Unutrasnjost prica lepo o glavnom gradu

DusanSc

Zainteresovan član
Poruka
259
Evo pokrecem jos jednu nadam se interesantnu temu.....Zeleo bih da ovde ljudi iz unutrasnjosti kazu sve ono lepo sto misle o Beogradu.Prevenstveno bih voleo da to kazu ljudi koji zive u drugim gradovima i vezu svoje ambicije i zivot za svoja rodna mesta. Beogradjane bih pozvao da prokomentarisu nasa zapazanja i da daju svoje misljenje o gradovima iz kojih mi pisemo.....mada nema nas i vas.....svi smo Srbi i volimo Srbiju. Valjda!!! :whistling:
 
Evo ja cu da pocnem, cisto da dam primer....hehe!

Meni je na primer neprevazidjeno Usce.....nekako volim reke i vodu. Jeste voda duz obale malko poprljava i ima otpada ali generalno pogled sa Kalemegdana na Usce oduzima dah. Imam nekih fotki bas sa tog mesta i jedne su mi od najdrazih iz poseta Bg-u
 
Volim da posecujem ostale gradove, mada se ne zadrzavam puno u onim mestima u kojima nemam nikog.. ali uvek, kad prolazim kroz neki veci grad, iskoristim priliku da malo prosetam, posetim poneki spomenik kulture, rucam.. i idem dalje.. Jedini veci grad u kom nisam bila, a u koji jedva cekam da odem, je Nis.. mislim da cu za ovo leto da iskombinujem neki izlet.. tako da, ako se javi neko iz Nisa ili okoline, lepo bi bilo da napise sta ne bi trebalo da propustim u njihovom gradu.. :)
 
Volim da posecujem ostale gradove, mada se ne zadrzavam puno u onim mestima u kojima nemam nikog.. ali uvek, kad prolazim kroz neki veci grad, iskoristim priliku da malo prosetam, posetim poneki spomenik kulture, rucam.. i idem dalje.. Jedini veci grad u kom nisam bila, a u koji jedva cekam da odem, je Nis.. mislim da cu za ovo leto da iskombinujem neki izlet.. tako da, ako se javi neko iz Nisa ili okoline, lepo bi bilo da napise sta ne bi trebalo da propustim u njihovom gradu.. :)
Ja sam bio u Nisu....predivan grad....jedan od najlepsih kod nas....Bio sam u vojsci tamo....Svakako ne bi trebalo da propustis posetu Niskoj tvrdjavi, Kazandzijskom sokacetu, spomen parku Bubanj kao i Niskoj Banji, takodje je interesantan i kej pored Nisave kao i sam centar grada odnosno Pobedina ulica koja je pandan Knez Mihajlovoj u Bg-u. Imaju jako interesantno podzemlje sa obiljem butika i radnji....vredi pogledati, kao uostalom i grad u celini.
 
Zar ljudi iz drugih gradova nemaju svoje pdf gde mogu da otvore temu o tome sta se njima svidja u Beogradu?
Mislim, nesto ne videh da je neko iz Beograda otvorio temu na nekom pdf-u drugog grada o tome zasto Beogradjani vole Nis, Prokuplje, Leskovac, i sl?
U cemu je stos? Zal za Beogradom? ***, kao u ultramegagigaturbo hitu "Ja ga volim a on podriguje..."
Mislim, sta je to sto vas, kao nocne leptire privlaci Beogradu? Je l` stvarno toliko bljesti kada gledate ovamo?
 
Ja sam bio u Nisu....predivan grad....jedan od najlepsih kod nas....Bio sam u vojsci tamo....Svakako ne bi trebalo da propustis posetu Niskoj tvrdjavi, Kazandzijskom sokacetu, spomen parku Bubanj kao i Niskoj Banji, takodje je interesantan i kej pored Nisave kao i sam centar grada odnosno Pobedina ulica koja je pandan Knez Mihajlovoj u Bg-u. Imaju jako interesantno podzemlje sa obiljem butika i radnji....vredi pogledati, kao uostalom i grad u celini.

Hvala ti. :)
Bas moram da odem do Nisa.. stalno to odlazem kao da je problem stici do tamo..

.....

A hvala i na pozivu, lepo od tebe.. vec sam bila u Loznici prilikom odlaska u Banju Koviljacu i Trsic.. tamo bas volim.. pogled sa planine na Loznicu je prelep.. :)
 
Mislim da je tema postavljena na pravom mestu jer je akcenat na Bgd-u.....Isto se moze postaviti i u pdf Krusevac ali sa temom sta volite u Krusevcu....malko da razmenimo svoje vidjenje jedni drugih....zar je to lose? A Tallulah, pogled je ovde zaista predivan....ovde nemojte traziti urbane stvari , razocaracete se a za uzivanje u prirodi.....stvoreno!
 

Back
Top