Ko najčešće letuje u Crnoj Gori

Ko najčešće letuje u Crnoj Gori

  • Materijalno siromašni

  • Mentalno siromašni

  • Seljaci, radnici (fizički) i malograđani

  • Nostalgičari za blatnjavo-đubrivsko-jadranski fetiš


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kad pogledam koja kategorija ljudi (neka kombinacija ove 4 iz ankete) NAPADA Crnu Goru , odmah pozelim da odem tamo:) Ako su nacionalisti, radikali, navijaci, fizikalci ,nezaposleni koji zivot provode po forumima i slicni odlucili da ne idu u cg, i ako zaista i ne odu, a ne samo da pricaju da nece, to ce postati raj na zemlji :)
 
Evo, nisam nacionalista ni radikal, naprotiv, član sam LDP-a, ali Crnu Goru ne bih preporučio nikom.
Ružno more, nehigijena, balkanski nadrndan mentalitet, itd...
Za moj ukus Crna Gora je žabokrečina, a ova sirotinja što ide tamo pa sad ovde brane ctnogorsko ružno primorje, je samo njihov kompleks niže vrednosti.
 
Idu u CG i radnici , proleteri u kamp kucicama, ali oni te kucice plate srpskim firmama, ponesu odavde sve sto se moze poneti a u CG kupe po neki sladoled detetu (njega ne mogu da ponest iz Srbije). A Grnogorci njih izbroje i hvale se kako kod njih ima Srpskih turista. Ove, sto imaju tamo nekretnine ne racunam u turiste. Realan broj Srpskih turista u CG svodi se na statisticku gresku. Pogledejte po turistickim ageencijama i videce te da Crne gore nema medju prvih 5 destinacija koje Srbi traze(Grcka, Turska, Egipat, Bugarska, Tunis...) To je i normalno kad uporedite cene i kvakitet usluga koji se nudi:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
E stvarno ti je džukačka anketa!
Mislim, ja znam zašto ja ne idem, ali me boli uvo zašto neko drugi ide.
Ljudi vole različite stvari, ne znaju za bolje ili su jednostavno mazohisti...
Samo kad postavljaš anketu onda treba da daš više opcija za odgovor, a ne jednu istu u različitim nijansama.
Osim toga, tamo ne idu siromašni (osim onih koji se nekome uvale na gajbu) jer je tamo sve preskupo u odnosu na kvalitet.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top