diskriminise Srbe u pozitivnom smislu decentralizacijom centralne vlasti.
 
Ne kazem da je situacija Srba na Kosovu dobra ali to je najvise posledica onoga sto se desavalo za vreme Milosevica kao i manipulisanja danasnjeg rezima u Beogradu koji manipulise Srbima na Kosovu ne dozvoljavajuci im da se integrisu u Kosovske institucije i na taj nacin bore za svoja prava.Svi imalo pametni znaju da je nezavisnost Kosova nesto sto se ne moze povratiti i manipulisanje parolama"Kosovo je Srbija" za politichke poene dnevne politike samo otezava polozaj Srba na Kosovu i njihov opstanak jer videvsi da u toj paroli nema istine oni se odluchuju za odlazak sa Kosova.Dok njihovo integrisanje u Kosovske institucije bi puno poboljsalo njihovu situaciju jer Ustav Kosova najvise diskriminise Srbe u pozitivnom smislu decentralizacijom centralne vlasti.

lako je sa naivnima manipulisati... narocito ako oni i bez te manipulacije to prizeljkuju
 
Mene ta situacija od kad je NATO preuzeo odgovornost za bezbednost na Kosovu i Metohiji podseca na geta u kojima se jedni ljudi nalaze samo zato sto se razlikuju od onih drugih, samo ih zapad naziva enklavama.

Sto kao covek ne mogu da prihvatim.


607547_10-23.jpg


545_german_ResidenceForJewsEntranceForbidden_GhettoSign.jpg
Свуда у свету су и Јевреји на сличан начин били изоловани и омржени,зато јер су се разликовали.Њихова деца нису били наркомани,хомосексуалци,блудници,за разлику од околине у којој су се налазили.Зато што су одбијали да буду "модерни" и "Европљани",били су и данас су омржени,свуда где је озакоњен неморал.
Исто је и са православним Србима на Космету.
 
A dali znas u kakvoj su poziciji bili Albanci u vreme Milosevica a cemu su mnogo doprineli ti Srbi koji su danas u toj teskoj situaciji.
Da razjasnim:nisam za osvetu ali ne mogu da zaboravim jer sam mnogo toga osetio na svojoj kozi jer tada celo Kosovo bilo jedno veliko GETO !

nesto se pitam, al se ne cudim, kako ovakve neistine prolaze kod moderacije


da ne polemisem sa nikom, ali sve sto su imali od 45.-99. i sve sto su napredovali siptari ikma da zahvale srbima, srbiji i jugoslaviji

po ulozenim sredstvima ispada da nas je kosmet (skupo) kostao, a kad bi siptari bili fer pa da vrate pare mrskih im srba, ne bi imali ni za vodu, a bili bi nam duzni doveka

sad kad im ameri polako uskracuju sisu, traze kome da se nakace, pa vide srbiju u blizini

e, neces majci. ne ovaj put
 

nesto se pitam, al se ne cudim, kako ovakve neistine prolaze kod moderacije


da ne polemisem sa nikom, ali sve sto su imali od 45.-99. i sve sto su napredovali siptari ikma da zahvale srbima, srbiji i jugoslaviji

po ulozenim sredstvima ispada da nas je kosmet (skupo) kostao, a kad bi siptari bili fer pa da vrate pare mrskih im srba, ne bi imali ni za vodu, a bili bi nam duzni doveka

sad kad im ameri polako uskracuju sisu, traze kome da se nakace, pa vide srbiju u blizini

e, neces majci. ne ovaj put

Ja ne znam odakle ti ta ideja da Albanci traze da se nakache Srbiji.
Reci mi zasto onda Srbija trazi nesto(u ovom sluchaju Kosovo) za sta bi samo trosila pare.
Sto se tiche napredovanja mozemo se zahvaliti Jugoslaviji isto onoliko koliko i vi.
 
Ja ne znam odakle ti ta ideja da Albanci traze da se nakache Srbiji.
Reci mi zasto onda Srbija trazi nesto(u ovom sluchaju Kosovo) za sta bi samo trosila pare.
Sto se tiche napredovanja mozemo se zahvaliti Jugoslaviji isto onoliko koliko i vi.

Pa Srbija je bila ozbiljnija drzava kao kraljevina nego u sastavu Jugoslavije.

Tako da se slazemo da cemo opet ziveti u Kraljevini Srbiji jer su Siptari bili ugrozeni u Jugoslaviji.
 
Ja ne znam odakle ti ta ideja da Albanci traze da se nakache Srbiji.
Reci mi zasto onda Srbija trazi nesto(u ovom sluchaju Kosovo) za sta bi samo trosila pare.
Sto se tiche napredovanja mozemo se zahvaliti Jugoslaviji isto onoliko koliko i vi.

ne smatraj ovo za dijalog, ja ga bar ne smatram ni moji koji su izbegli, a siptari im zauzeli imovinu i kuce, prasuma usred evrope. od 1999. nista civilizovano ne stize odozdo

dijalog ste prekinuli 1998.-1999.

kad se lepo vratite na to, mozda moze, ali prvo prvo
 
Pa Srbija je bila ozbiljnija drzava kao kraljevina nego u sastavu Jugoslavije.

Tako da se slazemo da cemo opet ziveti u Kraljevini Srbiji jer su Siptari bili ugrozeni u Jugoslaviji.

Srbija je bolje reci bila dominantnija kao drzava u kraljevini nego u Jugoslaviji,i ona je bila glavni generator raspada Jugoslavija jer posle smrti Tita je zelela da dobije opet taj polozaj.
A sto se tiche zajednichkog zivota u nekoj kraljevini to ne verujem a moguce je u EU.
 
Srbija je bolje reci bila dominantnija kao drzava u kraljevini nego u Jugoslaviji,i ona je bila glavni generator raspada Jugoslavija jer posle smrti Tita je zelela da dobije opet taj polozaj.
A sto se tiche zajednichkog zivota u nekoj kraljevini to ne verujem a moguce je u EU.

Vremena se menjaju EU je pred energetskom krizom, a finansijska kriza je vec drma.
Strateska greska siptarskih politicara je vezivanje za zapad i odbacivanje i podcenjivanje Rusije sada je kasno sticati poverenje kod Imperije kao sto je Rusija jer bez njene saglasnosti nema nista od secesije.
 

Back
Top