Goran Milić u karantinu, nema svinjski grip!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Goran Milić u karantinu, nema svinjski grip

v135304p0.jpg

Petak, 22. maj 2009. 14:52


Voditelj i urednik Hrvatske televizije Goran Milić završio je, nakon povratka iz Južne Koreje, u izolaciji na zaraznom odelenju Klinike za infektivne bolesti u Zagrebu, zbog visoke telesne temperature.

Milić, koji je u Južnoj Koreji dve sedmice snimao seriju "Idemo na put", je odmah po povratku u Zagreb, zbog visoke temperature, otišao u bolnicu, gde je smešten u izolaciju dok se ne otkrije uzrok bolesti.

Rezultati prvih pretraga pokazuju da Milić, koji na kliniku primljenu sredu, ima blagu početnu upalu pluća, a prvi rezultati pokazali su da se ne radi o novom A gripu koji sada hara brojnim državama sveta, pa i u Južnoj Koreji.

Ipak, o čemu se tačno radi, pokazaće dodatne analize i pregledi koje će tačno utvrditi o čem u se radi.

S Milićem su bila dva novinara, ali, zasad, nije poznato da li i oni imaju iste simptome.

Iako je u Hrvatskoj bilo nekoliko sumnjivih slučajeva kod ljudi koji su bili u SAD i Meksiku, ustanovljeno je da nisu zaraženi novim gripom.

(Tanjug)



http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=135304
 
Iskusno je primijetio blago genocidni pogled Gorana Milića..

Zna prepoznati ustašu...zna znanje i gotovo..:hahaha:
Ne znam da li je ustaša ali se dobro sećam kako je ''prodavao'' pamet na TV-u.To može neko ko nije izabrao stranu a on pošto je sa ekipom bio specijalista za antisrpske komentare treba da se pokrije ušima.Doduše sad ga na TV programima u Srbiji nema a i šta će nam kad je izabrao da ode u Hrvatsku i zadrži nekretnine koje mu je tata ostavio.
 
Režimski i onda i sada.A to znači da se doobro uvlači.Pa ti vidi koliki je intelektualac-Intelektualac je na prvom mjestu slobodan(duhovno).Ako si režimski nisi slobodan.

Moguće je tako.
Ali meni djeluje da Milić radi posao koji voli, na način koji mu odgovara (putuje) i za to je dobro plaćen!
Da li radi toga nije slobodan, ne znam. Mislim da jeste.
Naročito kad kao odličan profesionalac može birati gdje će raditi, tako da ga teško može neko sputati.
 
Koji si ti kreten, to je strasno!! :thumbdown:

Pa, zasto je sad on ustasha? :think:

Mislim stvarno! :roll:

Jedan od zadnjih novinara Yutela, bastiona Jugoslavije i komunizma, a ti ga nazivaš ustašom.
Osim toga, otac mu bio ambasador Jugoslavije po svijetu!
Svašta!

Iskusno je primijetio blago genocidni pogled Gorana Milića..

Zna prepoznati ustašu...zna znanje i gotovo..:hahaha:

Ne znam da li je ustaša ali se dobro sećam kako je ''prodavao'' pamet na TV-u.To može neko ko nije izabrao stranu a on pošto je sa ekipom bio specijalista za antisrpske komentare treba da se pokrije ušima.Doduše sad ga na TV programima u Srbiji nema a i šta će nam kad je izabrao da ode u Hrvatsku i zadrži nekretnine koje mu je tata ostavio.

lik je djubre kao chovek i to najvece
ziveo je ovde pre rata ko bubreg u loju na rachun "beneficija"shto je tatin sin izdavao se lazno za "velikog jugoslovena" i preko noci postao hrvatki nacionalista koji ***** o domovinskom ratu,kako je normalno shto su njihovi kosharkashi napustili postolje 95. i tako dalje,i tako dalje
znachi ponavljam: ustashka stoka koja shto pre odapne tim bolje
 
lik je djubre kao chovek i to najvece
ziveo je ovde pre rata ko bubreg u loju na rachun "beneficija"shto je tatin sin izdavao se lazno za "velikog jugoslovena" i preko noci postao hrvatki nacionalista koji ***** o domovinskom ratu,kako je normalno shto su njihovi kosharkashi napustili postolje 95. i tako dalje,i tako dalje
znachi ponavljam: ustashka stoka koja shto pre odapne tim bolje

Meni se čini da je on, za razliku od recimo tebe, čovjek na mjestu. :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top