avijoni pevaju

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
e, jel se desi vama da se probudite ujutru i da vas odmah sačeka neka neuroza, al onako na random, što bi rekli mladi?
probudim se ja tako jutros.
promrdam.
vidim još je rano, a ja budna. svaka mi čast.
onda odem do kupatila i shvatim da mi koža lica izgleda strava.
onda se presvučem pa zaključim da mi je celulit pod kontrolom.
čudno mi bre.
onda odem do ogledala i vidim - stomak ravan.
i onda
....
mislim, ne znam šta je, kosmička ravnoteža verovatno =I
odjednom mi se javi da mi je karlica preduboka.
nije bitno što ja uopšte ne znam ni šta to znači, ni kolika bi dužina između pupka i khm trebalo da bude. bitno da se ja sad nerviram oko karlice =))))

jel imate vi tako neke momente? ili mi je bilo bolje da napišem blogić koji niko ne čita?
 
e, jel se desi vama da se probudite ujutru i da vas odmah sačeka neka neuroza, al onako na random, što bi rekli mladi?
probudim se ja tako jutros.
promrdam.
vidim još je rano, a ja budna. svaka mi čast.
onda odem do kupatila i shvatim da mi koža lica izgleda strava.
onda se presvučem pa zaključim da mi je celulit pod kontrolom.
čudno mi bre.
onda odem do ogledala i vidim - stomak ravan.
i onda
....
mislim, ne znam šta je, kosmička ravnoteža verovatno =I
odjednom mi se javi da mi je karlica preduboka.
nije bitno što ja uopšte ne znam ni šta to znači, ni kolika bi dužina između pupka i khm trebalo da bude. bitno da se ja sad nerviram oko karlice =))))

jel imate vi tako neke momente? ili mi je bilo bolje da napišem blogić koji niko ne čita?

budila se nekad tako..
hormonalna neravnoteza cini svoje:mrgreen:
sad sam iskusnija..
ono sto vidis to i bude;)
kad god bacim pogled u ogledalo - vidim savrsenu bez mane:mrgreen: ..i samo se upitam ``kako mozes da budes tako idealna?``

naravno sa osmehom na licu..
a one mane - od skoro vidim samo kod drugih:mrgreen:
 
Pa onako..kad nema nikoga u blizini da sabajle pravi neku zaprshku s lukom ili przenice uvek se osecam prijatno rastereceno..pa onda imam neke rituale koji mi pune baterije da taj dan iskoristim maximalno ka usavrsavanju svog mentalnog+fizickog sklopa..al sam upakovo
 
možda ne bi bilo loše da već u ovom trenutku napomenem da tema nije o buđenju nego o neurozicama

ma bile neurozice..nekad.. i na svasta su mogle da izadju..i shvatila da stav moram da menjam iz korena :mrgreen:

sad se svako jutro budim bez neuroza..
obradujem se kad vidim sebe u ogledalu..;)
i onda mi dan bude lep..
 
o da
imam komsinicu iznad mene koja zivi u garsonjeri od 16 kvadrata
i koja u tih 16 k. uspeva da trci (verujte-TRCI, apsolutno tako zvuci) i to u klompama il vec ne znam cemu
a naravno, svi znamo da je najzdravije trcati ranom zorom

sto se mene same tice, ja sam se jutros probudila sa ne tako ravnim stomakom:neutral:
sve ostalo sam cakana:)
 
..parka..leprshava ti tema..
..a momente imam..i nemam pojma od chega im uchestalost zavisi..
..nije hormonalno..radila sam statistiku kroz mesec.. :lol:
..kod mene se iznenadno i nepravilno smenjuju periodi kad sam
"+,+,+,+, - ali boli me, +,+, - ali vidi ovaj +:cool: , +,+..."
sa periodima
"-,-,uzasni -, -,-,dupli -, kao+ ali vidi ovaj debeli - :(, -, -...
..to o chemu prichash je uglavnom na prelasku prvog perioda u drugi.. :lol:
..i jeste smor i neurozica..
 
Meni se dešava kad sam pod nekim pritiskom, tj, kad treba taj dan ili tih dana da uradim nešto što mi se ne mili da se probudim - tužna, samo uzdišem, ćutim, gutam knedle i onda to vežem za neku mizernu stvar a u suštini mi se ne radi ono što treba....
 
Probudim se i mislim da sam ebena ptica i da cu bas danas da preletim 25 km..a onda mi neocekivani pogled i dasak vetra shebe krila..i onda se ceo dan pitam..da li sam ja normalna....ustvari ..ustala sam na levu nogu..ne vredi ni kafa..ni drugarica..ni moja mama ( ona tek ne vredi u ovakvim situacijama ali to je za onu Sizikinu temu) ..popljuvah samu sebe u ogledalu..rekoh..malaaa..umi se..pa pod tus..pa pichi napolje ..pa .dozovi se pameti i..samo pravo..( a evo me na krsti):D



Svako od nas ima takve trenutke..nekad i bez razloga..mada uglavnom sa razlogom..jednostavno ..probudimo se sa osecajem da nam nesto nedostaje..fali..nesto sto zelimo da uradimo.a nismo...ostvarimo...promenimo..nesto sto nam pripada..za cim tragamo..


i sada cu da se ubijem od jagoda..:D
 
e, jel se desi vama da se probudite ujutru i da vas odmah sačeka neka neuroza, al onako na random, što bi rekli mladi?
probudim se ja tako jutros.
promrdam.
vidim još je rano, a ja budna. svaka mi čast.
onda odem do kupatila i shvatim da mi koža lica izgleda strava.
onda se presvučem pa zaključim da mi je celulit pod kontrolom.
čudno mi bre.
onda odem do ogledala i vidim - stomak ravan.
i onda
....
mislim, ne znam šta je, kosmička ravnoteža verovatno =I
odjednom mi se javi da mi je karlica preduboka.
nije bitno što ja uopšte ne znam ni šta to znači, ni kolika bi dužina između pupka i khm trebalo da bude. bitno da se ja sad nerviram oko karlice =))))

jel imate vi tako neke momente? ili mi je bilo bolje da napišem blogić koji niko ne čita?

1. stvarno je sramota sto ne pises blogove. velika. pogolema. tacka.

2. ako su proredjene onako bas retke i avjoni ti ne pevaju cesto, a jos redje se smeju, ondak nista strasno, svima se desava da se probude sa bezrazloznim manjkom nekoliko najkvalitetnijih ovaca. ali ako je cesce, a nije povezano sa hormonima...ovakve neurozice su (iz licnog iskustva) znak da nesto bas ne stima i da je potrebna hitna promena.... stava sto dive rece...

e ja sad mogu da pametujem a onda kad ovo napisem ima sve da padne u vodu i sutra ce da me strefi kletva i ima da se probudim u najgoroj depresiji :mrgreen: ali volim da cikam sudbinu pa cu ipak napisati: dodjoh ja, nekadasnji teski meteropata i XXXpata do zakljucka da su sve to teski izgovori za neko dublje nezadovoljstvo... zivotom, sobom, bojom zidova koja prouzrokuje neurotican protok cija i los feng shui, Sobom i sl... od kad pijem biomed i prskam se biomelemom vise nisam meteropata a nema ni neurozica, ima ih al nekako uzivam i u njima, a nisam :tease: ...

3. ovo tvoje sa karlicom i nije neka neurozica, neprofesionalan si neuroticar, ako treba da ti pokazem par profi caka samo reci :D
 
Probudim se i mislim da sam ebena ptica i da cu bas danas da preletim 25 km..a onda mi neocekivani pogled i dasak vetra shebe krila..i onda se ceo dan pitam..da li sam ja normalna....ustvari ..ustala sam na levu nogu..ne vredi ni kafa..ni drugarica..ni moja mama ( ona tek ne vredi u ovakvim situacijama ali to je za onu Sizikinu temu) ..popljuvah samu sebe u ogledalu..rekoh..malaaa..umi se..pa pod tus..pa pichi napolje ..pa .dozovi se pameti i..samo pravo..( a evo me na krsti):D



Svako od nas ima takve trenutke..nekad i bez razloga..mada uglavnom sa razlogom..jednostavno ..probudimo se sa osecajem da nam nesto nedostaje..fali..nesto sto zelimo da uradimo.a nismo...ostvarimo...promenimo..nesto sto nam pripada..za cim tragamo..


i sada cu da se ubijem od jagoda..:D
jao svi jedu bre jagode... i jagode sa slagom i bas je to lepo.
 
Ja nikad ništa ne vidim i ne čujem i ne znam kad se probudim. To buđenje mi je samo po sebi neuroza.
Ili jurim na posao pa čkiljim dok se spremam i nemam pojma kako izgledam, a mozak mi proradi tek posle prve kafe.
Ili ako ne idem na posao, moj dragi sin me lepo probudi i odmah kreće frka.
Kako god okreneš ne mogu da se razvlačim po krevetu i uživam što ne moram odmah vojnički da iskačem iz kreveta.
To je moja neuroza. :D
A pojma nemam kako izgledam i da li imam bubuljice. Nemam vremena za te stvari.
Samo otkačim kad osetim da su mi je tesna suknja koja se nekad okretala oko mene.
I tako....:roll:
 
legla sam kad je svanulo...a sad su mi trubaci pred vratima!:evil:

ma ne prestaju vec pola sata

udaje se komsinica od prekoputa izgleda...

koji uzas!

cela zgrada jeci!

bem ti svadbu koja smeta narodu!
 
Ima dana kada je najbolje da se okrenem na drugu stranu i ne ustajem iz kreveta...
Kad ne samo da mi je dupe onoliko, nego mi i rogovi rastu :(

Pojma nemam zašto... a kad je sve potaman, onda dođe neko da me shebe... :lol:
i u krug... :lol:
 
imam trip kada vidim sebe u nekom staklu na ulici pa se prepoznam
zvrko.gif


posto mi je jedino gledanje u ogledalo kada stavljam eyeliner/maskaru/cistim pirsing ili kada farbam/šišam kosu
a tada sam skoncentrisana na ono sto radim, ne na sebe
 

Back
Top