"Slucajno" pipkanje

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Prije nekoliko dana sjedim u kaficu s drugaricom i jednim tipom koji se lozi na nju. Pricamo, a on s vremena na vrijeme, pa joj dira lancic, kao gleda kakav je:roll:, pa joj namjesta bretelicu:), pa "primjecuje" kako nije dobila boju i kao usput joj prodje po kozi:D,a ja samo gledam i nekako mi smijesno:lol:
Kad smo ostale nasamo, kazem ja njoj:"Ovaj te kao muva, svu te ispipao!", a ona ce meni: "Ma, cini ti se,to je slucajno..." Hahaha....kako da ne...
Proslo nekoliko dana, a ona ce meni:"Bila si u pravu,rekao je da mu se svidjam, on meni ne, pa sam ga odbila..."
E,sad , ono sto mene cudi je kako neko pusta da ga pipa osoba suprotnog pola koja mu/joj se ne svidja i sa kojom se ne bi upustao/la u vezu?
Da li to uopste primjecujete i tumacite kao flert?
Da li dozvoljavate da vas dira ko stigne?(ja ne:mrgreen:)
Da li vam godi?:per:
Da li i sami to praktikujete?
 
da me neko dotakne bez dozole, ostao bi bez ruke do lakta :evil:

sad ozbilno-
to je vec ugrozavanje licnog prostora, samo oni sa kojima imam namjeru da imam nesto vise imaju dozvolu da me pipkaju kad i do koje mjere ja to dozvolim
usputan flert je samo usputan flert i nema nista od toga

tako da - da, samo oni sa kojima zelim nesto vise to smiju, drugima ne tolerisem
za razliku od te... drugarice tvoje koja izgleda nije svjesna da salje mixed signale :)
 
Prije nekoliko dana sjedim u kaficu s drugaricom i jednim tipom koji se lozi na nju. Pricamo, a on s vremena na vrijeme, pa joj dira lancic, kao gleda kakav je:roll:, pa joj namjesta bretelicu:), pa "primjecuje" kako nije dobila boju i kao usput joj prodje po kozi:D,a ja samo gledam i nekako mi smijesno:lol:
Kad smo ostale nasamo, kazem ja njoj:"Ovaj te kao muva, svu te ispipao!", a ona ce meni: "Ma, cini ti se,to je slucajno..." Hahaha....kako da ne...
Proslo nekoliko dana, a ona ce meni:"Bila si u pravu,rekao je da mu se svidjam, on meni ne, pa sam ga odbila..."
E,sad , ono sto mene cudi je kako neko pusta da ga pipa osoba suprotnog pola koja mu/joj se ne svidja i sa kojom se ne bi upustao/la u vezu?
Da li to uopste primjecujete i tumacite kao flert?
Da li dozvoljavate da vas dira ko stigne?(ja ne:mrgreen:)
Da li vam godi?:per:
Da li i sami to praktikujete?

A da ti nisi ljubomorna? Iz opisanog ne bih rekla da je devojku pipkao na neprimerenim mestima.
Mislim da je strah od običnih dodira nekako pokazatelj problema u čoveku. Možda da se zapitate koji to problem imate sa sobom i drugima.
 
nije stvar u suprotnom polu,nego u pipkanju od strane osobe koja ti je jednostavno u rangu od antipaticne do ogavne,bilo da je zenska,bilo muska.e od takvih mi uglavnom smeta i prisustvo a ne dodirivanje...i smeta mi bliskost od strane potpuno nepoznatih ljudi,kada ti se priblize na 15 cm od face kada ti pricaju nesto...

ostalo mi nista ne smeta...
 
Ni ja ne volim kad mi se neko unosi u facu dok mi nesto prica,a pipkanje neke nepoznate osobe je ok ako primetim da me ta osoba muva i naravno ako je zensko,onda slobodno moze me uvati gde hoce. :D
Ja licno pre bih ruku odsekao nego nekoga da pipnem bez dozvole te osobe :lol:
 
e ja ne volim pipkanja... dodiri osoba s kojima sam bliska su ok, ali vec ovi drugi...:confused: posebno me nerviraju ljudi koji imaju naviku dok govore da svako malo hvataju osobu kojoj se obracaju za ruku, nogu, nebitno... a unoshenje u facu ni pod razno, ni od koga...:neutral:
 
ih, lančić i bretele..britele.ja sam voleo drugaricama da grizem uši, to me ložilo kad sam bio, tako neki 5 - 6. razred..kao sedimo, i sad, ša ja znam tu, moram da vedžbam ljubljenje i te aktivnosti..ma ne mogu sad opisujem...al pristajale su...misim, taktikačar sam tim se dičim...
 

Back
Top